Horoskop

Horoskop na czwartek. Będziemy chcieli wyładować energię

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja

Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 26 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Barana. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, jednak ton będzie nadawać wzrastająca tarcza naszego naturalnego satelity, który przebywa w aktywnym, gorącym znaku.

Horoskop dzienny na czwartek, 26 stycznia 2023 r.

Będziemy chcieli wyładować energię w trakcie dodatkowych, fizycznych aktywności. Nawet dość leniwe z natury znaki zodiaku będą z większą chęcią porzucać kanapy i piloty do telewizorów. Wenus przebywa w ostatnim stopniu znaku Wodnika i powoli szykuje się do zmiany fazy zodiaku na Ryby, zatem jeśli mamy coś do załatwienia na poziomie partnerskim ze znakami powietrznymi (Bliźnięta, Wagi, Wodniki), lepiej zrobić to szybko.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na czwartek, 26 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj poczujesz szczęśliwy wpływ planet. Rosnący Księżyc przebywa w twoim znaku i sprawi, że będziesz bardziej usatysfakcjonowany. W pracy pojawią się miłe niespodzianki i jakaś nieoczekiwana pomoc. Wieczorem możesz mieć zwiększoną ochotę na prace fizyczne, sport, treningi, siłownię lub spacery.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W czwartek powinieneś poruszać się ostrożnie i w wyważony sposób. Ponieważ Srebrny Glob znajduje się w twoim dwunastym domu, unikaj ryzykownych kroków i forsujących aktywności. Ktoś może cię dotknąć swoimi słowami i nieprzemyślanym zachowaniem. Dzisiaj ciężko będzie o spokój nawet wieczorem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Ktoś będzie cię podziwiał, ktoś inny wyrazi zainteresowanie bliższym zapoznaniem się z tobą. Będziesz bardzo ożywiony, a jednocześnie pewny siebie i zrelaksowany Bliźniaku. Praktycznie wszystko idzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Popołudniem ktoś zaproponuje jakąś formę ciekawego spotkania, współpracy lub po prostu randki.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W czwartek musisz rozgrywać wszystko bardzo asekuracyjnie. Nie sprzyja ci kwadratura Srebrnego Globu i możesz zostać rzucony na głęboką wodę. Ktoś zasłoni się tobą, aby chronić swoją pozycję, stanowisko lub renomę. Miej świadomość tego, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Dzisiaj zwróć uwagę na to, kto się z kim kłóci i dlaczego, wtedy wiele się wyjaśni.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Kolejny wyśmienity poranek z masą energii i dużymi planami w tle. Jesteś w doskonałym humorze i masz zamiar dokonywać cudów. Na wszystko przyjdzie pora. Dzisiaj możesz zawrócić komuś w głowie, więc jeśli nie chcesz, aby ktoś się angażował, tonuj swoje flirtujące zachowanie, ponieważ ta druga strona zakocha się szybciej, niż myślisz.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Postaw na intuicję, nie na kalkulację, ponieważ rozsądne i przemyślne zachowanie nie na wiele się dzisiaj zda. Okaże się, że twoje przewidywania były chybione, a to, co było najbardziej prawdopodobne, nie jest brane pod uwagę. Możesz mieć poczucie, że planety się tobą bawią, podobnie jak jakaś osoba, która w coś z tobą gra.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Pracę wykonasz sumiennie, ale nie to będzie najważniejsze. Dzień ma dla ciebie same partnerskie i towarzyskie atrakcje. Księżyc przebywa w opozycyjnym znaku Barana, więc znajdziesz się w wirze sercowych wydarzeń. Może być bardzo gorąco, a nawet nieco burzliwie, ale to tylko dodatkowo wzmocni twoje zaangażowanie i ciekawość.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Nadal cierpi twoje urażone ego i będziesz chciał je podleczyć, ucierając komuś nosa. Księżyc w znaku Barana draśnie twoje mniemanie o sobie i szukasz okazji, aby się odegrać. Ten dzień nie jest na to dobry. Lepiej zachowaj swoje urocze plany na inny termin. Dzisiaj trzeba przypilnować osoby, która jest powierzona twojej pieczy i jej pomóc.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Powiększający się Księżyc w znaku ognistego Barana służy ci, jak tylko może najlepiej. Jesteś spragniony nowych działań i nowych doświadczeń. Bardzo możliwe, że z przyjemnością dasz się namówić na jakiś mały wypad za miasto. Jeśli jesteś jeszcze w pracy, to zrobisz więcej niż przez dziesięć ostatnich dni. W partnerstwie również więcej wspólnych aktywności i lepsze porozumienie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

To dzień wzajemnych przepychanek, słownych utarczek i niebyt sympatycznej atmosfery. Będziesz wściekły na to, że ktoś nie okazuje ci należnego szacunku. Możliwe, że jakaś młodociana osoba nadepnie ci na odcisk swoją bezpośredniością lub brakiem kompetencji. Dzisiaj wszystko będzie wywoływać w tobie zbyt mocną reakcję.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wenus znajduje się w ostatnim stopniu twojego znaku, więc jeśli miałeś w planach zaprosić kogoś na randkę, zatelefonować z pewną propozycją lub stworzyć jakiś pomost do porozumienia, to warto to zrobić dzisiaj. Sprzyja ci Księżyc w znaku Barana, więc masz możliwość uzyskać aprobatę i akceptację swoich wniosków nie tylko w partnerstwie.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Trzeba być czujną, ostrożną i skupioną. Nie daj się zwieść pięknymi słówkami. Ktoś próbuje cię podejść na wszystkie możliwe sposoby, ale głównie dlatego, że ma w tym pewien swój plan czy też szerszy interes. Dzisiaj odpoczywaj więcej niż zazwyczaj i zmierz sobie profilaktycznie ciśnienie, ponieważ może być nieprawidłowe.

Temperament a nadmiar krwi

Osoby mające nadmiar krwi cechują się sangwinicznym charakterem – są to osoby pogodne i uprzejme. Bywa, że zbyt szybko idą na kompromisy, przez co cierpią sami przez własną pochopność. To osoby pokojowo nastawione, skromne, a przy tym często religijne.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat/Getty Images

Pozostałe wiadomości