Horoskop dzienny na piątek. Osoby spod jednego znaku będą miały powodzenie u płci przeciwnej

Autor:
Astrolog
Merkurja

Sprawdź, jaki jest horoskop dzienny na piątek, 27 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Od dzisiaj przez najbliższe tygodnie będziemy się pochylać nad potrzebami drugiego człowieka, widzieć jego sercowe dylematy i wątpliwości. Staniemy się bardziej przystępni dla bliskich osób. Dzisiaj zmieni się wiele w naszym nastawieniu a roszczeniową postawę zastąpi chęć pomocy i empatia, przynajmniej u większości znaków zodiaku. Rosnący Księżyc w znaku Barana nadal powoduje dużą aktywność i witalność.

Horoskop dzienny na piątek 27 stycznia 2023 r.

Słońce przebywa w znaku Wodnika, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Barana. Słońce utworzy trygon z planetoidą Ceres, która przebywa w znaku Wagi. Planeta miłosnych uniesień czyli Wenus, opuszcza znak intelektualnego Wodnika i przechodzi do znaku emocjonalnych i wrażliwych Ryb.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na piątek 27 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj zadbaj o siebie i swoje potrzeby bardziej niż ostatnio. Najważniejsi byli znajomi i przyjaciele, ale ty w tym wszystkim trochę się rozmyłeś. Wygospodaruj czas, aby wysłuchać tego, co ma ci do wyszeptania twoje serce. Może warto odpuścić kolejną imprezę i spędzić wieczór w pustym mieszkaniu słuchając muzyki lub oferując sobie gorącą kąpiel?

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W piątek nagle staniesz się odrobinę płaczliwy i bardziej nieufny. To skutek przejścia twojej patronki – Wenus do znaku Ryb. Nadmierna uczuciowość może przeszkodzić ci w normalnym funkcjonowaniu. Staraj się tak zaplanować dzień, aby mieć jak najwięcej czasu na relaks i odpoczynek. Możesz komuś robić mocne wymówki.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Twój humor i nastawienie jeśli chodzi o interesy lub sprawy zawodowe bardzo się poprawi. Możesz liczyć na swój udział w pozytywnym, konstruktywnym trygonie pomiędzy Słońcem a Ceres. Ten układ odbywa się powietrznym żywiole, dzięki czemu będziesz mieć świetne pomysły jak zmienić na lepsze swoją pracę lub coś korzystnie sprzedać. Niestety w sercowych układach kapryśna aura.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzień wróży ci zmianę tendencji jeśli chodzi o rodzinne powiązania i partnerskie układy. Pojawią się bardziej przyjazne tony i to na dłużej. To zasługa przejścia Wenus do wodnego, sprzyjającego ci znaku Ryb. Możliwe, że dotrze do ciebie zapowiedź jakiej uroczystości familijnej lub innej imprezy, która zostanie wydawana z radosnego powodu.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Od dzisiaj przez kilka tygodni będziesz mieć mniej czasu i okazji, aby dbać o swój wygląd i swoją wygodę. Poświęcisz się na rzecz dobra i komfortu innej istoty. Być może zdecydujesz się na adopcję jakiegoś zwierzaka lub zaczniesz pomagać przyjacielowi, będącemu w potrzebie. Przestawisz swój radar na to, co czują i myślą osoby będące w bliskim otoczeniu. Wszystkim się to przysłuży i obróci również na twoją korzyść.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W piątek z mało znaczącego powodu możesz się poróżnić. Nieważne czy będzie to osoba w windzie, portier czy też koleżanka z biurka obok. Coś będzie ci przeszkadzać Jesteś dzisiaj wyjątkowo drażliwa i odczujesz to szczególnie mocno koło południa. Dopiero wieczorem znajdziesz wyciszenie i ukoisz swoje nerwy.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Wenus zmienia znak zodiaku, a dla ciebie podopiecznej tej planety, jest to szczególnie istotna informacja. Możesz doświadczyć zupełnie innego nastawienia osoby, która jest ci bliska. Ktoś będzie piętrzył przeszkody dotyczące spotkania, czy też wspólnego spędzania czasu. Twoje plany zawodowe dla odmiany będą niezwykle udane. W zarobkowaniu sprzyja ci Ceres, która jest w dobrym układzie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj okaże się, że rozpoczyna się piękny sen. Wenus przechodzi do sprzyjającego ci znaku Ryb. Poczujesz motylki w brzuchu i przyjemny zawrót głowy. Nie możesz przestać o kimś myśleć. Czyżby mimo mroźnej aury pierwszy powiew wiosny? Stopniowo zaczynają się również poprawiać perspektywy finansowe.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W pracy będziesz działał bardzo emocjonalnie. Wszystkie twoje plany pójdą na nic, ponieważ trzeba reagować spontanicznie i improwizować. Ktoś z kim łączyła cię bliska więź nagle okaże się zdecydowanie mniej interesujący. Twoja relacja zacznie się trochę ochładzać. Wenus przechodzi do znaku wodnego, a twój temperament osłabnie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj coś będzie budzić twoje słuszne wątpliwości. Masz jakieś zastrzeżenia co do szczerości, prawdomówności czy też pracowitości osoby, z którą masz bliski kontakt. Twoje obawy będą narastać i powinieneś szczegółowo sprawdzić swojego ewentualnego kontrahenta lub świeżo zawartą znajomość. Wieczorem sprawdź czy wszystko dobrze zabezpieczone.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wenus opuszcza dzisiaj twój znak zodiaku. Możesz teraz porzucić flirty i niezobowiązujące zabawy na rzecz głębszej, emocjonalnej więzi. Zapragniesz prawdziwego uczucia i zaczniesz go wokół siebie szukać. Jeśli chodzi o kwestie zawodowe i firmowe, nic nie powinno cię niepokoić, wręcz przeciwnie. Trygon Słońca i Ceres przyniesie ci jakieś dobre wiadomości o zwiększeniu ci kompetencji lub pensji.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Coś się zmienia, coś się zbliża i masz na ten temat dobre przeczucia. Słusznie czujesz powrót lepszej planetarnej pogody, ponieważ od dzisiaj będziesz pod opieką Wenus, która pobędzie w Twoim znaku aż do 20. lutego. Ciesz się szczególnym powodzeniem u płci przeciwnej, olśniewającym wyglądem oraz dobrą magią, która będzie teraz na co dzień twoim udziałem.

Temperament a nadmiar flegmy

Osoby z nadmiarem flegmy są… flegmatyczne. Bywa, że kieruje nimi strach i nie są w stanie rozsądnie ocenić sytuacji. Dodatkowo są powolne i mają trudności z realizowaniem rzeczy na czas. Chętnie odkładają obowiązki i bujają w chmurach.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości