Horoskop tygodniowy od 23 do 29 stycznia. Jeden ze znaków może liczyć na finansowe niespodzianki

Horoskop tygodniowy 23-29 stycznia 2023 r.
Horoskop tygodniowy 23-29 stycznia 2023 r.
Źródło: Visual Motiv / EyeEm/Getty Images
To będzie tydzień, który spędzimy niezwykle aktywnie. Nikt nie będzie się fizycznie oszczędzał, być może również dlatego, że w kilku województwach rozpoczął się czas ferii zimowych, które upłyną w radosnej atmosferze i głównie na świeżym powietrzu. Niebo im bardzo sprzyja, ponieważ planety również zaczęły przyspieszać. Już od poniedziałku nie mamy na niebie żadnego ciała niebieskiego w ruchu wstecznym! To niezwykła sytuacja, z której trzeba skorzystać. Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 23-29 stycznia 2023 r.

Mamy rosnący po nowiu Księżyc i żadnych retrogradacji, to idealnym moment na zakładanie nowych działalności gospodarczych, jak również startowanie z opracowanymi wcześniej biznesami. Fantastycznie zapowiada się środa ((25.01) z sekstylem pomiędzy Słońcem a Jowiszem, wyśmienicie wygląda również Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Byka, która nastąpi w sobotę (28.01). Wątpliwości znikną. To nie czas na przysypianie i odpoczynek. Do biegu, gotowi, start!

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

W kwestiach uczuć zmianę klimatu na bardziej romantyczny i mimo chłodnej aury za oknem, gorący w sercach zapewni nam przejście Wenus z powietrznego znaku Wodnika do wodnego znaku Ryb (27.01). Ten tydzień praktycznie dla każdego przygotował coś miłego.

Horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 r. - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Żyjesz pełnią życia, oddychasz pełną piersią i nabierasz energii tak jak twój patron, czyli Mars. Czerwona Planeta zaczyna się regenerować po miesiącach retrogradacji i ty również czujesz w sobie moc. Wszelkie zwątpienia znikną bezpowrotnie, a w to miejsce pojawi się pewność siebie i przekonanie o swojej racji. W środę sekstyl pomiędzy Słońcem a znajdującym się w twoim znaku Jowiszem przypomni ci o jakimś wyjeździe, przyspieszy go, bądź poda dobre wieści na ten temat. Możesz coś wartościowego zyskać małym kosztem. Ludzie w otoczeniu zamiast utrudniać na powrót zaczną pomagać. W tym tygodniu po prostu masz szczęście, więc korzystaj z niego, nie stój z boku.

Horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 r. - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Od początku nowego tygodnia będą się piętrzyć małe i duże problemy oraz pojawiać jakieś uciążliwości, które mogą psuć ci humor. Wytworzy się również jakiś kryzys w twoich relacjach z najbliższymi. Po prostu wszystko cię już przerasta a ilość obowiązków i powinności jest przytłaczająca. Spokojnie, to tylko taki ogólny spadek formy psychofizycznej. Przeżyjesz dni roboczego tygodnia, a po tym trudzie otrzymasz zasłużoną rekompensatę. Pierwsza Kwadra Księżyca w twoim znaku (28.01) sprawi, że finanse będą więcej niż zadowalające. Nareszcie Fortuna uśmiechnie się i sypnie ze swojego rogu złotymi monetami. W uczuciach również przyjemna odmiana. Wenus przejdzie do emocjonalnego i uczuciowego znaku Ryb (28.01), więc otoczenie zacznie cię traktować z empatią, a wręcz czułością.

Horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 r.- Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Jesteś po podjęciu jakichś istotnych decyzji i w tym tygodniu zajmiesz się wdrażaniem ich w życie. Nikt nie powinien cię zatrzymywać, ponieważ emanujesz aurą sukcesu, którą inni mogą się po prostu zachwycić. Zaczniesz realizować swój wielki plan, również ten dotyczący finansów. W nadchodzących dniach czeka cię zwiększona ilość podróżowania. Zaczniesz realizować swoje interesy, ale łącząc przyjemne z pożytecznym. Otaczający cię ludzie będą mili i pomocni, dlatego wśród znajomości zawodowych znajdziesz również kompanów do zabawy. Małe nieporozumienie na tle finansowym zdarzy się w dniu Pierwszej Kwadry Księżyca (28.01) w znaku Byka. Po przejściu Wenus do znaku Ryb (27.01) w twoje serce zawita więcej chłodu.

Horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 r. - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Tydzień rozpocznie się tak sobie. Możesz mieć jakieś dolegliwości czy dyskomfort o nieustalonym pochodzeniu. Twoje emocje będą przejmować nad tobą kontrolę i nic nie będzie cię w stanie zadowolić czy uspokoić. Twoje kontakty z innymi będą obarczone możliwością dużych nieporozumień, ale zauważ, że nie jest to spowodowane zachowaniem osób w otoczeniu, ale twoją nadwrażliwością. Sytuacja wyciszy się i zacznie wyglądać zgodnie z oczekiwaniami w weekend. Po przejściu Wenus do trygonu wody (27.01) nagle świat nabierze przyjaznych barw. Znajdziesz czas na to, aby spotkać się z interesującym towarzystwem i wspólnie rozerwać. Pierwsza Kwadra Księżyca w sprzyjającym znaku Byka (28.01) szykuje na koniec tygodnia jakieś przyjemne, finansowe niespodzianki.

Horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 r. - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Stare problemy rozwiązują się praktycznie bez twojego udziału. Wszystko zaczyna pasować do siebie jak dobrze zgrane elementy układanki. Przed tobą dobry, szybki i owocny początek nowego tygodnia. Wsparcie otrzymujesz praktycznie z każdej strony. Doskonale i motywująco podziała na ciebie sekstyl Słońca i Jowisza (25.01), który oznacza drobne wygrane oraz dopasowane, zabawowe towarzystwo. Nic nie powinno zakłócać twojego optymistycznego nastroju i apetytu na nowe doświadczenia. Wszystko pięknie, ale jak zwykle do czasu. Pojawią się jakieś rozczarowania na tle materialnym w weekend. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Byka poruszy jakieś drażliwe tematy i odżyją zatargi dotyczące podziału dóbr i obowiązków w rodzinnym gronie.

Horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 r. - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Różnego rodzaju napięcia i niezadowolenie mogą ci teraz towarzyszyć praktycznie codziennie. W pracy irytująco. W partnerstwie mijacie się praktycznie bez słowa i bez iskry. Na sprzyjające wpływy trzeba poczekać, aż do końca tygodnia. Wtedy na niebie wyłoni się Pierwsza Kwadra Księżyca (28.01) w pokrewnym ci znaku Byka i zafunduje jakieś przyjemności. Zaczniesz o siebie dbać, o swój dobrostan, wygląd, samopoczucie. Udadzą się zakupy do domu lub te dotyczące urody. Pozytywnie na twój wygląd wpłynie również przejście Wenus do opozycyjnego znaku Ryb (27.01). Zrobisz coś tylko dla siebie. Twoje kwestie sercowe nabiorą zupełnie innego kolorytu. Zaczniesz się cieszyć ze wspólnie spędzonego czasu i odczuwać ponowne zainteresowanie ze strony partnera.

Horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 r. - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Już dawno nie odczuwałaś takiej radości, lekkości i wolności jak teraz. Drobne przyjemności zaczną na nowo cieszyć twoje serce. Poranne wypicie kawy czy krótki spacer staną się źródłem wielkiej satysfakcji. Początek tygodnia przyniesie również wiadomości z zagranicy lub takie, które dotyczą twoich, planowanych wyjazdów. Skorzystaj z promocji, którą oferuje ci sekstyl Słońca i Jowisza (25.01). Może się okazać, że coś, co było nieosiągalne z powodu ceny, nagle jest już dla ciebie dostępne. W pracy również miła i budująca atmosfera. Ta dobra aura nieco popsuje się w weekend. Przejście twojej patronki do znaku Ryb (27.01) spowoduje, że będziesz bardziej marudna, zaczniesz domagać się troski ze strony partnera i wyolbrzymiać swoje dolegliwości.

Horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 r. - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Coś nie idzie zgodnie z planem i możesz czuć sporą frustrację z tego powodu, że po drodze zawiodły jakieś elementy. Nadal odczuwasz pewną słabość i swego rodzaju niedyspozycje. Nie jesteś w szczytowej formie i trzeba to przyznać. Przestań sobie czynić zarzuty, przecież to nic takiego. Nie musisz zawsze być światowej czołówce. Ważnym i pozytywnym sygnałem zmieniającej się dla ciebie aury będzie przejście Wenus do trygonu wody (27.01), co przyczyni się do uspokojenia sytuacji w twoich relacjach partnersko-sercowych. Nabierzesz miękkości i empatycznego podejścia do przyjaciół i bliskich osób. Coś materialnego uda się zdobyć i osiągnąć dzięki pomocy Pierwszej Kadry Księżyca w znaku Byka (28.01). Możesz spotkać wiarygodnego wspólnika bądź kontrahenta.

Horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 r. - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Masz otwarty umysł i otwarte serce na przyjęcie wszystkiego, co świat zechce ci ofiarować, a będzie tego całkiem sporo. Tydzień roztacza przed tobą wyśmienite perspektywy zawodowe, propozycje wyjazdów i ekscytujące spotkania z ludźmi, którzy mogą wnieść wiele wartości w twoje życie. Jakaś konferencja, jakiś bal karnawałowy, zapowiedź biznesowej kolacji? Wszystkie opcje na stole. Szczególnie dobrze możesz poczuć się w środę z powodu sekstylu pomiędzy Słońcem a Jowiszem. Korzystaj z wszelkich propozycji i koniecznie graj w gry liczbowe. Masz passę. Dobre układy trochę przybledną w weekend. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Byka (28.01) spowoduje, że zaczniesz żałować pewnych wydatków, a przejście Wenus do znaku Ryb (27.01) przyniesie rozżalenie bliskiej osoby, któremu trzeba zapobiec.

Horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 r. - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Pierwsze dni nowego tygodnia będą pełne wysiłku i niepokoju. Nie będziesz mógł się odnaleźć w nowym towarzystwie. Być może dojdzie ktoś nowy do zespołu, z kim nie czujesz tych samych fluidów i nie nadajesz na jednej fali. W życiu domowym również tylko pretensje i wzajemne przerzucanie się odpowiedzialnością. Spokojnie. Wenus, która przejdzie do sprzyjającego znaku Ryb (27.01), ugasi te emocjonalne pożary. Najlepsze w tym tygodniu przyniesie Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Byka (28.01) i dzięki temu wyjdziesz na swoje. Weekend przyniesie ulgę, odpoczynek, relaks. Zdejmiesz sobie z głowy jakieś ciężkie zmartwienie. Być może ruszysz w trasę na narty lub w las, aby złapać dla siebie trochę przestrzeni i swobody.

Horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 r. - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Masz większe możliwości niż sądzisz. Dlatego doceń to, co jest ci oferowane. Słońce, Wenus i Saturn nadal przebywają w twoim znaku zodiaku i wzmacniają twoje atuty. Opiekujący się tobą Uran odzyskał możliwość poruszania się do przodu, więc blokowanie twoich pomysłów się skończy. W środę czeka cię przyjemny sekstyl pomiędzy Słońcem a Jowiszem, który sprowadzi na twoją drogę szczęśliwy traf. Czegóż chcieć więcej? Nie psuj tego swoimi utyskiwaniami, a to na za mały metraż, a to na kolegę z biurka obok. Ktoś weźmie cię pod swoje skrzydło i udzieli dobrej rady, zanim będziesz mógł coś popsuć. Pod wpływem Pierwszej Kwadry Księżyca w znaku Byka (28.01) możesz działać zbyt gwałtownie i w sposób, który niczego dobrego nie wniesie. Nie ulegaj pokusie złośliwego odwetu, ponieważ zaszkodzisz sam sobie.

Horoskop tygodniowy na 23-29 stycznia 2023 r. - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Czekasz i czekasz, kiedy niebo przeznaczy jakieś profity również dla ciebie. Początek tygodnia będzie dość rutynowy i niezbyt ekscytujący, ale jeszcze odrobina cierpliwości. Masz na co wyglądać. W piątek (27.01) Wenus nareszcie przejdzie do twojego znaku i poczujesz, że rozkwitasz. Pod kuratelą bogini miłości wszystko się uprości, a twoje dylematy sercowo-partnerskie wyparują. Samotne Ryby w ciągu kilku, kilkunastu dni będą miały szansę na zapoznanie się z dobrze harmonizującą z nimi osobą. Od weekendu wszystko się zacznie układać bardziej pomyślnie. O dziwo nawet kłopoty materialne czy też jakiś niepokój dotyczący stanu portfela okaże się nie tak groźny. Pierwsza Kwadra Księżyca, która uściśli się w znaku Byka, przyniesie niespodziewaną poprawę aury finansowej.

13 znak zodiaku - Wężownik

W astrologii wyróżnia się 88 gwiazdozbiorów, z czego 13 z nich leży w obszarze zodiaku, jednak tylko 12 z nich jest znakami zodiaku. Trzynastym gwiazdozbiorem zodiakalnym jest Wężownik. Jest on stosunkowo nowy, gdyż pojawił się na wiele lat po ustanowieniu oficjalnego zodiaku. Gdyby współcześnie zodiak był rozpisywany, to Wężownik wypadałby między 29 listopada a 17 grudnia.

Horoskop dzienny

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na wtorek, 24 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na środę, 25 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na czwartek, 26 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na piątek, 27 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na piątek, 27 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na sobotę, 28 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na niedzielę, 29 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Visual Motiv / EyeEm/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Od urodzenia ma wirusa HIV. Powiedziała, którzy lekarze boją się go najbardziej

Od urodzenia ma wirusa HIV. Powiedziała, którzy lekarze boją się go najbardziej

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  
Materiał promocyjny

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima
Materiał promocyjny

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
Materiał promocyjny

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
Materiał promocyjny

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby
Materiał promocyjny

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?
Materiał promocyjny

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
Materiał promocyjny

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas