Gwiazdy

Intymne zdjęcie Cezarego i Edyty Pazurów podbiło serca fanów. "Tylko pozazdrościć takiej miłości"

Gwiazdy

Cezary i Edyta Pazura
Jakub Kaminski/East News

Cezary Pazura po raz kolejny wyznał żonie uczucia w sieci. Aktor romantyczny wpis opatrzył wyjątkowym zdjęciem. Fani nie kryją wzruszenia.

Cezary Pazura wyznaje miłość żonie

Cezary i Edyta od 11 lat tworzą jedno z najbardziej lubianych i podziwianych małżeństw w polskim show-biznesie. Tak zgranej pary ze świecą szukać. Owocem miłości zakochanych jest trójka dzieci: Amelia (ur. w 2009 r.), Antoni Józef (ur. w 2012 r.) i Rita (ur. w 2018 r.).

Aktor niejednokrotnie wypowiadał się w samych superlatywach o swojej żonie. Robił to także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz wrzucił do sieci zdjęcie z ukochaną, nie szczędząc jej miłosnych wyznań.

- Jak ja Ją kocham! Edyta, nie daruję Ci tej nocy - czytamy we wpisie.

Zdjęcie wzbudziło mnóstwo emocji wśród fanów. W komentarzach czytamy: "Jakie to piękne i wyjątkowe znaleźć drugą połowę w całości", "Miło patrzeć na ludzi, którzy się tak kochają! ", "Tylko pozazdrościć takiej miłości ".

Cezary i Edyta Pazura - historia związku

Para poznała się czternaście lat temu w pociągu z Krakowa do Warszawy. Cezary Pazura był już popularnym aktorem, a Edyta dziewiętnastoletnią studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Atrakcyjna blondynka od razu wpadła w oko aktorowi, ale nie od razu dała po sobie poznać, że jest nim zainteresowana. Zakochanych dzieli 26 lat różnicy.

– Bardzo mi się przypatrywał, a ja udawałam, że go nie widzę – wyznała po latach Edyta w jednym z wywiadów.

– Spojrzałem na nią i pomyślałem: "Boże, jaka piękna dziewczyna!". Poznaliśmy się w tym właściwym momencie. Gdyby to zdarzyło się piętnaście lat wcześniej, Edyta miałaby pięć lat i żadna miłość nie mogłaby się nam przydarzyć – dodał wówczas Cezary.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Cezary Pazura w roli trenera polskiej reprezentacji. "To pierwszy pozytywny film o futbolu"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości