Gwiazdy

Lenka i Jan Klimentowie spodziewają się dziecka. "Przed nami nowy etap i nowe życie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Nastazja
Bloch
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Lenka i Jan Klimentowie pochwalili się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Małżeństwo spodziewa się pierwszego dziecka. "Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o tak! Ale udało się" – przekazał dumny tata.

Lenka i Jan Klimentowie spodziewają się dziecka

Rodzina Klimentów przekazała radosne wieści. Lenka i Jan swoim szczęściem postanowili podzielić się w sieci. Tancerze przyznali, że po wielu pytaniach o powiększenie rodziny, teraz mogą odpowiedzieć twierdząco. Dumny tata zamieścił zdjęcie z ukochaną i dodał:

- Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu "A kiedy dziecko?", "Czy wy nie chcecie dzieci?", "Dlaczego jeszcze nie macie dzieci, jak jesteście tak długo razem?", "Wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie", "Macie w ogóle plany, jak powiększyć rodzinę?" I tak dalej i dalej… przez kilka lat. Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o tak! Ale udało się. I w tym roku zostaniemy rodzicami! Jesteśmy przeszczęśliwi, dla nas to cudowny czas, nasz czas - napisał Jan.

Na koniec tancerz poprosił również, aby wszyscy poinformowani trzymali kciuki za zdrowie całej rodziny.

- Prosimy, tylko żebyście trzymali za nas kciuki, żebyśmy byli zdrowi, bo gratulacje dopiero, jak się urodzi - dodał.

Tę radosną informację w Dzień Dobry TVN przekazała Sandra Hajduk-Popińska, która przy okazji przestrzegła widzów przed zadawaniem niewygodnych pytań młodym małżeństwom.

- Niedługo Janek i Lenka zostaną rodzicami. A ja przypomnę, że są razem od kilkunastu lat. Są tancerzami i oni na tej tanecznej scenie się poznali, i jak zauważają we wpisie w mediach społecznościowych, musieli mierzyć się z pytaniami: "A kiedy dziecko?". Ja tylko tak dyskretnie przypomnę Państwu, że to nie są pytania na miejscu i takich pytań się po prostu nie zadaje, ponieważ nigdy nie wiemy, jakie są powody, dla których para tego dziecka nie ma - uświadamia dziennikarka.

Fotografię z trzymanym w dłoni zdjęciem USG udostępniła w mediach społecznościowych także Lenka Kliment. Jak przyznała, w jej życiu rozpoczyna się nowy rozdział. Tancerka zażartowała z psów, które jeszcze nie wiedzą, że za kilka miesięcy w ich domu pojawi się mała konkurencja.

Czuję się taka szczęśliwa i spełniona, I może nie do końca wiem, co nas wszystko czeka, ale cieszę się na to! Przed nami nowy etap I nowe życie. Myszki jeszcze nie kumają, ale będą tymi najlepszymi kumplami na świecie 

Rodzina Klimentow przyjmuje gratulacje

Pod postem zawrzało. Informacja o ciąży Lenki poruszyła wszystkich znajomych, przyjaciół i fanów. Pod uroczym zdjęciem małżeństwa natychmiast pojawiły się komentarze. Internauci życzyli parze dużo zdrowia, spokoju i miłości. "Woooow, Super wiadomość. Gratulacje dla Was", "Gratuluję Wam z całego serca!!! Tak się cieszę. Wiem, jak czekaliście na ten moment!!" - cieszyła się Ania Wyszkoni. "Najpiekniejsza wiadomośc na dziś" - wtórowała jej Olga Kalicka. Redakcja Dzień Dobry TVN dołącza się do gratulacji.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości