Horoskop na niedzielę. Więcej spokoju i zrównoważenia

Źródło:
Astrolog Merkurja
Gwiazdy nad oceanem

Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 29 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Byka. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami.

Horoskop dzienny na niedzielę, 29 stycznia 2023 r.

Dzień przyniesie nam więcej spokoju i zrównoważenia, ale również silną ochotę na smakołyki. Ogromna część zodiaku nie opanuje się w kwestiach jedzenia i picia. Będziemy sięgać po kolejną porcję rosołku czy też trzeci kawałek ciasta. Oczywiście będzie to swoisty komplement dla osoby pełniącej dyżur przy kuchni, ale jednocześnie ogromne obciążenie dla naszego układu pokarmowego. Dzisiaj nabieramy wagi, tłuszczyk chętniej się zawiązuje, a ochota na wydatkowanie energii będzie mniejsza. W kwestii samousprawiedliwienia się nazwijmy to profilaktycznym i zapobiegliwym ładowaniem akumulatorów na zapas.

Horoskop dzienny na niedzielę, 29 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj nie będzie ci szła komunikacja z innymi. Jakoś nie możesz się porozumieć ani w drobnych, ani w większych sprawach. Czujesz się w jakiś sposób zbity z tropu, ponieważ ktoś inny będzie dyktował ton, w jakim upłynie dzień. W dyskusjach otaczających cię osób lepiej nie bierz udziału. To będzie taka sobie niedziela.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Kolejny dzień, w którego trakcie możesz święcić triumfy towarzyskie i partnerskie. Czujesz, że jesteś w centrum zainteresowania i to ci się bardzo spodoba. Ktoś dojrzał do wyczekiwanego kroku. Ostatnie przeszkody zostały pokonane i wreszcie następuje przełom, jeśli chodzi o podjęcie właściwej decyzji, przez pewną osobę. Nie możesz się doczekać deklaracji, które powinny paść.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Układ na niebie będzie cię frustrował, ponieważ pewne uszy są głuche na twoje prośby i pytania. Dzisiaj nie ma łagodnych układów. Jesteś zmęczony i dość rozdrażniony. Nie czyń jakiegoś karkołomnego planu, tylko po to, aby coś komuś udowodnić. W niedzielę postaw jako priorytet swój odpoczynek i komfort psychiczny, możesz odwołać jakąś wizytę.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj dopisze kondycja zarówno fizyczna, jak i emocjonalna czy duchowa. Rosnący Księżyc w znaku Byka sprawi, że zapalisz się do tego, aby kogoś z kimś zeswatać lub chociaż zapoznać. Będziesz się świetnie czuł w roli gospodarza towarzyskiego spotkania czy nawet wodzireja na domowym gruncie. W kuchni spełnisz jakieś swoje kulinarne marzenie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Nie wiadomo czy ogólnie w tym powiedzonku, że kto się czubi, ten się lubi, jest ziarenko prawdy, ale na pewno nie dzisiaj i nie w twoim przypadku. Naprawdę możesz pałać do kogoś mocną awersją i będzie dość wybuchowo, niestety nie w tym pozytywnym sensie. Niedziela nie przyniesie ci wytchnienia, a czyjś upór może doprowadzić cię do pasji.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj twoje pomysły, działania i sposób spędzania czasu będzie zgodny i harmonijny z oczekiwaniami bliskich osób. Masz dobrą rękę do godzenia zwaśnionych stron i wprowadzania sielskiego spokoju na salony. Będzie ci się świetnie rozmawiało i zyskasz poparcie rodziny. Niedziela sielska, anielska.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

W niedzielę kolejny raz nie wypalą jakieś plany, ale zamiast się złościć, powinnaś okazać partnerowi więcej wyrozumiałości. Empatia i dyplomacja pomogą ci wyjść z koziego rogu, gdzie sama się zapędziłaś, albo pomógł ci w tym jakiś Koziorożec. Nieodpowiednio dobrane słowa mogą wiele zniszczyć, w tym misternie budowaną konstrukcję, więc miej to na uwadze.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Nadal na twoją korzyść działa Wenus w znaku Ryb oraz rosnący Księżyc w znaku Byka. Nie trzeba będzie cię długo namawiać na romantyczne randki czy spacery. Będziesz w swoim żywiole, prezentując cały wachlarz ze swojego repertuaru uwodzenia. Masz teraz większą niż zazwyczaj potrzebę bliskości i spędzania czasu tylko we dwoje. Ktoś ci ulega.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Pod wpływem Marsa z opozycyjnego znaku Bliźniąt działasz porywczo i bez przemyślenia. Nie inaczej będzie dzisiaj. Możesz wszystko postawić na głowie, aby tylko twoje było na wierzchu. Zastanów się, czy warto i jaką cenę przyjdzie ci za to zapłacić? Może trzeba trochę ustąpić, pokazać dojrzałość?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Ponownie bliscy zaczną cię postrzegać jako autorytet i opokę. Możesz czuć się dumny z tego, że dowody szacunku spłyną do ciebie publicznie, na forum rodziny. Dzisiaj nie powinieneś na nic narzekać, ponieważ wszystko idzie wręcz jak po lukrze. Dostaniesz laurkę. Może nie dosłownie, ale tak się poczujesz. Przyjmij pochwały, nie broń się.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W tym dniu nikt nie widzi twoich zasług, nikt cię nie docenia. Możesz mieć poczucie, że wszyscy świetnie by sobie poradzili, gdyby cię nie było, a może nawet nikt by nie zauważył. Co to za czarne myśli? To do ciebie niepodobne. Przestań się tak nad sobą użalać, ponieważ niczego tym nie załatwisz. Wieczorem nagła zmiana nastroju.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Trzeba uważać na to, co jesz i co zażywasz. Nawet suplementy czy witaminy są w nadmiarze szkodliwe, a teraz masz Rybko szczególną tendencję do kumulowania w swoim organizmie wszystkich składników, i tych dobrych i tych niesympatycznych. Wenus co prawda ułatwia ci rozmowy, ale nabieranie kilogramów również.

Żywioł ziemi w tarocie

Ziemia w tarocie przypisana jest do denarów, które nazywane są także monetami. Co więcej jest to także żywioł przypisywany wszystkim giermkom, którzy muszą się „nachodzić po świecie”. To także karty symbolizujące osoby, które muszą się wiele nauczyć, aby móc w swoim życiu awansować i podnieść jego poziom.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Dana Neibert

Pozostałe wiadomości