Krzysztof Jackowski

  Krzysztof Jackowski przepowiedział, co nas czeka w maju. To czas, kiedy odbywają się matury. Jakie przypuszczenia ma na ten temat jasnowidz? Czy tegoroczny egzamin dojrzałości będzie trudny?

  Krzysztof Jackowski podzielił się przepowiedniami na 2022 rok. Jasnowidz nie ma dla nas dobrych wieści. Wszystko wskazuje na to, że przyszłość będzie wypadkową pandemii i gospodarczego kryzysu.

  Niekiedy zwierzaki uciekają podczas spacerów czy wychodzą z podwórek i nie wracają. Zrozpaczeni właściciele chwytają się wówczas wszelkich sposobów, by je odnaleźć. Niektórzy, oprócz standardowych ogłoszeń czy sprawdzania okolicy, udają się do jasnowidzów.

  Wizjoner Krzysztof Jackowski przez długi czas był ojcem samotnie wychowującym dwójkę dzieci. Jego życie uczuciowe zmieniło się, kiedy kilkanaście lat temu poznał 19 lat młodszą Katarzynę. Para opowiedziała nam o swoim pierwszym spotkaniu i łączącej ich miłości.

  Wkroczyliśmy już w 2018 rok. Jaki będzie? Co się zmieni w polityce i ekonomii? Czy będzie nowa wojna? O tym w Dzień Dobry TVN mówił jasnowidz Krzysztof Jackowski.

  Gościem Dzień Dobry TVN był jasnowidz Krzysztof Jackowski. Czy jego zeszłoroczne przepowiednie się sprawdziły? Jakie jasnowidz ma odczucia dotyczące 2016 roku? Czy wisi nad nami widmo poważnego światowego konfliktu? Czy dojdzie do kolejnej wojny? Zobaczcie, co nas czeka w 2016 roku.

  Na kanapie Dzień Dobry TVN zasiedli: Karolina i Damian Janikowscy, Katarzyna i Krzysztof Jackowscy oraz Eliza Jędrzejewska-Kordek i Dariusz Kordek. Jak wspominają swoje śluby? Czy byli zestresowani w dniu ślubu? Czy mają jakąś receptę na udany związek?

  Tylko u nas: Premiera nowego singla Iwony Węgrowskiej! Maja Sablewska, Zosia Ślotała, Agnieszka Jastrzębska i Dawid Woliński wybiorą najlepiej ubrane gwiazdy 2014 roku. Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowie, co czeka nas w nadchodzącym roku. Wojtek Łuszczykiewicz i Wujek Samo Zło – na jakich imprezach bawią się najlepiej? Robisz zakupy przez Internet? Wyjaśnimy, jakie prawa przysługują ci od nowego roku. Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  Aida twierdzi, że jej nadprzyrodzone moce są rodzajem spuścizny rodzinnej. Jej ojciec był przeciwny kontynuowaniu zdolności po przodkach. Krzysztof posiada dokumenty potwierdzające jego umiejętności. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy przedstawicieli dwóch przeciwstawnych obozów: sceptyków - psychologów, czyli dr. Konrada Maja i Tomasza Garstkę, oraz przedstawicieli drugiego: wizjonerkę Aidę Kosojan-Przybysz oraz jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Rozgorzała dyskusja. Na czym polega test na jasnowidza czy wróżkę i ile to kosztuje? Jak udowodnić, że posiada się nadprzyrodzone moce?