Arkadiusz Milik w dniu urodzin przekazał ogromną kwotę na rzecz dzieci z Ukrainy. "Połączmy się razem w pomaganiu"

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik wpłacił ogromną kwotę na rzecz dzieci z Ukrainy
Źródło: x-news
Arkadiusz Milik nie przechodzi obojętni wobec ludzkiej tragedii. Reprezentant Polski w dniu swoich 28. urodzin wykonał szlachetny gest. Solenizant przekazał 200 tys. zł na cele charytatywne, wspierając fundację pomagającą między innymi ukraińskim dzieciom.

Arkadiusz Milik wspiera dzieci z Ukrainy

W poniedziałek 28 lutego Arkadiusz Milik - napastnik reprezentacji Polski i Olympique Marsylia - obchodził swoje 28. urodziny. Sportowiec przyznał, jednak, że w obliczu sytuacji toczącej się w Ukrainie, nie jest w stanie celebrować swojego dnia. W zamian za to postanowił pomóc potrzebującym. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie i poinformował, że na cele charytatywne przekazał 200 tysięcy złotych. Pieniądze zasiliły zbiórkę "SOS dla dzieci Ukrainy".

Myślę, że to niemożliwe, by cieszyć się urodzinami w tak trudnym momencie, ale chciałbym podziękować wam wszystkim za ciepłe życzenia. Najlepszą rzeczą, którą mogę dziś zrobić, jest wsparcie fundacji SOS Wioski Dziecięce. Połączmy się razem w pomaganiu tym, którzy są obecnie w wielkiej potrzebie
- zaapelował piłkarz.
Wojna w Ukrainie
Źródło: Dzień Dobry TVN

Arkadiusz Milik ma urodziny

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani składali reprezentantowi Polski najserdeczniejsze życzenia, a także docenili jego dobre serce. Jak podkreślali, dobro wraca.

"Wszystkiego Najpiękniejszego, niech to dobro wróci do Ciebie, że zdwojoną siłą", "Piękny gest! Wszystkiego najlepszego", "Ogromny czyn, Arku! Tak trzymać i niech każdy bierze przykład" - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości