Horoskop tygodniowy na koniec stycznia i początek lutego - 30.01-05.02. Nadchodząca pełnia Księżyca może zaognić partnerskie konflikty

Horoskop
Horoskop tygodniowy na koniec stycznia i początek lutego - 30.01-05.02. Nadchodząca pełnia Księżyca może zaognić partnerskie konflikty
Źródło: neirfy/Getty Images
Sprawdź, jaki jest horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 30 stycznia - 5 lutego. W ciągu najbliższych dni będziemy żyli pod dyktando wpływów Księżyca. Nasz naturalny satelita rośnie i szykuje się do pełni, która wypadnie w znaku Lwa w niedzielę 5 lutego godzinie 19:28. Nasza energia i chęci do działania będą na wysokim poziomie. Będziemy mieli ciekawe pomysły, które już w poniedziałek zaczną wpadać nam do głowy z zawrotną prędkością. 

Szykuje się bardzo ciekawy, wypełniony krótkimi wyjazdami i sportowymi aktywnościami tydzień. W weekend, tuż przed pełnią będzie jednak mocno niespokojnie. W sobotę i niedzielę szykują się nieharmonijne układy. Uściśli się kwadratura Słońca i Urana (4.02), która nasili kłopoty z gazem, oraz może przynieść wybuchową dosłownie i w przenośni aurę. Możemy spodziewać się zwiększonej ilości pożarów oraz kłopotów z ogniem i paliwami w tle.

Kwadratura Wenus i Marsa (5.02) w dzień Pełni Śnieżnego lub inaczej Głodnego Księżyca może zaognić partnerskie konflikty i postawić na ostrzu noża różne, palące kwestie. Weekend zapowiada się delikatnie rzecz biorąc burzliwie. Będą szarpać nami mocne namiętności, zazdrość, chęć dominacji ale również pasja i wielkie uczucia do partnera lub partnerki.

Horoskop tygodniowy na 30 stycznia - 5 lutego dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Tydzień rozpoczniesz bardzo dobrze. Wspomoże cię poniedziałkowy trygon Słońca i Marsa (30.01) Wszystko powinno się układać po twojej myśli. Jesteś na doskonałym kursie po wszelkie sukcesy, ale nie możesz zwalniać tempa. Energetycznego paliwa dostarczy ci również Pełnia Księżyca w pokrewnym znaku Lwa (5.02), ale będzie ona upływać w mocno zaskakującej atmosferze. Weekend bardzo cię zaskoczy, ponieważ kwadratura pomiędzy Wenus, a opiekującym się tobą Marsem przysporzy ci problemów partnerskich. Pewna osoba będzie zachowywała się irracjonalnie i niczego nie da sobie wytłumaczyć. Prowadzenie normalnej, spokojnej dyskusji będzie w sobotę i niedzielę praktycznie niemożliwe. Na szczęście pojawi się okazja do wyjazdu i dasz komuś szansę ochłonąć.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

To nie będzie łatwy tydzień przynajmniej jeśli chodzi o kwestie sercowe. Jakoś sobie radzisz finansowo i zawodowo, ponieważ nadal wspiera cię Merkury ze znaku Koziorożca, zatem nie martw się o portfel. Tutaj kłopotów nie będzie. Trzeba jednak przygotować się na trudności, które przyniesie czyjaś niedyskrecja i zamiłowanie do plotek. Pewne informacje dotyczące twojego życia sercowego wyjdą na jaw, co doprowadzi cię do wściekłości. W weekend ciężko będzie ci zachować równowagę. Kwadratura Wenus i Marsa przyniesie ci zwiększoną drażliwość i duży stan napięcia w twojej relacji partnerskiej. Nałoży się na to ciężki wpływ Pełni Głodnego Księżyca, zatem uważaj w niedzielę, aby twoje ciśnienie nie wyskoczyło wysoko ponad normę.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Tydzień zapowiada się owocnie i korzystnie, przynajmniej jego pierwsza połowa. Dobre układy Merkurego przyniosą ci świetne wyniki w pracy, oraz spełnienie oczekiwań finansowych. Pomiędzy tobą a otoczeniem wytworzą się bliskie i pełne satysfakcji kontakty. Będziesz mógł prowadzić interesy bez przeszkód. Wraz ze zbliżaniem się Pełni Księżyca w znaku Lwa, oczekiwania i pragnienia wzrosną. Ten układ podziała na ciebie bardzo stymulująco. Spodziewaj się niezwykłych wydarzeń i braku snu. Zrobisz wszystko zupełnie inaczej niż zazwyczaj, ale uważaj, ponieważ kwadratura Wenus i znajdującego się w twoim znaku Marsa (5.02) może przynieść gwałtowne namiętności i wstrząsnąć twoim dotychczasowym związkiem. Apetyt na uczucia i nowe doznania będzie tak duży, że możesz ulegać jakimś niebezpiecznym pokusom.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W tym tygodniu wszystko będzie jakieś niestabilne i niepewne. Twoje zamiary są jak palcem na wodzie pisane. W poniedziałek możesz jeszcze liczyć na zrealizowanie się obietnic i planów zawodowych, czy też wiążącą obietnicę ze strony osoby, z której zdaniem się liczysz. Później będzie jak na karuzeli, której popsuły się hamulce. Z każdym dniem tempo twoich działań będzie rosło. W szczególności ma na to wpływ zbliżająca się Pełnia Księżyca w znaku Lwa (5.02). Będziesz mieć wrażenie, że otaczającym cię osobom ktoś podał do picia energetyzujące napoje i nie mogą przestać mówić. W sobotę i niedzielę może się zrobić nieprzyjemnie. Niełatwo będzie opanować frustrację i napięcie. Rozwiązanie problemów rodzinnych przyjdzie dopiero w kolejnym tygodniu, więc zamiast ingerować, załóż nogę na nogę, przypatruj się i poczekaj na inne układy na niebie.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

To będzie tydzień pisany na niebie pod ciebie i twoje potrzeby. Czeka cię Pełnia Księżyca, która wypadnie w twoim znaku w niedzielę (5.02) o godzinie 19.28. Możesz liczyć na to, że wreszcie zrealizujesz swoje długo odkładane marzenia i plany. Jednak zanim to nastąpi trzeba będzie przezwyciężyć całą masę trudności. Komuś nie podoba się to, co sobie założyłeś, a już najmocniej przeszkadza pewna zażyłość partnerska, którą inni widzą i której ci zazdroszczą. Ta zazdrość da ci się we znaki. Pewne knowania i intrygi wypłyną na powierzchnię. To dobrze, że dowiesz się o tym, chociaż rozczarowanie i zawód zachowaniem pewnych osób może być wyjątkowo bolesny. Nie oglądaj się na to i nie psuj sobie swojego lunarnego święta. Spijaj śmietankę, a brudy, kurze i paprochy wyrzuć do śmietnika.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Już na początku tygodnia przejmiesz inicjatywę w firmie czy szkole i podyktujesz innym co mają robić, za co szczerze ci podziękują. Twoja praca, nauka i obowiązki będą szły poprawnie. Pierwszą połowę tygodnia zaliczysz do udanych. Następnie atmosfera zacznie gęstnieć. W powietrzu będą wisieć niewypowiedziane pretensje czy też jakieś inne sugestie. Zbliżająca się Pełnia Śnieżnego Księżyca odbywać się będzie w twoim dwunastym domu, zatem uruchomi to, czego do końca sobie nie uświadamiasz. Kwadratura pomiędzy Wenus a Marsem (5.02) tworzy półkrzyż z twoim znakiem zodiaku i wprowadzi cię w jakiś nieciekawy stan. Zarówno twoja psychika jak i ciało nie będą w zadowalającej formie. Wręcz przeciwnie. Szykuj się na to, że lepiej będzie zarezerwować sobie czas na odpoczynek i relaks, najlepiej w samotności. Jest szansa, że sama z sobą się nie pokłócisz.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Przed tobą tydzień wykluczających się wzajemnie wpływów. Sprzyja ci Słońce z pokrewnego znaku Wodnika, pobyt Jowisza w znaku Barana jak również zbliżająca się Pełnia Księżyca w znaku Lwa. Będziesz towarzyska, ożywiona, gotowa na nowe znajomości. Jednak do trudnych układów trzeba zaliczyć pobyt Wenus w znaku Ryb, a w szczególności jej kwadraturę z Marsem (4.02), która może przynieść trudne rozmowy i konflikty dotyczące jakiejś wspólnej własności. Ciężkie osoby z nadmuchanym ego będą starały się wyrwać cię z dobrostanu i zarzucić jakimiś pretensjami lub wzbudzić w tobie poczucie winy. Nie daj się w to wmanewrować. Niedzielne popołudnie i wieczór przyniesie zmianę aury na sprzyjającą i spędzisz czas bardzo artystycznie, twórczo i wyśmienitym towarzystwie z klasą.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Początek tygodnia będzie jeszcze dość pogodny i sprzyjający twoim sprawom finansowym. Możesz porozumieć się w prawie jakiejś przyszłej umowy czy też wspólnego wyjazdu. Jednak kolejne dni tygodnia nie będą już tak łaskawe. Zbliżająca się Pełnia Śnieżnego Księżyca odbywa się w kwadraturze do twojego znaku więc możesz odczuwać narastające ciśnienie psychiczne. W weekend będzie kumulacja napięcia. Sytuacja może wymknąć się spod kontroli, dlatego za wszelką cenę unikaj podgrzewania konfliktów i szybko opuść towarzystwo, w którym emocje biorą górę. Udział w tym spięciu niczego nie załatwi i w niczym ci się nie przysłuży, wręcz przeciwnie zaszkodzi twoim interesom.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Nadchodzi Pełnia Księżyca w pokrewnym ci, sprzyjającym znaku Lwa, która jeszcze dodatkowo rozpali twoją i tak na co dzień gorącą głowę i podrzuci kolejne szalone pomysły do natychmiastowego zrealizowania. W ciągu najbliższych dni będziesz działał w sposób impulsywny i nieprzemyślany. Może się to skończyć jakąś małą kontuzją. Uważaj szczególnie w dniu kwadratury Wenus i Marsa (4.02), która utworzy niebezpieczny półkrzyż z twoim znakiem zodiaku. Mogą pojawić się zatargi miłosne, kłótnie sąsiedzkie oraz skrajna nieodpowiedzialność na drodze. Jeśli nie czujesz się pewny na nartach, to z nich nie korzystaj. Pełnia Księżyca w znaku Lwa (5.04) da ci złudne poczucie wszechmocy, zatem nie przelicz się z siłami.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Układy, które skupiają się na Lwie i Wodniku nie należą do twoich ulubionych. W ciągu najbliższych dni możesz mieć poczucie, że to nie jest twoja bajka, nie jest twój film. W poniedziałek i wtorek dzięki trygonowi przebywającego w twoim znaku Merkurego i Urana, jeszcze uda się coś pomyślnie sfinalizować, ale wraz z upływem kolejnych dni tygodnia możesz odczuwać coraz bardziej dojmujący dyskomfort. Głośne, usilnie skupiające na sobie uwagę osoby będą wprowadzać cię w rozdrażnienie. Możesz mieć poczucie, że jesteś z jakieś innej planety, a to rozwrzeszczane towarzystwo wokół ciebie skończyło edukację na przedszkolu. Niestety nic na to nie poradzisz. Taki mamy teraz klimat planetarny. W weekend mogą pojawić się dysfunkcje układu krążenia i da ci się we znaki popularna "wieńcówka".

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Szykuje się burzliwy, namiętny, ekscytujący i niezapomniany tydzień. Już w poniedziałek trygon Merkurego i Urana przyniesie wiadomość, która poprzestawia ci plany na resztę dni tygodnia. Im bliżej Pełni Księżyca w znaku Lwa, tym ważniejsze staną się dla ciebie kwestie sercowe i partnerskie. Możesz spodziewać się pewnych zawirowań, ponieważ Słońce ustawi się w kwadraturze z opiekującym się tobą Uranem (4.02) i cały weekend upłynie pod hasłem niespodzianki, ale niestety też i zonka. To na co liczyłeś może się nie spełnić, albo zadziać i zrealizować w sposób, który nie do końca ci odpowiada. Jeśli szykujesz się na wyjazd w góry, możesz zakończyć kurs nad morzem. Uważaj również na swój sprzęt elektroniczny. Dobrym pomysłem będzie zrobienie kopii ważnych prac.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

To będzie szalony tydzień. Absolutny miszmasz, energetyczny wir i wiatr zmian, a ty w samym środku. Możesz poczuć, że wszystko jest poza twoją kontrolą i na nic nie masz wpływu. Spokojnie, bez paniki. Jako Rybka masz przecież opanowane do perfekcji płynięcie z prądem. Jeśli czegoś nie możesz opanować, po prostu poddaj się tym falom. Tak będzie lepiej. Nie walcz, nie stawaj okoniem. Zaufaj zmieniającym się okolicznościom. Za jakieś dwa tygodnie okaże się, że to było potrzebne, a nawet najlepsze z możliwych wyjść. Zanim to jednak zrozumiesz, przeżyjesz tydzień sporych nerwów. Pełnia Księżyca w znaku Lwa, przyniesie coś, czego nie przełkniesz łatwo. Dodatkowo kwadratura Marsa i znajdującej się w twoim znaku Wenus (5.02) może cię skonfrontować z czyjąś celową złośliwością. Dasz radę.

Cechy osobowości według teorii Hipokratesa

Według teorii Hipokratesa, który był związany z astrologią, wyróżnia się cztery cechy osobowości, którym przypisywane są żywioły. Są nimi:

 • Ziemski melancholik – jest perfekcjonistą, to wrażliwa istota skłonna do depresji, wierny i niezawodny przyjaciel,
  • Ognisty choleryk – to osoba nadpobudliwa i impulsywna, dobrze sprawdza się w roli przywódcy, gdyż lubi działać, a bywa w tym porywczy i energetyczny,
   • Powietrzny sangwinik – to osoby wesołe i pogodne, chociaż bardzo roztargnione i zapominalskie. Świetni przyjaciele i kompani,
    • Wodny flegmatyk – to osoby powolne, bywa, że leniwe, ale mimo to zrównoważone. To także świetni obserwatorzy.

     Horoskop na poniedziałek 30 stycznia 2023. Będziemy mile zaskoczeni

     Horoskop na wtorek 31 stycznia 2023. Będziemy mile zaskoczeni

     Horoskop na środę 1 lutego 2023. Będziemy mile zaskoczeni

     Horoskop na czwartek 2 lutego 2023. Będziemy mile zaskoczeni

     Horoskop na piątek 3 lutego 2023. Będziemy mile zaskoczeni

     Horoskop na sobotę, 4 lutego 2023. Będziemy mile zaskoczeni

     Horoskop na niedzielę, 5 lutego 1023. Będziemy mile zaskoczeni

     Zobacz także:

     Autor: Astrolog Merkurja

     Źródło zdjęcia głównego: neirfy/Getty Images

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości

     Nie żyje Gabriel Seweryn z "Królowych życia". Ulubieniec widzów zmarł nagle

     Nie żyje Gabriel Seweryn z "Królowych życia". Ulubieniec widzów zmarł nagle

     Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

     Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

     Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
     Materiał promocyjny

     Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

     Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

     Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

     Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

     Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

     "Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

     "Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

     Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
     Materiał promocyjny

     Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

     Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
     Materiał promocyjny

     Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

     14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

     14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

     "Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
     Materiał promocyjny

     "Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

     "Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

     "Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

     Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

     Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

     88% dzieci przygotowuje listy do świętego Mikołaja. O co proszą najczęściej?
     Materiał promocyjny

     88% dzieci przygotowuje listy do świętego Mikołaja. O co proszą najczęściej?

     Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
     Materiał promocyjny

     Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

     Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

     Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

     "Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

     "Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

     Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

     Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

     Warzywa na patelnię w stylu azjatyckim - poznaj niezawodne przepisy Sebastiana Olmy
     Materiał promocyjny

     Warzywa na patelnię w stylu azjatyckim - poznaj niezawodne przepisy Sebastiana Olmy

     Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

     Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

     Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

     Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

     Przygotowania do wielkiego finału 12. edycji Top Model. "W tym roku mamy też gigantyczną scenę"
     Materiał promocyjny

     Przygotowania do wielkiego finału 12. edycji Top Model. "W tym roku mamy też gigantyczną scenę"

     Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

     Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

     Turbo czekoladowe ciasto, bułeczki z masą orzechową, czyli pyszne desery z najmniejszej kuchni świata
     Materiał promocyjny

     Turbo czekoladowe ciasto, bułeczki z masą orzechową, czyli pyszne desery z najmniejszej kuchni świata

     Przez wiele miesięcy przebywał w hospicjum, dziś bierze udział w maratonach
     Materiał promocyjny

     Przez wiele miesięcy przebywał w hospicjum, dziś bierze udział w maratonach

     Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

     Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

     Gadżety, które warto upolować w Black Friday. "Wiele osób je lubi"
     Materiał promocyjny

     Gadżety, które warto upolować w Black Friday. "Wiele osób je lubi"

     "ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

     "ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

     Biżuteria na każdą okazję. Jak podkreślić strój efektownymi ozdobami?
     Materiał promocyjny

     Biżuteria na każdą okazję. Jak podkreślić strój efektownymi ozdobami?

     W poszukiwaniu pandy czerwonej. Gdzie mieszka i czym się żywi?
     Materiał promocyjny

     W poszukiwaniu pandy czerwonej. Gdzie mieszka i czym się żywi?

     Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

     Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

     18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

     18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

     Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

     Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

     Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

     Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

     Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

     Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

     "ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

     "ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

     Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

     Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

     Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

     Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

     Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

     Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

     Dopiero teraz wyznała to publicznie. "Przez miesiąc nie mogłam przestać płakać". Co się stało?

     Dopiero teraz wyznała to publicznie. "Przez miesiąc nie mogłam przestać płakać". Co się stało?

     Grzegorz Kajdanowicz zaprojektował swojego misia. "Wielki honor i zaszczyt"

     Grzegorz Kajdanowicz zaprojektował swojego misia. "Wielki honor i zaszczyt"

     Sprawdziliśmy, ile osób pomoże zmarzniętemu dziecku. Trudno uwierzyć w wynik eksperymentu

     Sprawdziliśmy, ile osób pomoże zmarzniętemu dziecku. Trudno uwierzyć w wynik eksperymentu

     Jak reagować na masturbację małych dzieci?

     Jak reagować na masturbację małych dzieci?

     Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

     Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

     Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

     Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

     Koszmar 3,5-latka. Był bity i gwałcony. "Ma ubytek czaszki oraz wodogłowie"

     Koszmar 3,5-latka. Był bity i gwałcony. "Ma ubytek czaszki oraz wodogłowie"

     Blanka Lipińska skrytykowała matki i wdała się w ostrą dyskusję z fanami

     Blanka Lipińska skrytykowała matki i wdała się w ostrą dyskusję z fanami

     Pan Tabletka i jego skuteczne sposoby na infekcje. "To uniwersalna, smaczna i zdrowa mikstura"

     Pan Tabletka i jego skuteczne sposoby na infekcje. "To uniwersalna, smaczna i zdrowa mikstura"

     Czy Kornelia i Marek ze "ŚOPW" chcą zostać rodzicami? Wiemy, co planują

     Czy Kornelia i Marek ze "ŚOPW" chcą zostać rodzicami? Wiemy, co planują

     Drewniane ozdoby świąteczne. Jak zrobić renifera?

     Drewniane ozdoby świąteczne. Jak zrobić renifera?

     Czy stan jamy ustnej może świadczyć o cukrzycy? "To wszystko jest ze sobą wzajemnie powiązane"

     Czy stan jamy ustnej może świadczyć o cukrzycy? "To wszystko jest ze sobą wzajemnie powiązane"

     Wielka miłość ambasadora USA i jego partnerki. Ich drogi znów się złączyły po 20 latach

     Wielka miłość ambasadora USA i jego partnerki. Ich drogi znów się złączyły po 20 latach

     Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem poszła na terapię

     Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem poszła na terapię

     Martyna Wojciechowska zaprojektowała misia. "Ma piernikowego przyjaciela"

     Martyna Wojciechowska zaprojektowała misia. "Ma piernikowego przyjaciela"

     Marcin ze "ŚOPW" ma nową partnerkę? Wiemy, czy jest już po rozwodzie z Kingą

     Marcin ze "ŚOPW" ma nową partnerkę? Wiemy, czy jest już po rozwodzie z Kingą

     Działał jako wolontariusz Szlachetnej Paczki. Po latach role się obróciły

     Działał jako wolontariusz Szlachetnej Paczki. Po latach role się obróciły

     Magda i Krzysiek ze "ŚOPW" podjęli decyzję. "Nie wiem, czy mi to przez usta przejdzie"

     Magda i Krzysiek ze "ŚOPW" podjęli decyzję. "Nie wiem, czy mi to przez usta przejdzie"

     #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

     #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

     Tylko ta para z 9. edycji "ŚOPW" przetrwała. Co się wydarzyło w ich życiu? "To mnie zszokowało"

     Tylko ta para z 9. edycji "ŚOPW" przetrwała. Co się wydarzyło w ich życiu? "To mnie zszokowało"