Gwiazdy

Jennifer Lopez pokazała pierwsze zdjęcie z planu nowego filmu. Towarzyszy jej przystojny aktor

Gwiazdy

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez mimo niedawnego rozstania nie rozpacza i nie osiada na laurach, a nieustannie pracuje. Artystka kilka dni temu zakończyła zdjęcia na planie najnowszej produkcji. Teraz pokazała pierwsze ujęcie z "Shotgun Wedding".

Nowy film z Jennifer Lopez

Przygotowania do tego filmu trwają od wielu miesięcy. Pierwsze pogłoski o jego powstaniu pojawiły się na początku 2019 roku. Wówczas główną gwiazdą filmu miał być Ryan Reynolds. Jennifer Lopez dołączyła jako kolejna producentka w październiku 2020 roku i została obsadzona w głównej roli kobiecej.

Po tym, jak Ryan zrezygnował, jego miejsce zastąpił Armie Hammer. Niedługo później jednak został bohaterem ogromnego skandalu, ponieważ kilkanaście kobiet oskarżyło go o znęcanie psychiczne oraz fizyczne, a także manipulacje, gwałty i propozycje udziału w sadystycznych aktach seksualnych.

- Nie odpowiadam na te bzdury, ale w świetle złośliwych i fałszywych ataków internetowych na mnie, nie mogę teraz z czystym sumieniem zostawić moich dzieci na 4 miesiące, aby nakręcić film na Dominikanie - powiedział Armie Hammer.

Wtedy główna rola męska trafiła do Josha Duhamela. Początkowo planowano rozpocząć realizację komedii latem 2019 roku, ale później przesunięto plany na 22 lutego 2021 roku. "Shotgun Wedding" kręcono w Bostonie i na Dominikanie. Jennifer Lopez ogłosiła w swoich mediach społecznościowych, że zdjęcia zostały oficjalnie zakończone 22 kwietnia 2021 roku.

O czym jest "Shotgun Wedding"?

A o czym będzie opowiadać nowa produkcja? Darcy (Jennifer Lopez ) i Tom (Josh Duhamel) zapraszają swoje kochane, ale bardzo uparte rodziny na swój ślub w wyznaczonym miejscu. Nagle jednak życie wszystkich staje się zagrożone, gdy goście weselni zostają wzięci jako zakładnicy. Para musi współpracować, aby uratować swoich bliskich - o ile najpierw nie zabiją siebie nawzajem. Nadają wówczas nowe znaczenie zwrotowi "póki śmierć nas nie rozłączy".

W środę 28 kwietnia Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie pierwsze zdjęcie z planu owego filmu. Widzimy na nim ją w beżowej, tiulowej sukni z gorsetem oraz Josha Duhamela w eleganckiej, kremowej marynarce. Oboje wyglądają, jakby byli po dużych przejściach, gdyż na swoich ciałach mają liczne ślady krwi.

"Shotgun Wedding" ma mieć swoją premierę 29 czerwca 2022 roku. Jesteście ciekawi tej komedii?

Jennifer Lopez potwierdziła rozstanie z Alexem Rodriguezem. Twierdzi, że są lepszymi przyjaciółmi niż parą. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości