Gwiazdy

Anna Czartoryska pokazała nowego członka swojej rodziny. "To jest zobowiązanie na wiele lat"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Anna Czartoryska-Niemczycka wraz z mężem wychowuje trójkę dzieci. Teraz do ich grona dołączył kolejny członek rodziny. Bryza ma 6 lat i wywołuje uśmiech na twarzy wszystkich domowników. Jak się u nich znalazła? O tym aktorka opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Anna Czartoryska o miłości do Bryzy

Dzieci Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego marzyły o tym, by mieć psa. Aktorka obiecała, że dostaną go, jak tylko przeprowadzą się do domu z ogródkiem. Gdy to się stało, dzieci zaczęły przypominać o jej słowach. Początkowo nowy domownik miał dołączył do nich na wiosnę, koleje losu sprawiły jednak, że stało się to w listopadzie 2020 roku.

- Zobaczyłam jej zdjęcie w mediach społecznościowych na profilu schroniska w Sejnach. To zdjęcie udostępniła moja kuzynka Marta. Kilka dni wcześniej mieliśmy rozmowę o tym, że może jeszcze nie teraz, że może na wiosnę, jak się zrobi cieplej... Ale jak zobaczyłam to zdjęcie, to zupełnie zmieniłam zdanie - wspominała w Dzień Dobry TVN Anna Czartoryska.

Wówczas całą rodzina wybrali się do Sejn, czyli około 300 km od ich ukochanej Warszawy, w której mieszkają. Gdy ujrzeli psinę, była to miłość od pierwszego wejrzenia.

- Gdy tylko ją zobaczyliśmy, wszystkie wątpliwości, które oczywiście zawsze są (...), zniknęły. (...) Ta chemia pojawiła się od razu. Bryza była bardzo delikatna dla dzieci i wróciła z nami do domu - opowiadała aktorka.

Opieka nad zwierzętami w trakcie pandemii

Bryza jest pieskiem z interwencji. Ktoś zgłosił, że się błąka i trafiła do schroniska. Dziś prowadzi wspaniałe życie w domu Niemczyckich.

- Jak tylko się do nas przyzwyczaiła i zrozumiała, że u nas jest bezpiecznie i że nie stanie jej się krzywda, to zaczęła nam dawać bardzo dużo miłości . Zauważyłam, że to merdanie ogonem strasznie podnosi pozom endorfin - mówiła aktorka w naszym programie.

Czworonoga obowiązują jednak pewne zasady - nie może wchodzić na piętro domu ani na kanapę.

- Jest wspaniałym towarzyszem zabaw dla dzieci. Na pewno pandemia przyspieszyła tę decyzję, bo dużo czasu spędzamy w domu i dużo więcej uwagi możemy jej poświęcić. (...) To jest obowiązek i zobowiązanie na wiele lat - podkreśliła Anna Czartoryska.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Katarzyna Olubińska

Pozostałe wiadomości