Gwiazdy

Agata Rubik pokazała mamę z wnukami. Fani nie wierzą, że kobieta jest babcią. "Myślałam, że to ty"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Agata Rubik nie przestaje zaskakiwać fanów. Żona kompozytora pokazała, jak jej mama spędza czas z wnuczkami. Fani nie dowierzali, że piękność ze zdjęcia jest już babcią.

Agata Rubik - dzieci

Agata Rubik jest niezwykle oddana macierzyństwu i swojej rodzinie. W jej mediach społecznościowych niejednokrotnie zobaczyć możemy zdjęcia z bliskimi. Kobieta związała się z Piotrem Rubikiem w 2006 r., a po dwóch latach powiedziała sakramentalne "tak". Ślub pary był najważniejszym wydarzeniem show-biznesowym w tamtym czasie. Agata miała 22 lata, zaś Piotr - 40.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Wkrótce ich rodzina powiększyła się o dwójkę dzieci. W 2009 r. urodziła się córeczka Helena, a w 2013 r. - Alicja.

Agata Rubik pokazała mamę

Agata Rubik wrzuciła do sieci zdjęcie swojej mamy w towarzystwie wnuczek z rodzinnego wypadu na miasto. Fani nie dowierzali, że mama celebrytki, Jolanta Paskudzka naprawdę jest babcią.

W komentarzach zachwyt przeplatał się ze zdziwieniem: - "To jest babcia!? Ja myślałam, że to ty Agatko! Piękna i młoda! Mów, że siostra was odwiedziła! Ucałowania dla "Babci", "Myślałam, że to Blanka Lipińska", "Babcia to niezła laska".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości