Horoskop

Horoskop na środę. Osoby spod jednego znaku mogą spodziewać się spontanicznej randki

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja

Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 26 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Będziemy błyskotliwi, szybcy i skuteczni. Możemy mieć okazję do wielu towarzyskich aktywności. Środa jest doskonałym dniem na inicjowanie nowych przedsięwzięć, spotykanie się z nowymi osobami, wykonywanie telefonów biznesowych i wchodzenie w nowe spółki. To dobry dzień na wszelkiej maści interesy i podróże.

Horoskop dzienny na piątek, 13 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Ryb. Po godzinie 19.47 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Barana. Dzisiaj mamy na niebie bardzo przyjemny i optymistyczny układ, a mianowicie sekstyl pomiędzy Słońcem a Jowiszem.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Wracasz do gry z pełnym impetem. Dzisiaj sekstyl pomiędzy Słońcem a znajdującym się w twoim znaku Jowiszem będzie miało bardzo pozytywne skutki. Ciesz się doskonałymi okazjami, ale przede wszystkim z nich korzystaj. Układ na niebie poprowadzi cię we właściwą stronę. Szczególnie wieczorem wypróbuj swoje szczęście w grach liczbowych.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj zagłębisz się w jakieś skomplikowane problemy teoretyczne. Może być trudno znaleźć właściwe rozwiązanie, ale nie trać nadziei. Z pomocą spieszy ci jakaś doświadczona i życzliwa kobieta, która naprowadzi ci na właściwy kurs. Chociaż obawiasz się czyjejś krytyki, nie jest tak źle jak ci się wydaje.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Przed tobą kroi się doskonała środa. Będziesz działać spontanicznie i improwizować, co przyniesie świetne rezultaty. Nie trzymaj się sztywno planu, bo to nie na wiele się zda. Możesz pojawić się w jakimś miejscu, gdzie dojdzie do owocnej rozmowy. Dzisiaj twoje pozornie nieracjonalne i szalone decyzje okażą się strzałem w dziesiątkę.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzień upłynie ci pod znakiem ciężkich starć personalnych. Możesz spierać się w jakiejś ważnej dla ciebie kwestii zawodowej lub domowej i nie zamierzasz ustępować. Oczywiście nie namawiam cię do kapitulacji, ale zważ czy druga strona nie ma mocnych argumentów na swoją korzyść. Nie krusz kopii, jeśli wygrana nie jest warta poniesionych kosztów.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Wszystko będzie szło pięknie. Działasz jak torpeda nakierowana na konkretny cel. Możesz dzisiaj spotkać się z osobami, które będą cię wznosiły do góry. Energia jest na wysokim poziomie, a twoje pomysły są po prostu rewelacyjne. Poczujesz satysfakcję oraz zrozumiesz, że znowu jesteś ulubieńcem planet. Masz dużą dozę szczęścia i rękę do pieniędzy.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj może być po prostu lepiej niż ostatnio. Odczujesz jakieś poluzowanie jeśli chodzi o kwestie materialne. Odzyskasz poczucie bezpieczeństwa. Ktoś da ci gwarancję, na którą czekasz. Środa będzie układać się pozytywnie i sympatycznie. Twoje zawodowe środowisko będzie bardziej zgodne i przychylne.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Sekstyl pomiędzy Słońcem a Jowiszem ma na ciebie wyjątkowo pozytywny i motywujący wpływ. W pracy będziesz mieć spore pole do popisu. Wieczorem, kiedy Księżyc wejdzie do znaku Barana jeszcze przyspieszysz i ciężko ci będzie usiedzieć w miejscu. Nie zdziw się jeśli nagle ktoś zapuka do twych drzwi lub dostaniesz propozycję wieczornej, spontanicznej randki.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Trzeba odpuścić, trzeba się wycofać. Nie bądź zajadły, ponieważ to już nie raz stawało się przyczyną twojej klęski. Nie umiesz ustępować ze względu na wybujałą ambicję, ale rozsądek nakazuje, abyś się nie narażał ponad miarę. Dzisiaj układ na niebie sprzyja bardziej twoim układom partnerskim niż rywalizacji zawodowej.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj twój opiekun będzie aktywny więc możesz liczyć na dzień pełen pozytywnych incydentów i dobrych wibracji. Świetne okazje same pchają ci się w ręce, a pod nogi rzucają jakieś ciekawe propozycje. Warto mieć oczy i uszy otwarte, ponieważ wszystko co cię dzisiaj spotyka może ci się przydać. Będziesz działał z radością i optymizmem, a przy okazji zdziałasz wiele dobrego dla innych.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W tym dniu nie będziesz mógł się wykazać. Pałeczkę przejmie ktoś inny. To doskonały czas dla znaków ognistych i powietrznych. Tobie przyjdzie obserwowanie, klaskanie i gratulowanie innym. Może nie jest to wymarzony układ, ale przynajmniej jak zwykle nie musisz robić wszystkiego sam. Wieczór będzie niespokojny ze względu na dolegliwości układu nerwowego.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj czas powiedzieć, a raczej zakomunikować te wszystkie ważne rzeczy, które ostatnio dusiłeś w sobie. Dzień jest niezwykle sprzyjający afirmacjom, walce o swoją przestrzeń i szacunek. Masz prawo być doceniony, twoja praca zasługuje na więcej i w środę przypomnisz o tym otoczeniu z całą mocą. Zdziwisz się jak to wszystko łatwo pójdzie i jakie przyniesie efekty.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Możesz liczyć na wiele inspiracji, które popłyną od osób, z którymi przyjdzie ci się dzisiaj spotykać. Twoja perspektywa zmieni się na szerszą i dopuścisz do siebie pomysł, który jeszcze niedawno całkowicie być odrzuciła. Jakaś szalona, trochę niepokojąca znajomość zacznie wkraczać w twoje życie coraz intensywniej.

Temperament a nadmiar czarnej żółci

Osoby o nadmiarze czarnej żółci są melancholijne i zatroskane. Wolą unikać tłumów i nie cieszy ich błysk fleszy. To często osoby introwertyczne, ale jednocześnie nieufne, ostrożne i poważne. Bywa, że niezwykle pamiętliwe, a nawet bezlitosne w swoich działaniach.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Thanumporn Thongkongkaew/Getty Images

Pozostałe wiadomości