Związki i seks

Co obejrzeć w walentynki? Anna Wendzikowska zdradza listę filmów przy których serce się rozgrzewa

Związki i seks

Walentynki już w ten weekend. Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście ze swoją drugą połówką, jak spędzicie ten wyjątkowy dzień, mamy dla was kilka filmowych propozycji. Anna Wendzikowska specjalnie na dzień zakochanych wybrała najlepsze romantyczne produkcje.

Walentynki we dwoje - filmy, które warto obejrzeć

Dzień zakochanych to świetny czas, aby usiąść wygodnie na kanapie obok swojego partnera i razem z nim obejrzeć film. Pierwsza produkcja, którą poleciła Ania Wendzikowska nosi tytuł "Walentynki". Jest to ujmująca komedia romantyczna, w której występuje cała plejada wielkich gwiazd, m.in. Anne Hathaway, Bradley Cooper, Julia Roberts i Jessica Biel.

Kolejny film, który znalazł się na liście romantycznych produkcji idealnych na święto zakochanych, to "Pamiętnik". Zdaniem naszej dziennikarki, wszystkie kobiety powinny obejrzeć tę produkcję przynajmniej raz w roku.

- To fantastyczny film o miłości, miłości trudnej, ale bardzo typowej. Dziewczyna jest z dobrego, bogatego domu, a chłopak jest mężczyzną, który zdaniem jej rodziców nie zasługuje na to, żeby być jej partnerem. To uczucie, które jest między aktorami w filmie wygląda przekonująco, a to dlatego, że Ryan [Gosling - przyp. red.] i Rachel McAdams faktycznie byli wtedy w związku – powiedziała Anna Wendzikowska.

Walentynki w pojedynkę

Jeżeli te walentynki planujecie spędzić we własnym towarzyskie, Anna Wendzikowska poleca kultową produkcję "Zmowa pierwszych żon". To historia pań, które zostały porzucone przez mężów dla dużo młodszych kochanek. Kobiety postanawiają połączyć siły, by uprzykrzyć życie swoim byłym i dać im nauczkę.

- Przyjaźń kobieca to też jest rodzaj miłości, którą wszyscy uprawiamy, bo wszyscy mamy przyjaciół, których możemy powiedzieć, że kochamy. Czy jesteśmy w związku, czy nie, wsparcie innych kobiet jest ważne - powiedziała dziennikarka.

"Jedz, módl się, kochaj" to film, który pokazuje, że można być zakochanym nie tylko w partnerze, ale także w sobie i w życiu. Historia częściowo została oparta na faktach. Napisana jest przez kobietę, która postanowiła po rozwodzie odnaleźć siebie i wyruszyła do trzech miejsc – Włoch, Indonezji i Indii.

[Z kolei obraz - przypis red.] "Też go kocham" to film bardzo nieoczywisty. To jest historia o związku, który jest trochę nieszczęśliwy. Wyobraźcie sobie brytyjską komedię osnutą wokół historii nieprawdopodobnej, ale jednak pokazanej w taki sposób, że można w nią uwierzyć

- dodała Ania Wendzikowska.

"50 pierwszych randek" to komedia bardzo zabawna, ale także zawierająca piękny przekaz. Henry Roth jest weterynarzem, mieszkającym na Hawajach, który spędza miło czas w towarzystwie odpoczywających na wyspie kobiet. Kiedy poznaje Lucy, po raz pierwszy w życiu naprawdę się zakochuje i porzuca życie playboya. Niestety wybranka cierpi na częste utraty pamięci i zapomina wydarzenia z poprzednich dni. Henry codziennie odgrywa scenę pierwszej randki i czeka, aż dziewczyna odwzajemni jego uczucie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Joanna Przetakiewicz przychodzi z pomocą mężczyznom. Oto jej top 10 pomysłów na Walentynki

Kwiaty na walentynki, czyli rośliny w kształcie serca. Które wzbudzą największy zachwyt?

Walentynki w kinie. Sprawdź, gdzie można się wybrać na film

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości