Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na 2023 rok. "Skończy się pieniądz, to się szybko stanie"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na 2023 rok
Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na 2023 rok
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Jakie są jego wizje na 2023 rok? Jak potoczy się wojna w Ukrainie? Czy czeka nas coś dobrego? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Krzysztof Jackowski - co może się wydarzyć w 2023 roku?

Jak co roku, do studia zaprosiliśmy najpopularniejszego jasnowidza w Polsce, Krzysztofa Jackowskiego, który przedstawił widzom swoje przepowiednie na najbliższe miesiące. Sytuacja zarówno w naszym kraju, jak i poza nim jest trudna. Czy ten rok będzie dla nas łaskawszy niż poprzedni?

Zdaniem jasnowidza 2023 rok będzie bardziej optymistyczny, jednak nie zabraknie wielu trudnych momentów. - Jestem przekonany, że rząd ogłosi z jakichś przyczyn pewien stan w Polsce, który uniemożliwi wybory - tłumaczy.

- W części Polski ludzie będą przestraszeni. Nic się nie będzie de facto działo, ludzie będą opuszczali pewne rejony, przemieszczali się w inne miejsce, żeby przeczekać pewien czas. Będzie to jednak czas lęku, niż rzeczywistego powodu - dodaje.

Przepowiednie na 2023 rok Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski opowiedział również o swoich wizjach dotyczących wojny w Ukrainie. Jak zdaniem jasnowidza, potoczy się przyszłość Vladimira Putina? Jakie ma plany? - Ja mam poczucie, że Putin ma aspiracje większego konfliktu, jest na to gotowy i obawiam się, że wojna, która dzieje się na Ukrainie jest zagrożeniem dla świata - ostrzega.

Jasnowidz wyjaśnia, że mamy do czynienia nie tylko z wojną zbrojną, ale też "niepisaną wojną gospodarczą". - Proszę zwrócić uwagę, że jest jakieś przesilenie między Chinami a Stanami Zjednoczonymi, mamy też przesilenie globalne. W tej sytuacji nie oznacza to, że coś się raptem skończy i będzie dobrze. Mam wrażenie, że to ostatni czas potężnego dobrobytu - tłumaczy.

- Świat będzie zupełnie inny. Nas naprawdę na wiele rzeczy nie będzie stać. Mamy pandemie, wojnę, która może być rozwojowa, na świecie coś się zmienia - podkreśla. - Mam wrażenie, że czeka nas totalny krach, istotne jest, żeby wprowadzić nowe. Skończy się pieniądz, to się szybko stanie. Jesteśmy w momencie przeobrażenia - dodaje.

- Warto w tych czasach spojrzeć w siebie, swoją głębie, osoby, które nas otaczają. W tym pędzie zapominamy nie tylko o bliskich, ale także o sobie - podsumowuje Krzysztof Jackowski.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości