komedia romantyczna

  komedia romantyczna

  Vanessa Aleksander to gwiazda nowej, czwartej już odsłony hitowej polskiej komedii "Listy do M.", w której wcieliła się w zasadniczą i zdecydowaną policjantkę Monikę. Po serii bardzo poważnych filmów dramatycznych, to pierwsza jej tak duża rola komediowa. Czy nie bała się zmiany swojego aktorskiego emploi? O doświadczeniach z planu opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Hugh Grant swoje największe triumfy święcił jakieś dwadzieścia lat temu, lecz mimo upływu czasu, nadal w sercach milionów kobiet zajmuje czołowe miejsce. Takie role, jak Charles'a w "Czterech weselach i pogrzebie", Williama Thackera w "Notting Hill" czy Daniela Cleavera w "Bridget Jones", sprawiły, że znalazł się w gronie najpopularniejszych światowych aktorów. Za co jeszcze kochamy?

  Wczoraj odbyła się uroczysta premiera nowej polskiej komedii świątecznej "Miłość jest wszystkim". Na imprezie promującej film pojawiła się Aleksandra Adamska i Mateusz Damięcki. Kto jeszcze? Co według przybyłych gwiazd jest siłą tej produkcji? Rozmawiała z nimi reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Komedia romantyczna "Podatek od miłości" w reżyserii Bartłomieja Ignaciuka zdobyła nagrodę publiczności na 37. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Podczas tej samej imprezy doceniony został również Grzegorz Damięcki, który zagrał główną rolę męską we wspomnianej produkcji. Aktor został wyróżniony za „wiarygodne stworzenie roli inteligentnego amanta”. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry Wakacje, aby zapytać, jak podchodzi do zamieszania wokół siebie, wywołanego rolą w Podatku od miłości? Czy jest skupiony tylko na aktorstwie? Grzegorz zaskoczył nas pewną informacją o sobie. Jaką?

  Zespół Afromental napisał piosenkę do komedii romantycznej "Kobieta sukcesu". Utwór nosi tytuł "Zaufaj". Grupa zagrała go na scenie Dzień Dobry TVN.

  W Dzień Kobiet do kin weszła komedia romantyczna Kobieta sukcesu. Jedną z ról zagrała w filmie Paulina Gałązka. W jaką postać się wcieliła? Czy to była pierwsza komedia romantyczna, w której zagrała? Piosenkę do Kobiety sukcesu napisał i zaśpiewał zespół Afromental. Nosi ona tytuł "Zaufaj". Czy przy jej tworzeniu dostali wolną rękę? Aktorkę i grupę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Ona - to Aleksandra Domańska, On - Grzegorz Damięcki. Kto komu zapłaci "Podatek od miłości"? I dlaczego, zdaniem Kingi Burzyńskiej, najważniejsze w komedii romantycznej są zbliżenia? Kim z zawodu jest Klara, a kim Marian? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska odwiedziła filmowy plan "Podatku od miłości", gdzie spotkała się z aktorami i producentem.

  Anna Smołowik doskonale znana jest fanom serialu Diagnoza. Teraz będziemy mogli ją zobaczyć w komedii romantycznej Podatek od miłości. W filmie wcieliła się w postać tajemniczej Hanki. Aktorkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jak wspomina pracę na planie komedii, czy po zagraniu w tym filmie ma jeszcze problem z rozliczeniami podatkowymi i czy zaczęła się już praca nad drugim sezonem serialu Diagnoza.

  Od piątku można już oglądać w kinach komedię romantyczną Podatek od miłości. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Aleksandra Domańska i Michał Czernecki. Ola zagrała inspektora skarbowego, a Michał - kierownika Urzędu Kontroli Skarbowej. Lubią grać czarne charaktery i "śliskie postacie"? :) Na planie filmu oboje zetknęli się z boksem. Czy wcześniej trenowali ten sport? Aktorów gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Olę zapytaliśmy również, jak całuje Grzegorz Damięcki :)

  Tomasz Karolak przygotowuje prezent dla dzieci i ich rodziców. To sztuka o Byku Fernando. Kiedy będzie można ją zobaczyć? Kto gra byka? Czym się różni młody widz od dorosłego? O swoim przedsięwzięciu i grze dla dzieci powiedział w Dzień Dobry TVN. Za co podziękował Polakom?

  Jak się okazuje, nawet w wigilijny wieczór na posterunku policji można znaleźć prawdziwą miłość. Na jej tropie są komisarze: Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski. Poszukiwana to Magdalena Różczka. Plan "Listów do M." odwiedziła Kinga Burzyńska.

  Tomasz z wykształcenia jest fizykiem, Iwona skończyła filozofię. Jak to się stało, że oboje są dziś cenionymi twórcami w branży filmowej? Czym różnią się ich sposoby postrzegania świata i czy to jest właśnie przepis na udany związek i ... świetne produkcje filmowe? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Tomasza Koneckiego i Iwonę Ogonowską-Konecką czyli reżysera i drugiego reżysera komedii romantycznej Listy do M. 3". Czy komedia to ich ulubiony gatunek przy jakich jeszcze produkcjach pracowali razem?

  Piotr Adamczyk zagrał w dwóch częściach Listów do M. Nie mogło go też zabraknąć w trzeciej odsłonie filmu. Co się wydarzy w życiu bohatera granego przez niego? Czy związek Szczepana nadal będzie burzliwy? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się również od niego, jak wygląda praca na planie komedii romantycznej.

  Pico Alexander to młody hollywoodzki aktor polskiego pochodzenia. Waśnie dostał swoją szansę w fabryce snów - w komedii romantycznej Wszyscy moi mężczyźni gra jedną z głównych ról u boku Reese Witherspoon. Jak wyglądał casting do tego filmu? Jak zareagował, kiedy dowiedział się, że zagra z Reese? Czuł stres, kiedy musiał zagrać z nią sceny intymne? Jak często Pico bywa w Polsce? Chciałby zagrać w polskim filmie? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Do kin weszła komedia romantyczna "Porady na zdrady". O czym jest film? Jakie postacie grają w nim: Anna Dereszowska i Magdalena Lamparska? Co Sławomir Zapała powiedział o Tomaszu Karolaku i dlaczego nazwał go ślicznym? Na uroczystą premierę filmu wybrała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Kate Hudson podbiła Hollywood nominowaną do Oscara rolą w filmie "U progu sławy". Znana jest przede wszystkim z ról w komediach romantycznych, takich jak: "Jak stracić chłopaka w 10 dni", czy "Ślubne wojny". Właśnie zagrała w filmie "Żywioł. Deepwater Horizon" opowiadającym o prawdziwej katastrofie amerykańskiej platformy wiertniczej. O ostatnim filmie, zagrożeniach, mediach społecznościowych rozmawiała z nią dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Na ekrany kin weszła nowa polska komedia romantyczna "Kochaj". Fabuła filmu opowiada o kobiecej przyjaźni oraz o wielu odsłonach miłości. Na kanapie Dzień Dobry TVN zasiedli aktorzy filmu "Kochaj": Magdalena Lamparska i Piotr Polk.

  "Jak to robią single" - to komedia romantyczna z feministycznym przekazem. Gwiazdy filmu: Dakota Johnson, Alison Brie, Leslie Mann i Rebel Wilson graja wyzwolone kobiety, które muszą się nauczyć, że nie warto szukać partnera na siłę. O związkach i samotności rozmawiała z aktorkami Anna Wendzikowska. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała je m.in. o to, co robią tuż po rozstaniu i czy lubią być singielkami. Leslie Mann zwierzyła się, dlaczego lubi sceny "łóżkowe".

  „Planeta Singli” to komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie, pełna błyskotliwego humoru i wzruszeń. Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy Ewę Błaszczyk, która w filmie wcieliła się w postać bezwzględnej szefowej stacji telewizyjnej oraz reżysera Mitję Okorna. Z naszymi gośćmi rozmawialiśmy, gdzie szukali inspiracji do pracy nad postaciami oraz jak w polskich realiach zrobić naprawdę dobry film.

  Agnieszka i Piotr Głowaccy to aktorskie małżeństwo. Ona wykształcona muzycznie Mistrzyni Polski w ujeżdżaniu i genialna aktorka dubbingowa. On od kilku lat z powodzeniem szturmuje polskie kino. Ostatnio rolą w Planecie Singli. Parę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy ich o plusy i minusy związku dwójki aktorów oraz pasje. Czy dzielą się uwagami na temat zagranych przez siebie ról?

  Romantyczną komedię "Planeta Singli" możemy już oglądać na ekranach kin. Jak pierwsi widzowie odebrali film, czy "Planeta" powtórzy sukces "Listów do M.? O swoim debiucie na dużym ekranie opowiedziała nam, aktorka, Agnieszka Więdłocha, a reżyser, Mitja Okorn, zdradził skąd wziął pomysł na komedię o "internetowym randkowaniu". Czy przygotowując się do filmu korzystali z portali randkowych? :)

  Scenarzystkę i reżyserkę Nancy Meyers nazywają mistrzynią komedii romantycznych. Ostatnio do kin wszedł jej najnowszy film "Praktykant", który również ma szansę zostać przebojem kina kobiecego. Jaki ma przepis na sukces? Czy kobietom nadal trudno przebić się w Hollywood? Czy zagadnienia z filmu "Praktykant" wzięła ze swoich doświadczeń? Z Nancy Meyers rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Już w listopadzie tego roku wejdzie do kin komedia romantyczna "Listy do M. 2". W drugiej części pojawią się nowi aktorzy, m.in. Maciej Zakościelny, Magdalena Lamparska i Waldemar Błaszczyk. Jakie postacie zagrają? Co Agnieszka Dygant zapamiętała z planów zdjęciowych obu części filmu? Jak na planie czuje się Mateusz Winek, młody aktor, którego można było już zobaczyć w serialu "Nie rób scen"? Z aktorami rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. #czekamnalisty