czworonogi

    czworonogi

    Cieczka u suczki trwa średnio ok. 3–4 tygodni. Typowe jej objawy to: krwawienie, częstsze oddawanie moczu, niepokój. Ruję u psa można podzielić na 4 etapy, z których każdy charakteryzuje się nieco innymi symptomami. Sposobem na plamienie u pupila są np. specjalne majtki na cieczkę.

    Nie tylko ludzie mogą wyglądać pięknie i modnie. Dotyczy to także naszych czworonogów. Z chęcią kupujemy im piękne i ciepłe zimowe kubraczki czy szykowne smycze. Ciekawym rozwiązaniem jest także chusta dla psa, która zapewni naszemu pupilowi nie tylko świetny wygląd, ale również wyjątkowy komfort.

    Stwierdzenie "żyć, jak pies z kotem" już lata temu weszło do powszechnego języka. Czy ma jednak słuszność? Okazuje się, że niekoniecznie. Istnieją sposoby, by nasi mali domownicy się akceptowali, a nawet zaprzyjaźnili. Jak tego dokonać? Wytłumaczyły to Katarzyna Frindt, Inspektor TOZ i wolontariuszka w Schronisku w Celestynowie, oraz Sonia Maciuszek, behawiorystka.

    Kafel to pies, który ma klawe życie. Nie musi, jak wiele innych czworonogów, przez wiele godzin czekać na powrót swojego pana z pracy. Jego właściciel - radca prawny Krzysztof Bramorski zabiera go bowiem do pracy, sklepów, restauracji i w inne miejsca, gdzie pies nie zawsze jest mile widziany. W ten sposób obaj sprawdzają tolerancję osób zarządzających danym lokum. Swoje doświadczenia Kafel "opisuje" na fanpage'u. Zobaczcie, jak wygląda jego dzień.