Newsy

Bartek Jędrzejak dołączył do Katarzyny Bosackiej jako prowadzący "MądrzeJEMY". Kiedy premiera nowej serii?

Newsy

Autor:
Kamila
Glińska
Źródło:
TVN

Po sukcesie pierwszej edycji, na antenę TVN powraca program "MądrzeJEMY". Na widzów czeka nowa formuła i jeszcze więcej edukacji w zakresie żywienia, a do Katarzyny Bosakiej dołącza Bartek Jędrzejak.

"MądrzeJEMY" powraca do TVN

Podobnie jak w pierwszej edycji na widzów czeka 10 odcinków, w których Katarzyna Bosacka podejmie próbę zmiany codziennych nawyków żywieniowych Polaków.

Edukatorka i propagatorka świadomych wyborów ponownie spotka się w pracowni "MądrzeJEMY" z uczestnikami. Wszyscy przejdą przez serię eksperymentów dotyczących ich codziennego odżywiania. Na nową, ciekawą i niezwykle różnorodną grupę ochotników czekają nie lada wyzwania. A wszystko zgodnie z myślą: jak jeść, by lepiej i zdrowiej żyć.

Bartek Jędrzejak w "MądrzeJEMY"

W drugim sezonie nie zabraknie niespodzianek. Formuła programu uległa zmianie, a nowością w "MądrzeJEMY" jest współprowadzący. Katarzynie Bosackiej towarzyszyć będzie ulubieniec widzów, zdobywca Telekamery Tele Tygodnia – Bartek Jędrzejak. Przeprowadzi on reporterskie śledztwa w kwestii pochodzenia produktów, ale też zdradzi ciekawostki, którymi wzbogaci edukacyjny wątek prowadzony przez Katarzynę Bosacką.

Katarzyna Bosacka ponownie prześwietli etykiety produktów, podpowiadając, które składniki należy wyeliminować z diety. Sprawdzając sklepowe półki, doradzi, które produkty warto mieć w swojej kuchni, których lepiej unikać, a także jakie zamienniki wybrać. Bartek Jędrzejak oraz uczestnicy odwiedzą tych, od których najlepiej kupować, chcąc jeść i żyć zdrowo – lokalnych producentów i ich gospodarstwa oraz fermy.

W drugim sezonie prowadzący odpowiedzą na pytania jak ograniczyć ilość spożywanego mięsa, jak budować dietę dziecka tak, aby zapobiegać otyłości i sprawdzą m.in. czym właściwie jest BIO oraz czy tłuszcze, sól i cukier to wrogowie zdrowia? Katarzyna Bosacka podpowie, jak sprawdzić świeżość jedzenia, czego możemy dowiedzieć się z etykiety, ale też jak jeść, by nie zabijać planety. A Bartek Jędrzejak uzupełni tę wiedzę o przydatne ciekawostki.

"MądrzeJEMY" - kiedy nowe odcinki?

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu "MądrzeJEMY" zaplanowana jest na 18 września w TVN o godz. 17:25. Program emitowany będzie także na antenie TTV oraz w Playerze.

Zobacz wideo:

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Kamila Glińska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News/TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości