rock’n’roll

  rock’n’roll

  Rock and Roll to prawdopodobnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych tańców. Muzyka, ruchy, jak i charakterystyczne ubranie i fryzury obecne są w kulturze masowej. Taniec przyciąga fanów na całym świecie, choć ze względu na trudne akrobacje niewielu zostaje prawdziwymi mistrzami Rock and Rolla.

  Zdaniem Marcina Prokopa - muzyk Piotr Lato wygląda, jak mężczyzna handlujący walutami pod Rotundą w Warszawie w latach 80., ale w sercu ma prawdziwego Belzebuba. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział Dorocie i Marcinowi o swojej piosence "Sicario". Zdradził też, kiedy ukaże się jego płyta. Posłuchajcie piosenki, która na Dorocie Wellman zrobiła wielkie wrażenie!

  Co słychać u Wojciecha Gąssowskiego? Artysta nadal jest bardzo aktywny zawodowo. Muzyk jeździ po Polsce z koncertami, a także bierze udział w kilku innych projektach. Jak spędza czas wolny? Dlaczego nie korzysta z serwisów społecznościowych ani z telefonu komórkowego? Wojciech Gąssowski był gościem Dzień Dobry TVN.

  Kto jest ojcem chińskiego rocka? Od kiedy Chińczycy słuchają rocka i, ktory polski zespół pokochali Chińczycy? Zobaczcie nasz reportaż.

  Już jutro w Stodole odbędzie się koncert T. Love. Artyści zaprezentują swój nowy, dwupłytowy album, w którym połączyli elementy folkowe i bluesowe. W związku z jubileuszem zespołu, płyta została nagrana na taśmę, dokładnie tak jak robili to trzydzieści lat temu. Naszych gości zapytaliśmy o to, czy spotykają się poza pracą i czy mają jakieś tajemnice? Czy były pomiędzy nimi zgrzyty? Muniek Staszczyk, Paweł Nazimek, Sidney Polak oraz Jan Pęczak zdradzili w Dzień Dobry TVN, czy w zespole panuje hierarchia.