Gwiazdy

Blanka Lipińska, autorka polskiego „Greya”: „Seks to jedyna przyjemność, do której nie są potrzebne pieniądze”

Gwiazdy

Aktualizacja:

Blanka Lipińska jest autorką bestsellerowych książek, o których mówi się, że są polskimi odpowiednikami „50 twarzy Greya”. Z pisarką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek. Blanka zdradziła nam kilka ciekawych i pikantnych szczegółów ze swojego życia, między innymi pisarka bez ogródek przyznaje się do stosowania zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Co o jej twórczości myślą jej rodzice?

Autorka kryminałów erotycznych

Blanka Lipińska jest autorką takich bestsellerów jak: „365 dni”, „Ten dzień” oraz „Kolejne 365 dni”. Jej twórczość nazywana jest kryminałami erotycznymi i rozpala fantazje erotyczne milionów czytelników.

Agata Młynarska z Andrzejem Depko i Blanką Lipińską o seksie Polaków. Zobacz live-czat na Facebooku TVN!

>>>Zobacz też: Blanka Lipińska w Big Brotherze!

Basia Pasek odwiedziła Blankę w rodzinnych Puławach. Zajrzeliśmy z kamerą Dzień Dobry TVN do pokoju Lipińskiej w domu jej rodziców. Autorka bestsellerów mówi o nim „sanktuarium Blanki”. W pomieszczeniu znajdziemy wiele pamiątkowych (lecz również odważnych) zdjęć Lipińskiej.

Obejrzeliśmy również rodzinny album. Blanka pokazując nam zdjęcia z lat młodości przyznała się, że jej obecny wygląd to zasługa medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Ja nie stosuję diety zmieniającej rysy twarzy. Kiedyś tak nie wyglądałam. T moc medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Królowa polskiego seksu

Blanka Lipińska zaprzecza, jakoby pisała książki po to, by jedynie szokować i zrobić karierę w show-biznesie.

Ja chcę ruszyć z rewolucją seksualną. Ja chcę mówić do kobiet. Czy facetom będzie się to podobało czy nie, czy Kościołowi będzie się to podobało czy nie. Nie obchodzi mnie to. Za nas nikt życia nie przeżyje. Przeżyjmy je, a nie przetrwajmy. Uważam, że trzeba mówić prosto. Za dużo jest u nas tuszowania rzeczywistości.

- przyznała pisarka w rozmowie z Basią Pasek.

>>>Zobacz też: El James powraca z nowym erotykiem! Czy powtórzy sukces "50 twarzy Greya"?

Blanka bez ogródek przyznaje, że lubi seks.

Jeżeli seks nie służy prokreacji, to służy przyjemności. To jest jedyna przyjemność do której nie są Ci potrzebne pieniądze, wielki dom, samochód, dobra praca i pozycja w biznesie.

Co na to wszystko jej rodzice?

Basia Pasek porozmawiała również z rodzicami pisarki, co myślą o kontrowersyjnej twórczości Blanki. Zarówno mama Małgorzata, jak i tata Grzegorz są bardzo dumni z dokonań swojej córki. Jak oboje przyznają czytali jej książki.

Choć przyznaję, że zakaz miałam. Myślę, że to zależy od ludzi, czy mają otwarte umysły, czy nie.

- przyznała mama Blanki.

Znajdziemy ten dystans między tym, kto jest autorem, a tym, co napisze.

- dodał tata Blanki.

Zobacz też: Nimfomanka – kobieta wyzwolona czy obsesyjnie uzależniona od seksu? >>>

>>>Zobacz też: Kto jest winny zdradzie i jak ją rozpoznać? Jakie są objawy, że żona lub mąż zdradza?

Pozostałe wiadomości