Gwiazdy

Ewa Ewart w nowej roli. Jak dziennikarka czuje się po drugiej stronie obiektywu?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ewa Ewart to ceniona dziennikarka i autorka mistrzowskich dokumentów nagradzanych na całym świecie. Jak się okazuje, jest to kobieta wszechstronna. Niedawno dziennikarka wcieliła się w rolę modelki. Jak podobało jej się nowe wyzwanie?

Ewa Ewart - współpraca z Izabelą Łapińską

Ewa to bardzo otwarta i komunikatywna osoba, która w magiczny sposób znajduje z ludźmi wspólną nić porozumienia. Podobnie było z projektantką Izabelą Łapińską. Panie poznały się przy okazji wyboru stylizacji dla dziennikarki, w której miała wystąpić podczas gali wręczania nagród w Monte Carlo.

Zobaczyłam, że jest przepiękną kobietą, zachwyciłam się jej urodą, poczułam wielki zaszczyt, że przyszła do mnie wybierając kreacje. Zachwycona byłam jej osobowością, dynamiką i zaproponowałam Ewie współpracę. Byłam tak dumna, że się zgodziła. To było dla mnie coś niezwykłego, że mogę mieć tak wspaniałą postać w moich kreacjach. To jest dla mnie historyczna chwila

– powiedziała Izabela Łapińska, projektantka mody.

Ewa Ewart w roli modelki

Ewa również poczuła, że razem z Izabelą nadają na tych samych falach. Bez zastanowienia zgodziła się wziąć udział w sesji zdjęciowej. Jak przyznała, było to nawet jedno z jej skrytych marzeń, które miała możliwość spełnić.

Sama siebie zaskakuje. Po pierwsze, ja zwykle stoję za kamerą, a nie przed kamerą. Fantastyczna zabawa. Iza Łapińska poprosiła mnie, żebym była gościem w jej sesji zdjęciowej. Muszę powiedzieć, że świetnie się tu bawimy. Dostałam szansę, żeby urzeczywistnić swoje skryte fantazje. Dziś występuje w roli modelki

- powiedziała Ewa.

Jak podsumowała na koniec Ewa, zdjęcia wykonane na sesji z Izabelą będą pamiątką na całe życie. Mimo świetnej zabawy dziennikarka doszła do wniosku, że pewniej i lepiej czuje się jednak w roli dokumentalistki. Pozowanie do aparatu pozostanie jedynie fantazją, którą od czasu do czasu będzie mogła urzeczywistnić.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości