Wodnik - horoskop opisowy, dzienny i tygodniowy

Aktualizacja:
Znak zodiaku - wodnik

Osoby spod znaku Wodnika urodziły się pomiędzy 21 stycznia a 19 lutego. Charakteryzuje je niezależność, wizjonerskie myślenie, wybieganie w przyszłość i ciekawość świata. Horoskop dla Wodnika na dziś i jutro stanowi wynik oddziaływania dwóch planet – Saturna i Urana. To właśnie one mają największy wpływ na charakter osób spod tego znak zodiaku. Każdy kolejny horoskop na jutro czy na nowy tydzień będzie stanowić interpretację położenia ciał niebieskich w danym okresie. Wodnik dowie się o czekających go szansach i zagrożeniach.

Osoby spod tego znaku to prawdziwi indywidualiści, którzy pewnie kroczą wybraną przez siebie ścieżką. Nieraz bywają pełni sprzeczności, co budzi zdenerwowanie otaczających ich ludzi. Horoskop tygodniowy, miesięczny i anielski podaje, że Wodnik w swoich poglądach jest bardzo konserwatywny, niechętnie poddaje się ograniczeniom i pragnie w życiu przede wszystkim swobody. Ucieka od rutyny, wciąż poszukując czegoś wyjątkowego i oryginalnego, co pochłonie jego uwagę. Jak przedstawia się jego horoskop miłosny?

Zobacz także:

Wodnik znak zodiaku – charakterystyka. Jaki jest idealny partner dla wodnika?

O czym mówi nam horoskop miłosny?

Horoskop dla Wodnika – czym wyróżnia się znak?

Jego wrodzoną cechą jest błyskotliwość i nowatorskie podejście do wielu spraw. Horoskop jednodniowy i miesięczny podaje, że Wodnik bardzo dobrze radzi sobie z nowymi technologiami i interesuje się wszystkim tym, co niezbadane. Jest to znak zodiaku całej rzeszy artystów, odkrywców i naukowców. Jego cechą charakterystyczną jest także niezłomny charakter. Bardzo trudno przekonać go do zmiany zdania, musi sam dojść do tego, że faktycznie sprawy mogą wyglądać nieco inaczej niż myślał na początku. Horoskop codzienny , na dziś i na jutro obfituje w sytuacje, w których Wodnik popada w konflikt z bliską dla siebie osobą, ze względu na swój chorobliwy upór. Pomimo tego jest raczej lubiany w towarzystwie. Uchodzi za osobę sympatyczną i życzliwą, która jednak zachowuje określony dystans. Trudno nawiązać mu głębszą relację, z tego powodu bywa uznawany za oziębłego i skoncentrowanego na samym sobie. Jeśli jesteśmy ciekawi, jak radzić sobie z negatywnymi cechami, warto sprawdzać nie tylko horoskop dzienny , ale również prognozy innego typu, na przykład tarot . Polega on na rozłożeniu trzech kart, których symbole udzielą informacji na temat obecnej sytuacji, w której znajduje się Wodnik oraz spodziewanych zdarzeń w przyszłości.

Wpływ gwiazd przekłada się na nasze cechy charakteru oraz usposobienie. Z uwagi na ich nieustający ruch, pozostajemy pod ich stałym, ale zmieniającym się oddziaływaniem. Z tego powodu horoskop na dziś i jutro obfituje w inne wydarzenia niż prognoza na dany tydzień . Wodnik jest znakiem osób, które urodziły się na przełomie stycznia i lutego, jednakże należy wprowadzić rozróżnienie w zależności od dekady, w której przyszliśmy na świat.

1. Pierwsza dekada – 21 stycznia do 30 stycznia. Osoby urodzone w tym czasie odczuwają dodatkowe wpływy Wenus na swoje życie. Z tego względu ich horoskop na dziś i na jutro obfituje w sytuacje, w których tracą głowę i zamiast zająć się realnym problemem, uciekają w świat fantazji. Dla Wodnika z pierwszej dekady najważniejsze są jego ideały i walka (oczywiście pokojowa) o sprawiedliwość. W obejściu są uprzejmi, tolerancyjni i nie przykuwają uwagi do dóbr materialnych, z tego powodu trudno zgromadzić im większy majątek.

2. Druga dekada – 31 stycznia do 9 lutego. Horoskop tygodniowy oraz dzienny na dziś i jutro dla Wodnika z drugiej dekady jest wynikiem silnego wpływu Saturna. Z tego względu bardzo często interesuje się sprawami związanymi z parapsychologią i mistycyzmem. To urodzony indywidualista, którzy często tworzy nierealne koncepcje. Łatwo popada w pesymizm, nie zdradzając jednak swoich prawdziwych uczuć.

3. Trzecia dekada – 10 lutego do 18 lutego. Horoskop dnia zawiera odczuwalne negatywne wpływy Neptuna. Wodnik z trzeciej dekady bywa nadwrażliwy i chaotyczny w działaniu. To prawdziwy idealista, któremu przydałoby się nieco więcej praktyczności w życiu.

Wodnik – horoskop miłosny

W sprawach uczuciowych, po raz kolejny objawia się sprzeczny charakter Wodnika. Z jednej strony pragnie stałego związku, z drugiej boi się przywiązania. Miłosny horoskop na dziś często przedstawia sytuacje, w których Wodnik może popaść w konflikt z drugą połówką, ze względu na swoje zmienne nastroje i wyobcowanie. Potencjalny partner musi zostawić mu pewną wolną przestrzeń, w której będzie mógł w samotności oddawać się swoim myślom i ulubionym zajęciom. Bardziej ogólne informacje na temat związków prezentuje horoskop roczny . Wodnik znajdzie w nim informacje na temat tego, jak będzie układać się jego życie w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy oraz czy będzie mieć szansę na spotkanie kogoś, z kim możliwy będzie satysfakcjonujący związek. Znaki, z którymi warto wchodzić w relacje to Bliźnięta, Waga i Strzelec.

Pozostałe wiadomości