SOS Wioski Dziecięce

    SOS Wioski Dziecięce

    Byliśmy na planie świątecznego spotu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, w którym gwiazdy pokazują, jak niewiele potrzeba, by zapewnić piękne święta potrzebującym dzieciom. Jak możemy im pomóc? Z Anną Dereszowską, Natalią Kukulską, Andrzejem Wroną, Zygmuntem Chajzerem i Wojciechem Mecwaldowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Maria Geremek, wnuczka Bronisława Geremka, już po raz drugi zabierze młodzież w podróż do Afryki. Tym razem będą towarzyszyły jej dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Marię Geremek, prezes fundacji "Make a change", i uczestniczkę poprzedniej wyprawy Małgorzatę Makocką.

    Czołowy zawodnik reprezentacji Polski w piłce nożnej Michał Pazdan spełnił marzenie 10-letniego Brajana z SOS Wioski Dziecięcej w Siedlcach. Co piłkarz zrobił dla chłopca? Zobaczcie.

    Dzień Dobry TVN spotkało się z gwiazdami, które - nagrywając płytę „Razem w Święta” - udowodniły, że nie jest im obojętny los biedniejszych i skrzywdzonych. Album powstał w ramach akcji „Pomóż Opuszczonym Dzieciom w Święta”, zorganizowanej przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Zobaczcie, kto wziął udział w projekcie.