Gwiazdy

Tajemnicze rozstanie Blanki i Barona. "Cisza pomaga wybaczać"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Blanka Lipińska i Alek Baron rozstali się już ponad miesiąc temu. Ciągle jednak nie wiadomo, dlaczego związek pary, która zasypywała nas swoimi wspólnymi zdjęciami i wpisami pełnymi głębokich uczuć, nagle się rozpadł. Ostatni wpis lider zespołu Afromental napisał kilka słów na Instagramie, które skomentowała Sandra Hajduk.

Blanka Lipińska i Alek Baron tworzyli jeden z najgłośniejszych związków w polskim show-biznesie. Niemalże od razu zaprosili media do swojego życia prywatnego, pokazując światu każdą spędzoną razem chwilę. Niestety, ich związek się rozpadł, a przyczyny rozstania wciąż nie są znane.

Związek Blanki Lipińskiej i Alka Barona

Blanka i Baron w jednym są bardzo solidarni - żadne z nich nie komentuje w wywiadach szczegółów dotyczących rozpadu ich relacji. Na profilu celebrytki mogliśmy znaleźć jedynie wpisy z życiowymi przemyśleniami, które mogły mówić zarówno wszystko, jak i nic.

Życiu prywatnemu byłych kochanków przyjrzała się Sandra Hajduk.

Baron był wcześniej znany z tego, że jest po prostu muzykiem. Ale kiedy związał się z Blanką Lipińską, zrobiło się o nich naprawdę głośno

- powiedziała dziennikarka.

Oni się rozstali i to jest dla mnie jedno z najbardziej tajemniczych rozstań. Ja do dzisiaj nie wiem, o co tam poszło

- dodała na wizji.

Sandrę Hajduk zaskoczył wpis Alka Barona. Co więcej, w swoich przemyśleniach nie kryła, że to może wcale nie koniec miłosnej historii lidera Afromental i Blanki:

W jego najnowszym poście, gdzie ma złożone ręce do modlitwy, czytamy, że "cisza leczy wszystko i cisza uczy wybaczać". Nie wiem jak to odczytywać, ale może niedługo się dowiemy, o co poszło między tymi eks-kochankami? A może jeszcze się zejdą?

Pełen wpis Barona brzmi następująco:

Cisza nie szuka poklasku. Cisza nie oczekuje współczucia. Cisza nie prowokuje sensacji. Cisza uspokaja. Cisza kieruje w głąb siebie. Cisza pozwala akceptować. Cisza pomaga wybaczać. Cisza ukazuje szerszą perspektywę. Cisza uczy kochać. Mimo, że muzyka jest moją pasją to cisza jest najlepszym uzdrowicielem

Blanka Lipińska i Alek Baron - rozstanie

Miesiąc temu Blanka Lipińska pojechała bez Barona na wakacje do Egiptu. Fani zaniepokojeni tym faktem, zaczęli dopytywać o jej partnera. Obydwoje utrzymywali na początku, że potrzebują trochę czasu dla siebie.

Aż w końcu we wtorek 6 października Blanka Lipińska przesłała "Gali" oświadczenie w tej sprawie.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem

– napisała.

To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu

– dodała w oświadczeniu.

Wszystko wskazuje na to, że na oficjalny powód rozstania pozostaje nam jeszcze trochę poczekać. O ile w ogóle kiedykolwiek go poznamy.

Zobacz też:

Blanka Lipińska oprowadza nas po nowym mieszkaniu. "W tym domu są bardzo drogie elementy, ale też skrajnie tanie"

Jesteś po rozstaniu? Kluczowe jest pierwsze 90 dni. Psycholog: "To czas, który trzeba przetrwać"

Małżeństwo zamknięte w domu - jak to przeżyć? Psycholog: "Trzeba mówić o swoich potrzebach"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości