Gwiazdy

Katarzyna Grochola pokazała nam swój ogród. Czy to właśnie tam powstają jej książki?

Gwiazdy

Katarzyna Grochola zaprosiła Dzień Dobry TVN do swojego ogrodu. Pisarka pokazała piękne kwiaty i zwierzęta oraz zdradziła, czy to właśnie w tych pięknych okolicznościach przyrody tworzy swoje powieści. W tym ogrodzie nie mogło zabraknąć także muzyki.

Katarzyna Grochola pokazała swój ogród

Katarzyna Grochola od 22 lat ma piękny ogród za swoim domem. Wcześniej, jak powiedziała w rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN, była tam plantacja truskawek. Teraz rozpościera się zieleń, kwiaty, zwierzęta i rzeźba.

- Ona miała być marmurowa, ale żeby zrobić rzeźbę z marmuru, to rzeźbiarz robi ją najpierw z takiego czegoś, to ja już ją chciałam taką. Żeby móc ją przestawiać, bo z marmuru bym nie mogła - opowiadała Katarzyna Grochola. W trakcie tego spotkania słychać było muzykę, a to za sprawą męża Katarzyna Grocholi, Stanisława Bartosika. Zazwyczaj jednak pan Stanisław gra w domu, tym razem zrobił wyjątek.

Pisarka zdradziła także, że jednymi z jej ulubionych słodyczy są ptysie, a właściwie bita śmietana, która się w nich znajduje.

Katarzyna Grochola i jej nowa powieść

Katarzyna Grochola niedawno wydała powieść "Zjadacz czerni 8". To książka przede wszystkim o miłości, podobnie jak poprzednie pozycje. Razem z książką premierę miała płyta "Moje Kochanie", którą nagrała wspólnie z mężem, Stanisławem Bartosikiem. W rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN pisarka podkreśliła jednak, że jej książki nie powstają w ogrodzie.

- Muszę mieć ciszę. W ogrodzie ptactwo mnie jakoś zaburza - wyznała Grochola.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

>>> Zobacz także:

Różnica wieku w związku ma znaczenie? Seksuolog: Młoda kobieta szuka sponsora, a starsza szuka kochanka - to krzywdzące stereotypy

Koncerty tylko dla zaszczepionych - czy to dobry pomysł? "Szczepienia mogą sprawić, że COVID-19 będzie taką samą chorobą, jak przeziębienie"

Goły męski brzuch - kontrowersyjny trend na polskich ulicach. Stylistka: "W żadnym miejscu publicznym nie ma miejsca dla panów bez koszulki"

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Piotr Wojtasik

Pozostałe wiadomości