Gwiazdy

Debbie Harry - charyzmatyczna wokalistka zespołu Blondie. " Zawsze czułam, że nie jestem przeciętną osobą"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Jaka prywatnie jest legendarna Debbie Harry?

Trudno wyobrazić sobie historię rock'n'rolla bez Debbie Harry. Charyzmatyczna wokalistka utorowała drogę na scenę takim gwiazdom jak Madonna, Pink czy Britney Spears. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską opowiedziała o kluczowych momentach w swoim życiu.

Debbie Harry prywatnie

76-letnia Debbie Harry nie zwalnia tempa. Kilka dni temu oczarowała zgromadzonych na Gali MET kreacją, która w śmiały sposób zinterpretowała amerykańską flagę i krynolinę rodem z czasów wojny secesyjnej. Autorka słynnego "Call me" wciąż wie jak przyciągnąć uwagę i jest przekonana, że scena była jej po prostu przeznaczona.

- Myślę, że z muzyką byłam związana od bardzo wczesnego wieku - wyjawiła Debie. - Zawsze czułam, że nie jestem przeciętną osobą. Muzyka mnie hipnotyzowała. Moja mama mówiła: "Ziemia do Debbie" - wspominała.

Debbie Harry o show-biznesie i ekologii

Swoją przygodę z mediami rozpoczęła jako asystentka w radiu BBC. Jej barwne życie w świetle reflektorów nie zawsze jednak było usłane różami. - Bardzo mrocznym czasem w moim życiu był ten, kiedy byłam małą dziewczynką. Przechodziłam poważne zapalenie płuc. To był trudny moment - zwierzyła się gwiazda. - Z kolei jeśli chodzi o karierę, to ciężko było, kiedy Chris, mój były partner i wspólnik zachorował. Straciliśmy kontrakt z wytwórnią i nasz biznes się załamał. To był bardzo mroczny czas - dodała.

Debbie nie ukrywa, że ekologia to temat bliski jej sercu. Wywiadu udzieliła ubrana w t-shirt z napisem "Stop zaśmiecaniu rzeki Hudson".

- Jako ludzie stoimy w obliczu kluczowych czasów dla naszej planety - zaznaczyła. - Powinniśmy bardzo odpowiedzialnie i solidarnie podejść do tematu środowiska i sposobu, w jaki żyjemy na co dzień. Musimy nauczyć się żyć w zgodzie z naturą - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości