nowy film

  Tilda Swinton w roli badaczki naukowej i Idris Elba grający dżina, który w zamian za swoją wolność oferuje spełnienie 3 życzeń. O rolach w filmie "Trzy tysiące lat tęsknoty" aktorzy opowiedzieli dziennikarce Annie Tatarskiej.

  "Jak 'Notting Hill', tylko w drugą stronę".

  "Mój bohater ma ciężką, brudną pracę i jest z niej dumny"

  O kulisach powstawania tej produkcji w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Mateusz Damięcki, przygotowując się do nowej roli, musiał ciężko trenować na siłowni.

  Jesienią miłośnicy polskiego kina nie będą mogli narzekać na nudę. W październiku 2021 roku na wielkim ekranie pojawi się nowy film Wojciecha Smarzowskiego. Reżyser po raz kolejny postanowił przyjrzeć się słabościom współczesnych Polaków. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun "Wesela".

  Jennifer Lopez mimo niedawnego rozstania nie rozpacza i nie osiada na laurach, a nieustannie pracuje. Artystka kilka dni temu zakończyła zdjęcia na planie najnowszej produkcji. Teraz pokazała pierwsze ujęcie z "Shotgun Wedding".

  Jennifer Lawrence, laureatka Oscara za rolę w "Poradniku pozytywnego myślenia", została raniona szkłem. Do wypadku doszło na planie najnowszego filmu Adama McKaya "Don't Look Up". Co się stało?

  "Szarlatan" to najnowszy film Agnieszki Holland, który otrzymał nominację do Oscara w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny". Czy historia o uzdrowicielu, Janie Mikolášku, zdobędzie Nagrodę Akademii Filmowej?

  Fanów Mrocznego Rycerza czeka nie lada gratka. W Internecie zadebiutował właśnie oficjalny zwiastun najnowszego filmu Matta Reevesa "The Batman". W roli obrońcy Gotham zobaczymy tym razem znanego z sagi "Zmierzch" Roberta Pattinsona. Zobacz, jak prezentuje się Człowiek Nietoperz.

  Małgorzata Szumowska nie kazała nam długo czekać na swój kolejny film. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska rok temu odwiedziła filmowy plan najnowszej produkcji Małgorzaty Szumowskiej pt. "Twarz". Co o tej produkcji powiedzieli jej: reżyser Małgorzata Szumowska i operator Michał Englert? W czym się nie zgadzają? I kogo w filmie zagra Mateusz Kościukiewicz? Zobaczcie, co działo się na planie filmu "Twarz".

  Pięciokrotnie nominowana do Oscara Amy Adams właśnie zagrała w najnowszym obrazie Toma Forda "Zwierzęta nocy". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska wybrała się na wywiad z aktorką, aby porozmawiać z nią o najnowszej roli i sześcioletniej córeczce Avianie. Czy jest podobna do swojej mamy? "Kiedy ma się wokół siebie kochających ludzi, sukces smakuje lepiej, a porażki są łatwiejsze do zniesienia" - powiedziała aktorka. Czy to znaczy, że u podstaw jej sukcesu leży kochająca rodzina i wspaniali przyjaciele?