Gwiazdy

Zdjęcia najmłodszej córki Natalii Kukulskiej podbijają sieć. "Taki mały puszek okruszek"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Natalia Kukulska
Tomasz Urbanek/East NewsNatalia Kukulska pokazała zdjęcie najmłodszej córki

Natalia Kukulska zamieściła w swoich mediach społecznościowych serię fotografii najmłodszej córki - Laury. Fani popularnej wokalistki zgodnie stwierdzili, że są jak dwie krople wody. 5-latka wygląda jak mała Natalka z czasów piosenki "Puszek okruszek". - Cała mama, no kopia - czytamy w komentarzach.

Natalia Kukulska i jej muzyczna rodzina

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, a owocami ich miłości są: 21-letni Jan, 16-letnia Ania i 5-letnia Laura. Najstarsze pociechy kontynuują tradycję rodzinną. Jan Dąbrówka podjął bowiem studia w Akademii Muzycznej w Katowicach, zgłębiając tajniki perkusji klasycznej orkiestrowej. Na swoim koncie ma już dwa albumy i występy z mamą. Natomiast Ania w wieku 15 lat nagrała piosenkę pt. "Przygotujmy lepszy świat".

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Natalia Kukulska pokazała 5-letnią córkę Laurę

Z kolei ostatnio zrobiło się głośno o najmłodszej pociesze muzycznego małżeństwa. W styczniu artystka z okazji 5. urodzin Laury opublikowała fotografię z rodzinnego albumu, a teraz - w kwietniu - jak beztrosko bawi się śniegiem przed domem, lepiąc bałwana i pozując z psiakiem. Jak widać wiosenne opady sprawiły dużo radości dziecku.

Kwietniowe igraszki! 

Zobacz wideo: Natalia Kukulska w utworze "Jednogłośna"

Natalia Kukulska w utworze "Jednogłośna"
Natalia Kukulska w utworze "Jednogłośna"
Dzień Dobry TVN

Fani od razu zwrócili uwagę, że Laura przypomina artystkę z czasów piosenki "Puszek okruszek". "Mała Natalka, jak ta z albumowych okładek, ciut inna aranżacja", "Cała mama", "Taki mały puszek okruszek", "Klon mamy", "Cała Natalka, no kopia", "Ależ ona jest podobna do pani" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości