Horoskop tygodniowy na koniec stycznia i początek lutego - 30.01-05.02. Nadchodząca pełnia Księżyca może zaognić partnerskie konflikty

Horoskop
Horoskop tygodniowy na koniec stycznia i początek lutego - 30.01-05.02. Nadchodząca pełnia Księżyca może zaognić partnerskie konflikty
Źródło: neirfy/Getty Images
Sprawdź, jaki jest horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 30 stycznia - 5 lutego. W ciągu najbliższych dni będziemy żyli pod dyktando wpływów Księżyca. Nasz naturalny satelita rośnie i szykuje się do pełni, która wypadnie w znaku Lwa w niedzielę 5 lutego godzinie 19:28. Nasza energia i chęci do działania będą na wysokim poziomie. Będziemy mieli ciekawe pomysły, które już w poniedziałek zaczną wpadać nam do głowy z zawrotną prędkością. 

Szykuje się bardzo ciekawy, wypełniony krótkimi wyjazdami i sportowymi aktywnościami tydzień. W weekend, tuż przed pełnią będzie jednak mocno niespokojnie. W sobotę i niedzielę szykują się nieharmonijne układy. Uściśli się kwadratura Słońca i Urana (4.02), która nasili kłopoty z gazem, oraz może przynieść wybuchową dosłownie i w przenośni aurę. Możemy spodziewać się zwiększonej ilości pożarów oraz kłopotów z ogniem i paliwami w tle.

Kwadratura Wenus i Marsa (5.02) w dzień Pełni Śnieżnego lub inaczej Głodnego Księżyca może zaognić partnerskie konflikty i postawić na ostrzu noża różne, palące kwestie. Weekend zapowiada się delikatnie rzecz biorąc burzliwie. Będą szarpać nami mocne namiętności, zazdrość, chęć dominacji ale również pasja i wielkie uczucia do partnera lub partnerki.

Horoskop tygodniowy na 30 stycznia - 5 lutego dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Tydzień rozpoczniesz bardzo dobrze. Wspomoże cię poniedziałkowy trygon Słońca i Marsa (30.01) Wszystko powinno się układać po twojej myśli. Jesteś na doskonałym kursie po wszelkie sukcesy, ale nie możesz zwalniać tempa. Energetycznego paliwa dostarczy ci również Pełnia Księżyca w pokrewnym znaku Lwa (5.02), ale będzie ona upływać w mocno zaskakującej atmosferze. Weekend bardzo cię zaskoczy, ponieważ kwadratura pomiędzy Wenus, a opiekującym się tobą Marsem przysporzy ci problemów partnerskich. Pewna osoba będzie zachowywała się irracjonalnie i niczego nie da sobie wytłumaczyć. Prowadzenie normalnej, spokojnej dyskusji będzie w sobotę i niedzielę praktycznie niemożliwe. Na szczęście pojawi się okazja do wyjazdu i dasz komuś szansę ochłonąć.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

To nie będzie łatwy tydzień przynajmniej jeśli chodzi o kwestie sercowe. Jakoś sobie radzisz finansowo i zawodowo, ponieważ nadal wspiera cię Merkury ze znaku Koziorożca, zatem nie martw się o portfel. Tutaj kłopotów nie będzie. Trzeba jednak przygotować się na trudności, które przyniesie czyjaś niedyskrecja i zamiłowanie do plotek. Pewne informacje dotyczące twojego życia sercowego wyjdą na jaw, co doprowadzi cię do wściekłości. W weekend ciężko będzie ci zachować równowagę. Kwadratura Wenus i Marsa przyniesie ci zwiększoną drażliwość i duży stan napięcia w twojej relacji partnerskiej. Nałoży się na to ciężki wpływ Pełni Głodnego Księżyca, zatem uważaj w niedzielę, aby twoje ciśnienie nie wyskoczyło wysoko ponad normę.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Tydzień zapowiada się owocnie i korzystnie, przynajmniej jego pierwsza połowa. Dobre układy Merkurego przyniosą ci świetne wyniki w pracy, oraz spełnienie oczekiwań finansowych. Pomiędzy tobą a otoczeniem wytworzą się bliskie i pełne satysfakcji kontakty. Będziesz mógł prowadzić interesy bez przeszkód. Wraz ze zbliżaniem się Pełni Księżyca w znaku Lwa, oczekiwania i pragnienia wzrosną. Ten układ podziała na ciebie bardzo stymulująco. Spodziewaj się niezwykłych wydarzeń i braku snu. Zrobisz wszystko zupełnie inaczej niż zazwyczaj, ale uważaj, ponieważ kwadratura Wenus i znajdującego się w twoim znaku Marsa (5.02) może przynieść gwałtowne namiętności i wstrząsnąć twoim dotychczasowym związkiem. Apetyt na uczucia i nowe doznania będzie tak duży, że możesz ulegać jakimś niebezpiecznym pokusom.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W tym tygodniu wszystko będzie jakieś niestabilne i niepewne. Twoje zamiary są jak palcem na wodzie pisane. W poniedziałek możesz jeszcze liczyć na zrealizowanie się obietnic i planów zawodowych, czy też wiążącą obietnicę ze strony osoby, z której zdaniem się liczysz. Później będzie jak na karuzeli, której popsuły się hamulce. Z każdym dniem tempo twoich działań będzie rosło. W szczególności ma na to wpływ zbliżająca się Pełnia Księżyca w znaku Lwa (5.02). Będziesz mieć wrażenie, że otaczającym cię osobom ktoś podał do picia energetyzujące napoje i nie mogą przestać mówić. W sobotę i niedzielę może się zrobić nieprzyjemnie. Niełatwo będzie opanować frustrację i napięcie. Rozwiązanie problemów rodzinnych przyjdzie dopiero w kolejnym tygodniu, więc zamiast ingerować, załóż nogę na nogę, przypatruj się i poczekaj na inne układy na niebie.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

To będzie tydzień pisany na niebie pod ciebie i twoje potrzeby. Czeka cię Pełnia Księżyca, która wypadnie w twoim znaku w niedzielę (5.02) o godzinie 19.28. Możesz liczyć na to, że wreszcie zrealizujesz swoje długo odkładane marzenia i plany. Jednak zanim to nastąpi trzeba będzie przezwyciężyć całą masę trudności. Komuś nie podoba się to, co sobie założyłeś, a już najmocniej przeszkadza pewna zażyłość partnerska, którą inni widzą i której ci zazdroszczą. Ta zazdrość da ci się we znaki. Pewne knowania i intrygi wypłyną na powierzchnię. To dobrze, że dowiesz się o tym, chociaż rozczarowanie i zawód zachowaniem pewnych osób może być wyjątkowo bolesny. Nie oglądaj się na to i nie psuj sobie swojego lunarnego święta. Spijaj śmietankę, a brudy, kurze i paprochy wyrzuć do śmietnika.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Już na początku tygodnia przejmiesz inicjatywę w firmie czy szkole i podyktujesz innym co mają robić, za co szczerze ci podziękują. Twoja praca, nauka i obowiązki będą szły poprawnie. Pierwszą połowę tygodnia zaliczysz do udanych. Następnie atmosfera zacznie gęstnieć. W powietrzu będą wisieć niewypowiedziane pretensje czy też jakieś inne sugestie. Zbliżająca się Pełnia Śnieżnego Księżyca odbywać się będzie w twoim dwunastym domu, zatem uruchomi to, czego do końca sobie nie uświadamiasz. Kwadratura pomiędzy Wenus a Marsem (5.02) tworzy półkrzyż z twoim znakiem zodiaku i wprowadzi cię w jakiś nieciekawy stan. Zarówno twoja psychika jak i ciało nie będą w zadowalającej formie. Wręcz przeciwnie. Szykuj się na to, że lepiej będzie zarezerwować sobie czas na odpoczynek i relaks, najlepiej w samotności. Jest szansa, że sama z sobą się nie pokłócisz.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Przed tobą tydzień wykluczających się wzajemnie wpływów. Sprzyja ci Słońce z pokrewnego znaku Wodnika, pobyt Jowisza w znaku Barana jak również zbliżająca się Pełnia Księżyca w znaku Lwa. Będziesz towarzyska, ożywiona, gotowa na nowe znajomości. Jednak do trudnych układów trzeba zaliczyć pobyt Wenus w znaku Ryb, a w szczególności jej kwadraturę z Marsem (4.02), która może przynieść trudne rozmowy i konflikty dotyczące jakiejś wspólnej własności. Ciężkie osoby z nadmuchanym ego będą starały się wyrwać cię z dobrostanu i zarzucić jakimiś pretensjami lub wzbudzić w tobie poczucie winy. Nie daj się w to wmanewrować. Niedzielne popołudnie i wieczór przyniesie zmianę aury na sprzyjającą i spędzisz czas bardzo artystycznie, twórczo i wyśmienitym towarzystwie z klasą.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Początek tygodnia będzie jeszcze dość pogodny i sprzyjający twoim sprawom finansowym. Możesz porozumieć się w prawie jakiejś przyszłej umowy czy też wspólnego wyjazdu. Jednak kolejne dni tygodnia nie będą już tak łaskawe. Zbliżająca się Pełnia Śnieżnego Księżyca odbywa się w kwadraturze do twojego znaku więc możesz odczuwać narastające ciśnienie psychiczne. W weekend będzie kumulacja napięcia. Sytuacja może wymknąć się spod kontroli, dlatego za wszelką cenę unikaj podgrzewania konfliktów i szybko opuść towarzystwo, w którym emocje biorą górę. Udział w tym spięciu niczego nie załatwi i w niczym ci się nie przysłuży, wręcz przeciwnie zaszkodzi twoim interesom.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Nadchodzi Pełnia Księżyca w pokrewnym ci, sprzyjającym znaku Lwa, która jeszcze dodatkowo rozpali twoją i tak na co dzień gorącą głowę i podrzuci kolejne szalone pomysły do natychmiastowego zrealizowania. W ciągu najbliższych dni będziesz działał w sposób impulsywny i nieprzemyślany. Może się to skończyć jakąś małą kontuzją. Uważaj szczególnie w dniu kwadratury Wenus i Marsa (4.02), która utworzy niebezpieczny półkrzyż z twoim znakiem zodiaku. Mogą pojawić się zatargi miłosne, kłótnie sąsiedzkie oraz skrajna nieodpowiedzialność na drodze. Jeśli nie czujesz się pewny na nartach, to z nich nie korzystaj. Pełnia Księżyca w znaku Lwa (5.04) da ci złudne poczucie wszechmocy, zatem nie przelicz się z siłami.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Układy, które skupiają się na Lwie i Wodniku nie należą do twoich ulubionych. W ciągu najbliższych dni możesz mieć poczucie, że to nie jest twoja bajka, nie jest twój film. W poniedziałek i wtorek dzięki trygonowi przebywającego w twoim znaku Merkurego i Urana, jeszcze uda się coś pomyślnie sfinalizować, ale wraz z upływem kolejnych dni tygodnia możesz odczuwać coraz bardziej dojmujący dyskomfort. Głośne, usilnie skupiające na sobie uwagę osoby będą wprowadzać cię w rozdrażnienie. Możesz mieć poczucie, że jesteś z jakieś innej planety, a to rozwrzeszczane towarzystwo wokół ciebie skończyło edukację na przedszkolu. Niestety nic na to nie poradzisz. Taki mamy teraz klimat planetarny. W weekend mogą pojawić się dysfunkcje układu krążenia i da ci się we znaki popularna "wieńcówka".

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Szykuje się burzliwy, namiętny, ekscytujący i niezapomniany tydzień. Już w poniedziałek trygon Merkurego i Urana przyniesie wiadomość, która poprzestawia ci plany na resztę dni tygodnia. Im bliżej Pełni Księżyca w znaku Lwa, tym ważniejsze staną się dla ciebie kwestie sercowe i partnerskie. Możesz spodziewać się pewnych zawirowań, ponieważ Słońce ustawi się w kwadraturze z opiekującym się tobą Uranem (4.02) i cały weekend upłynie pod hasłem niespodzianki, ale niestety też i zonka. To na co liczyłeś może się nie spełnić, albo zadziać i zrealizować w sposób, który nie do końca ci odpowiada. Jeśli szykujesz się na wyjazd w góry, możesz zakończyć kurs nad morzem. Uważaj również na swój sprzęt elektroniczny. Dobrym pomysłem będzie zrobienie kopii ważnych prac.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

To będzie szalony tydzień. Absolutny miszmasz, energetyczny wir i wiatr zmian, a ty w samym środku. Możesz poczuć, że wszystko jest poza twoją kontrolą i na nic nie masz wpływu. Spokojnie, bez paniki. Jako Rybka masz przecież opanowane do perfekcji płynięcie z prądem. Jeśli czegoś nie możesz opanować, po prostu poddaj się tym falom. Tak będzie lepiej. Nie walcz, nie stawaj okoniem. Zaufaj zmieniającym się okolicznościom. Za jakieś dwa tygodnie okaże się, że to było potrzebne, a nawet najlepsze z możliwych wyjść. Zanim to jednak zrozumiesz, przeżyjesz tydzień sporych nerwów. Pełnia Księżyca w znaku Lwa, przyniesie coś, czego nie przełkniesz łatwo. Dodatkowo kwadratura Marsa i znajdującej się w twoim znaku Wenus (5.02) może cię skonfrontować z czyjąś celową złośliwością. Dasz radę.

Cechy osobowości według teorii Hipokratesa

Według teorii Hipokratesa, który był związany z astrologią, wyróżnia się cztery cechy osobowości, którym przypisywane są żywioły. Są nimi:

 • Ziemski melancholik – jest perfekcjonistą, to wrażliwa istota skłonna do depresji, wierny i niezawodny przyjaciel,
  • Ognisty choleryk – to osoba nadpobudliwa i impulsywna, dobrze sprawdza się w roli przywódcy, gdyż lubi działać, a bywa w tym porywczy i energetyczny,
   • Powietrzny sangwinik – to osoby wesołe i pogodne, chociaż bardzo roztargnione i zapominalskie. Świetni przyjaciele i kompani,
    • Wodny flegmatyk – to osoby powolne, bywa, że leniwe, ale mimo to zrównoważone. To także świetni obserwatorzy.

     Horoskop na poniedziałek 30 stycznia 2023. Będziemy mile zaskoczeni

     Horoskop na wtorek 31 stycznia 2023. Będziemy mile zaskoczeni

     Horoskop na środę 1 lutego 2023. Będziemy mile zaskoczeni

     Horoskop na czwartek 2 lutego 2023. Będziemy mile zaskoczeni

     Horoskop na piątek 3 lutego 2023. Będziemy mile zaskoczeni

     Horoskop na sobotę, 4 lutego 2023. Będziemy mile zaskoczeni

     Horoskop na niedzielę, 5 lutego 1023. Będziemy mile zaskoczeni

     Zobacz także:

     Autor: Astrolog Merkurja

     Źródło zdjęcia głównego: neirfy/Getty Images

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości

     Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

     Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

     Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

     Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

     Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone ma na to nietypowy sposób

     Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone ma na to nietypowy sposób

     Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

     Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

     Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

     Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

     Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

     Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

     Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

     Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

     Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

     Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

     Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?
     Materiał promocyjny

     Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?

     W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu
     Materiał promocyjny

     W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu

     Kiełek czeka na adopcję

     Kiełek czeka na adopcję

     Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!
     Materiał promocyjny

     Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!

     Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

     Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

     Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

     Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

     Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

     Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

     Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

     Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

     Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

     Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

     Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"
     Materiał promocyjny

     Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"

     Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

     Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

     Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

     Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

     Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"
     Materiał promocyjny

     Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"

     Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

     Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

     Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"
     Materiał promocyjny

     Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"

     Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

     Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

     Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
     Materiał promocyjny

     Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

     Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

     Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

     Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

     Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

     Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

     Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

     Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
     Materiał promocyjny

     Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

     Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

     Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

     Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

     Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

     Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

     Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

     "Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

     "Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

     Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

     Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

     Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

     Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

     Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

     Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

     "Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

     "Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

     Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

     Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

     E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
     Materiał promocyjny

     E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

     To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

     To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

     Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

     Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

     Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

     Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

     Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

     Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

     Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

     Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

     Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

     Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

     Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

     Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

     "The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

     "The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

     Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

     Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

     Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

     Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

     "The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

     "The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

     #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

     #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas