Newsy

"Zakochani po uszy". Czy Sonia dowie się o spotkaniach Bartka i Tamary?

Newsy

TVN7/Player

Przed nami kolejne odcinki "Zakochanych po uszy". W serialu nie zabraknie emocji. Głównym wątkiem pozostaje choroba Stasia, która porusza nie tylko Sonię, Bartka i Danutę, ale także Tamarę. Niefortunny splot zdarzeń doprowadzi do nieporozumień. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym tygodniu?

"Zakochani po uszy" – odcinek 330.

W pierwszym tygodniu maja na antenie TVN 7 śledzić będziemy dalsze losy bohaterów serialu "Zakochani po uszy". W życiu Sonii cały czas rozgrywa się dramat z powodu problemów zdrowotnych jej synka. Kobieta jest załamana i nie wie, co robić.

Kiedy Tamara dowiaduje się od Hani o tragedii, mimo przykrych wspomnień postanawia zrobić wszystko, aby pomóc Sonii i Bartkowi, mimo, że to właśnie Sonia doprowadziła do rozpadu jej relacji z Bartkiem.

Po spotkaniu z Tamarą Bartek przez pomyłkę przywozi do szpitala jej sweter. Sonia jest przekonana, że mężczyzna ją zdradza.

Serial "Zakochani po uszy" - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Zakochani po uszy" to historia pięknej, wakacyjnej miłości. Gdy Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach, czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia.

Serial obyczajowy "Zakochani po uszy" oglądać możemy od poniedziałku do czwartku o 19:30 na antenie TVN 7. Wszystkie odcinki dostępne są także na platformie VOD player.pl

Zakochani po uszy | Odcinki 322-329 | Zwiastun

Zobacz także:

Twórca "Chyłki", "Pułapki" i "Bogów" wyreżyseruje nowy serial Playera i TVN. O czym będzie?

Sonia Bohosiewicz o relacjach damsko-męskich i serialu "Usta usta". "Jest wielu mężczyzn, z którymi się dogaduję, a nie chciałabym skończyć z nimi w łóżku"

Ciężarna gwiazda serialu TVN w czułych słowach zwróciła się do partnera. "Dziękuję, że codziennie decydujesz się kochać"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości