Gwiazdy

Debbie Harry - charyzmatyczna wokalistka zespołu Blondie. " Zawsze czułam, że nie jestem przeciętną osobą"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Jaka prywatnie jest legendarna Debbie Harry?
Dzień Dobry TVNJaka prywatnie jest legendarna Debbie Harry?

Trudno wyobrazić sobie historię rock'n'rolla bez Debbie Harry. Charyzmatyczna wokalistka utorowała drogę na scenę takim gwiazdom jak Madonna, Pink czy Britney Spears. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską opowiedziała o kluczowych momentach w swoim życiu.

Debbie Harry prywatnie

76-letnia Debbie Harry nie zwalnia tempa. Kilka dni temu oczarowała zgromadzonych na Gali MET kreacją, która w śmiały sposób zinterpretowała amerykańską flagę i krynolinę rodem z czasów wojny secesyjnej. Autorka słynnego "Call me" wciąż wie jak przyciągnąć uwagę i jest przekonana, że scena była jej po prostu przeznaczona.

- Myślę, że z muzyką byłam związana od bardzo wczesnego wieku - wyjawiła Debie. - Zawsze czułam, że nie jestem przeciętną osobą. Muzyka mnie hipnotyzowała. Moja mama mówiła: "Ziemia do Debbie" - wspominała.

Debbie Harry o show-biznesie i ekologii

Swoją przygodę z mediami rozpoczęła jako asystentka w radiu BBC. Jej barwne życie w świetle reflektorów nie zawsze jednak było usłane różami. - Bardzo mrocznym czasem w moim życiu był ten, kiedy byłam małą dziewczynką. Przechodziłam poważne zapalenie płuc. To był trudny moment - zwierzyła się gwiazda. - Z kolei jeśli chodzi o karierę, to ciężko było, kiedy Chris, mój były partner i wspólnik zachorował. Straciliśmy kontrakt z wytwórnią i nasz biznes się załamał. To był bardzo mroczny czas - dodała.

Debbie nie ukrywa, że ekologia to temat bliski jej sercu. Wywiadu udzieliła ubrana w t-shirt z napisem "Stop zaśmiecaniu rzeki Hudson".

- Jako ludzie stoimy w obliczu kluczowych czasów dla naszej planety - zaznaczyła. - Powinniśmy bardzo odpowiedzialnie i solidarnie podejść do tematu środowiska i sposobu, w jaki żyjemy na co dzień. Musimy nauczyć się żyć w zgodzie z naturą - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości