Horoskop na sobotę. Przedstawiciele tego znaku mogą dostać niespodziewany prezent

Źródło:
Astrolog Merkurja
Rozgwieżdżone niebo

Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 28 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika. Nasz naturalny satelita już czterdzieści minut po północy zmieni znak z Barana na Byka. Na niebie utworzy się Pierwsza Kwadra Księżyca w tymże rogatym i ziemskim znaku. Dzisiaj będziemy mieli większą ochotę na spędzenie czasu w kuchni. Nawet kompletne niejadki wezmą się za pichcenie i pieczenie.

Horoskop dzienny na sobotę, 28 stycznia 2023 r.

Sobota zachęci nas do wyrażania uczuć przez pożywienie i wielu przedstawicieli zodiaku zrozumie, że powiedzenie "przez żołądek do serca"’ nie wzięło się z niczego. Dzień powinien upłynąć nam w sposób dość przyjemny i kontaktowy, ale do południa będziemy głównie poza domem. Zakupy, sprawunki, w tym przede wszystkim uzupełnienie lodówki w produkty spożywcze - to w sobotę główny punkt listy rzeczy do zrobienia.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na sobotę, 28 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Będziesz mieć poczucie, że jeszcze nie nadeszła pora na wypoczynek. Coś ciągle jest do zrobienia. Jakieś naprawy w domu, jakieś ostatnie szlify w samochodzie. Nie nadajesz się do tego, aby usiąść spokojnie prze telewizorem. Dzisiaj będziesz chciał mieć pewność, że wszystko, co do ciebie należy, działa wyśmienicie. To dzień wszelkich możliwych ulepszeń.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Pierwsza Kwadra Księżyca w twoim znaku to bardzo dobra prognoza na wzrost i ekspansję. W sobotę w twoim kierunku wyrusza pomyślna energia. Dzisiaj masz ogromną siłę przebicia, więc jeśli naprawdę ci na czymś zależy, to śmiało zmierzaj do celu. Pomoc i wsparcie otrzymasz z każdej możliwej strony. Pojawią się pozytywne sygnały finansowe.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Będziesz mocno pracować nad oczyszczeniem swojej przestrzeni i swoich relacji. Pierwsza Kwadra Księżyca uściśla się w twoim dwunastym domu, zatem osoby, które nie są ci tak naprawdę życzliwe, mogą niechcący się zdemaskować. Dzisiaj zwróć baczną uwagę na znaki i symbole. Subtelne podpowiedzi duchowe wyjaśnią ci naturę ostatnich problemów w twoim towarzystwie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj poczujesz jakąś duchową i energetyczną wspólnotę z osobami, z którymi tworzysz swoją rodzinę. Nie musi być to rodzina biologiczna, być może jest to twoja rodzina z wyboru. Dzień upłynie pod znakiem Pierwszej Kwadry Księżyca w znaku Byka, która sprawi, że poczujesz się bezpieczniej stabilniej i zaczniesz doceniać sam siebie oraz swoje dotychczasowe osiągnięcia.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

To będzie trudna sobota, którą może przyćmić ból głowy lub karku. Nie czujesz się na siłach, aby cokolwiek ruszać. Zrobisz tylko to, co niezbędne. Dzisiaj nic ci nie pasuje, wszystko idzie, jakby na przekór twoim oczekiwaniom. Nie jest ci do śmiechu i zaproszenie, abyś dołączył do czyjejś zabawy, potraktujesz jako nietakt. Odpoczywaj, ile możesz.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Wyśmienicie działa na ciebie Pierwsza Kwadra Księżyca w pokrewnym znaku Byka. Dodatkowo wspiera cię Wenus z opozycyjnego znaku Ryb. Przed tobą sobota udanych spotkań, dobrych informacji i rewelacyjnej zabawy. Poczujesz się spełniona w relacjach i zechcesz podzielić się swoim szczęściem z całym światem. Otworzysz się na otaczających cię ludzi.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Twoja patronka nabiera prędkości w znaku Ryb, co działa na ciebie rozmiękczająco. Dodatkowo Kwadra Księżyca w znaku Byka tworzy niesprzyjający ci klimat. Możesz czuć się słabo i rozbudzać w sobie nadmierne emocje. To dobry dzień, aby poświęcić się rozmyślaniom i refleksjom. Nie jest to dobry układ, aby rozmawiać na ważne tematy partnerskie w szczególności te dotyczące finansów.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Sobota przyniesie ci dużo pozytywnych doświadczeń. Pierwsza Kwadra Księżyca w opozycyjnym znaku Byka to mocny impuls, aby spędzać czas jak najbliżej, ważnej dla twojego serca osoby. Samotne Skorpiony będą mogły nawiązać jakiś kontakt z kimś wartym zachodu. To dzień powodzenia w różnych sferach twojego życia, również materialnie. Zakupy będą strzałem w dziesiątkę.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dobrze by było, gdybyś trzymał się swoich ostatnich postanowień. Przyda ci się więcej stałości w twoich uczuciach. Sobota będzie cię wstawiać na pokuszenie w różnych sferach. A to podsunie czekoladki i frytki, lody i schabowe, a to zechcesz wydać więcej, niż masz albo skłócisz się z kimś praktycznie bez wyraźnego powodu. Spokojnie, tylko bądź konsekwentny.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Układ na niebie wzmacnia twój rozwój. Kwadra Księżyca w znaku Byka zachęca cię do inwestycji, a jeśli dzisiaj to niemożliwe, to przynajmniej do planowania jakiegoś poważnego kroku. Powinieneś być ze wszystkimi w dobrych stosunkach i uzyskać potrzebne ci wsparcie i akceptację. Wenus przebywająca w znaku Ryb łagodzi twoje szorstkie usposobienie i dzisiaj dasz się lubić.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Zachowaj dzisiaj zimną krew. Ktoś będzie próbował sprowokować cię do słów i działań, których nie masz w zwyczaju. Możesz wdać się niepotrzebnie w jakiś spór z Bykiem lub Lwem. Co z tego, że masz rację, kiedy to oni mają pozycję? Pierwsza Kwadra Księżyca nie działa na ciebie harmonijnie i odczujesz duże zmęczenie połączone z frustracją.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Sobotni układ na niebie zaprosi cię do udziału w jakiejś uroczystości, imprezie towarzyskiej, a w ostateczności zabierze do kina. Nie będziesz sama. Wśród życzliwych osób poczujesz się spokojnie i pewnie. Dla Ryb urodzonych w pierwszych dniach znaku niebo ma niespodziankę w postaci nieoczekiwanych wyznań uczuciowych lub prezentów materialnych.

Żywioł ognia w tarocie

W tarocie żywiołowi ognia odpowiadają Buławy. Są to karty z małych arkan, które nazywane są również kijami, pałami, różdżkami lub berłami. Także każdy rycerz kart tarota jest ognisty. Uważa się te karty za reprezentacje mężczyzn, którzy muszą stale walczyć i pokonywać przeciwności losu, a przy tym są "w gorącej wodzie kąpani".

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Haitong Yu

Pozostałe wiadomości