Gwiazdy

Katy Perry i Orlando Bloom wybrali matkę chrzestną dla swojej córki. To wielka gwiazda!

Gwiazdy

Katy Perry i Orlando Bloom wkrótce zostaną rodzicami. Przyszli rodzice szykują się do powitania na świecie swojej córki, a przygotowania do porodu idą pełną parą. Wokalistka i aktor podjęli już bardzo ważną decyzję - wybrali matkę chrzestną dla swojej pociechy. Jak podają media, ta wyjątkowa rola przypadła Jennifer Aniston.

Jennifer Aniston zostanie matką chrzestną dziecka Katy Perry i Orlando Blooma

Już tylko kilka tygodni dzieli Katy Perry i Orlando Blooma od zostania rodzicami. Sławna para chce zapewnić swojej córce wszystko, co najlepsze i już teraz planuje jej przyszłość.

Przyszli rodzice przygotowują się na przyjście swojej pociechy na świat i nawet wybrali już dla niej matkę chrzestną. Ten zaszczyt przypadł Jennifer Aniston. Nie jest to zaskakująca decyzja - gwiazda "Przyjaciół" i Katy Perry przyjaźnią się bowiem ze sobą od lat.

Jak zareagowała Jennifer na tę prośbę? Gdy Katy i Orlando zapytali ją, czy zgodzi się być matką chrzestną ich dziecka, aktorka podobno nie mogła powstrzymać łez wzruszenia.

To nie pierwszy raz, gdy Jennifer przypadł tego typu zaszczyt. Gwiazda jest już matką chrzestną 16-letniej obecnie Coco - córki Courteney Cox, czyli przyjaciółki z planu "Przyjaciół".

Katy Perry i Orlando Bloom oczekują dziecka

Katy Perry i Orlando Bloom spodziewają się swojego pierwszego dziecka. O błogosławionym stanie wokalistka poinformowała w marcu, w teledysku do utworu "Never Worn White", w którym dumnie prezentowała ciążowy brzuszek. Miesiąc później okazało się, że będzie to córeczka. Ojcem maleństwa jest ukochany wokalistki Orlando Bloom, który ma już syna Flynna z małżeństwa z Mirandą Kerr.

Przypominamy moment, gdy Katy Perry zdradziła płeć dziecka:

Zobacz też:

Katy Perry stworzyła utwór dla swojej nienarodzonej córeczki. Ma dla niej ważną wiadomość

Katy Perry opublikowała pierwszy singiel z nowej płyty. „Daisies” to intymna historia ciężarnej artystki

Orlando Bloom przez pół roku żył w celibacie. Skąd taka decyzja?

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości