Związki i seks

Ich związek wywołuje poruszenie w sieci. "Tutaj na pewno chodzi o pieniądze"

Związki i seks

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
TikTok
Kobieta i mężczyzna siedzący przy stole z telefonami komórkowymi w dłoniach.

Media społecznościowe pozwalają dzielić się z innymi rozmaitymi doświadczeniami i sukcesami, jednak korzystanie z popularnych serwisów niesie także za sobą ryzyko zetknięcia z nieuzasadnioną krytyką. Przekonali się o tym Katiana i Will, którzy opowiadają w sieci o swojej miłości. Zakochani prowadzą wspólne konto na TikToku i często muszą mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Internauci sugerują, że kobieta nie pasuje do swojego partnera i okazuje mu zainteresowanie wyłącznie z powodu korzyści finansowych.

TikTokowa para mierzy się z krytyką

Miłość rządzi się swoimi prawami, ale najczęściej niesie za sobą bezgraniczne szczęście, wzajemne zaufanie, wierność i wsparcie. Właśnie tak przedstawiają swoje uczucie Katiana i Will. Para regularnie publikuje w sieci inspirujące posty, dzięki czemu przyciąga uwagę internautów z całego świata. Wspólny profil zakochanych cieszy się zainteresowaniem ponad 3 mln użytkowników TikToka.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Mimo że TikTokerzy cieszą się popularnością, to muszą mierzyć się z jej ciemną stroną. W jednym z nagrań odnieśli się do negatywnych komentarzy, które często pojawiają się pod ich postami.

Internauci nie wierzą w ich miłość

Katiana i Will poświęcili wiele czasu na lekturę komentarzy, które znalazły swoje miejsce pod ich postami. Dzięki temu odkryli, że wiele osób poddaje w wątpliwość ich uczucia. Użytkownicy TikToka zarzucili kobiecie, że nie pasuje do ukochanego, bo jest za ładna. Co gorsza, zasugerowali też, że spotyka się ze swoim wybrankiem tylko dla pieniędzy.

- "On musi być bogaty", "Coś tu nie gra", "Niemożliwe, że jesteście razem z miłości", "Tutaj na pewno chodzi o pieniądze" - ocenili hejterzy.

Film obnażający nieuzasadnioną krytykę wywołał niemałe zamieszanie w sieci. Zakochani szybko przekonali się, że w gronie ich obserwatorów nie brakuje też wyjątkowo serdecznych i przychylnych im osób.

- "Oboje jesteście pięknymi ludźmi", "W związku nie chodzi o wygląd, liczy się osobowość", "Smutne, że ludzie wystawiają takie oceny", "Pięknie razem wyglądacie, nie przejmujcie się hejterami" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Sally Anscombe/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości