Przez lata nagrywała swoje dzieci. Ich wyjątkowy rytuał chwyta za serce

Siostry czekały na siebie pod domem
Siostry czekały na siebie pod domem
Źródło: tiktok.com/@robinwhitsett
Robin Whitsett, amerykańska gwiazda TikToka, podzieliła się uroczym nagraniem, na którym uwieczniła wzruszające zachowanie swoich dwóch pociech. Zarejestrowane na przestrzeni lat zachowanie dwóch dziewczynek to prawdziwa kwintesencja siostrzanej miłości. Użytkownicy mediów społecznościowych nie kryli zachwytu.

Popularne mamy na TikToku

Polska ma "Mamę na obrotach", a Stany Zjednoczone Robin Whitsett. Amerykanka jest mamą trójki dziewczynek i instruktorką fitness. Równolegle działa w mediach społecznościowych, gdzie może pochwalić się niemałą popularnością. Na TikToku śledzi ją 345 000 osób, a prawie 10 milionów polubiło jej filmy.

Co wpływa na rozwój dziecka?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak wspomagać rozwój ruchowy malucha?
Jak wspomagać rozwój ruchowy malucha?
Bawimy się we… wspomaganie rozwoju ruchowego malucha
Bawimy się we… wspomaganie rozwoju ruchowego malucha
Wpływ tańca na rozwój dziecka
Wpływ tańca na rozwój dziecka
Jak krzyk wpływa na rozwój dziecka?
Jak krzyk wpływa na rozwój dziecka?
Zabawa lalkami – jaki ma wpływ na rozwój dziecka?
Zabawa lalkami – jaki ma wpływ na rozwój dziecka?

Kobieta często wchodzi z w interakcje z fanami, odpowiadając na trapiące ich pytania, chociażby dot. macierzyństwa czy łączenia opieki nad dziećmi z życiem zawodowym. Nie brakuje także dawki humoru. Robin niejednokrotnie publikowała zabawne filmy z wpadkami i ciekawostkami ze swoimi pociechami w roli głównej. Oprócz tego znajdziemy tam mnóstwo wzruszających momentów z życia mamy trzech sióstr.

TikTok: Robin Whitsett i jej córki

Robin udostępniła nagranie, którego bohaterkami są dwie z jej córek. To kompilacja filmików nagrywanych przez lata przed rodzinnym domem. Jest na nim dziewczynka, która dopiero niedawno zaczęła chodzić, a już na domowym podjeździe, pełna radości, czeka na starszą siostrę. Ta z kolei wraca do domu szkolnym autobusem, który zatrzymuje się z po drugiej stronie ulicy. Siostry każdorazowo padają sobie w ramiona, jakby nie widziały się przez lata. A od wyjścia starszej z nich zazwyczaj mijało tylko kilka godzin.

- Zawsze czekała na siostrę, która wracała do domu - napisała dumna mama pod poruszającym nagraniem.

Pod nagraniem, które pojawiło się na TikToku oraz Instagramie, natychmiast zaroiło się od pełnych serdecznego wzruszenia komentarzy. "Prawdziwe siostry", "Najlepsze, co mogłam zobaczyć", "Sama słodycz" - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: tiktok.com/@robinwhitsett

podziel się:

Pozostałe wiadomości