Horoskop na poniedziałek. Będziemy mile zaskoczeni

Źródło:
Astrolog Merkurja
Rozgwieżdżone niebo

Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 30 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Byka. O godzinie 9.34 Srebrny Glob przejdzie do znaku ciekawskich i plotkujących Bliźniąt.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 30 stycznia 2023 r.

Przed nami bardzo pozytywny i optymistyczny początek tygodnia. Poniedziałek na twarzy wielu osób wywoła uśmiech. Możemy być mile zaskoczeni i spędzić ten dzień w zabawowej atmosferze pełnej śmiechu. Energia będzie na wysokim poziomie z uwagi na dwa mocno stymulujące układy. Przed nami powietrzny trygon pomiędzy Słońcem a Marsem oraz ziemski trygon pomiędzy Merkurym a Uranem. Dzisiaj większa część zodiaku będzie obdarowana dobrymi wpływami. Mamy powody do zadowolenia. Warto docenić to, co życie przyniesie.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na poniedziałek, 30 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Możesz skakać do góry z radości. Sprzyja ci zarówno Słońce w Wodniku, księżyc w znaku Bliźniąt, jak i aktywność Marsa. Dzień szykuje ci pozytywne niespodzianki. Twoim udziałem będą energetyzujące wydarzenia, które można nazwać wręcz przygodami. Twoje samopoczucie przez cały poniedziałek będzie na wysokim pułapie. Dziel się z innymi.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Z dużą mocą zadziała na ciebie trygon Merkurego oraz znajdującego się w twoim znaku Urana. Czas podjąć odważną, konstruktywną decyzję dotyczącą spraw zawodowych. Im szybciej, tym lepiej. W tym dniu liczy się refleks. Kto pierwszy ten lepszy. Nie ociągaj się, bo zostaniesz z niczym.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Rosnący Księżyc rano znajdzie się w twoim znaku. To doskonała prognoza na otwarcie tygodnia. Możesz mieć mnóstwo telefonów i rozmów, zarówno na poziomie towarzyskim, jak i biznesowym. Przynoszący sukcesy trygon pomiędzy Merkurym a Uranem, daje szansę na błyskawiczne przejęcie atrakcyjnego miejsca, które się dla ciebie zwolni.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rosnący Księżyc znajduje się w twoim dwunastym domu. Możesz mieć jakieś mieszane uczucia i niepokój w głowie spowodowany nadmiarem myśli. Ciężko będzie ci osiągnąć równowagę wewnętrzną, ale na szczęście nikt się nie dowie, ponieważ nie dasz po sobie poznać, że coś cię gryzie. Trygon Merkurego i Plutona pomoże ci w zrealizowaniu jakiegoś pomysłu w miejscu pracy oraz udanych zakupach internetowych.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Wróci twój entuzjazm, dobre samopoczucie i wiara w ludzi. Trygon pomiędzy Słońcem a Marsem tchnie w ciebie nowe siły i przysporzy dużo energii. Okaże się, że to, czego się obawiałeś, jest tylko jakimś nieistotnym pyłkiem. Już przed południem spłyną jakieś maile, na które czekasz, a życzliwi przyjaciele podrzucą jakieś pomocne wiadomości.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Trygon pomiędzy Merkurym a Uranem w ziemskich znakach wytworzy wokół ciebie ogromny potencjał. Uruchomi się twoja kreatywność, pracowitość i zdolność do rozwiązywania każdego problemu w firmie. Będziesz bardzo zaangażowana w niesienie komuś pomocy i porady. Na szczęście to, co zrobisz, zostanie zauważone i odpowiednio wynagrodzone.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Poniedziałek przywita cię szerokim uśmiechem. Rosnący Księżyc w znaku Bliźniąt zjedna ci pomocnych ludzi. Trygon pomiędzy Słońcem a Marsem doda odwagi do wykonania pewnego kroku. Życie będzie dzisiaj kolorowe i pełne pasji. Wszystko idzie zgodnie z założeniami, a nawet powyżej.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Do twojego życia zagości dzisiaj jakiś reformator. Ktoś uprze się, żeby zamieniać coś na lepsze, pomimo tego, że wcale tego nie chcesz. Możesz się zirytować tymi dobrymi radami, które będą ci dawane na siłę. To dzień nieporozumień i dotkliwych plotek.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Wokół ciebie wytworzy się atmosfera jakiejś fiesty. Możesz mieć okazję do zabawy i radości w pięknych miejscach. Rosnący Księżyc w opozycyjnym znaku Bliźniąt przedstawi twoją kandydaturę komu trzeba. Wkupisz się w nowe towarzystwo. Dzisiaj czujesz się, jakby cały świat był twój. Może jest? Sprawdź kupon.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Znajdujący się w twoim znaku Merkury utworzy trygon z Uranem. W poniedziałek zdziwią cię decyzje współpracownika. Przygotuj się również na pewne zaskakujące sytuacje na prywatnym terenie po powrocie z pracy. Pamiętaj o zakręceniu kurków do wody. Nie daj się zaskoczyć przez telefon komuś nachalnemu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Nawiążesz z kimś doskonałe porozumienie. Okaże się, że nadajesz na tych samych falach. Rosnący Księżyc w znaku Bliźniąt umożliwi odbycie ważnej rozmowy, a trygon Merkurego z Uranem wrzuci do twojej głowy genialny pomysł. Dzisiaj trudne klimaty ustąpią miejsca pozytywnej atmosferze sukcesu.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Księżyc tworzy kwadraturę z twoim znakiem zodiaku, co nie jest sprzyjającym wpływem, jeśli chodzi o porozumiewanie się z innymi. Poczujesz, że nie jesteś dla kogoś priorytetem, że ktoś ma inne, ważniejsze sprawy do załatwienia. Może być ci przykro. Na szczęście na pocieszenie czekają dobre informacje zawodowe.

Żywioł wody w tarocie

W tarocie żywiołowi wody przypisuje się kielichy, czyli zbiór kart z małych arkan. Nazywane są one także pucharami. Wskazują na elementy łagodności, miękkości i wrażliwości. Co więcej przypisywane są królowym kart tarota. To one mają być łagodnością swych mężów – królów, którym przypisywany jest żywioł powietrza.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Diana Robinson Photography

Pozostałe wiadomości