Horoskop na piątek. Dzień awarii i pomyłek

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop, znaki zodiaku

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 3 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc spędza cały dzień w znaku Raka. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale powoli będziemy już odczuwać zbliżającą się kwadraturę Słońca i Urana, która uściśli się kolejnego dnia.

Horoskop dzienny na piątek, 3 lutego 2023 r.

Możemy mieć problemy ze sprzętem elektronicznym oraz doświadczać różnego rodzaju awarii i pomyłek. Codzienne czynności takie jak płatności czy dojazdy mogą być mocno utrudnione. Zatnie się zamek, winda stanie między piętrami a ekspres do kawy odmówi posłuszeństwa.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na piątek, 3 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj nadal będziesz zniecierpliwiony i zestresowany. Nie kuś się na to, aby z kimś dyskutować ważny temat, czy też wchodzić w spór z szefem. Na spotkania i randki też nie jest to sprzyjająca pora. Najlepiej zrobisz, jeśli poczekasz do weekendu, gdyż wejdziesz wtedy pod doskonały wpływ Pełni Księżyca w znaku Lwa.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Nareszcie czujesz, że wkład sił w rozwój swojego miejsca pracy, przynosi efekty. Dynamika rozwoju zawodowego będzie cię zadowalać i szykuje się jakaś nagroda finansowa. Wieczorem klimat zmieni się na romantyczny i czuły. Przyjdzie idealny moment na czułe spotkanie z kimś ważnym.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Nie masz przed sobą szczególnie spokojnego dnia, ale już od rana się z tym liczysz. Wiesz, że musisz działać zespołowo i schować swoją indywidualność do kieszeni. Dzisiaj priorytetem będzie to, co zdziałasz wspólnie z kimś. Twoja relacja partnerska trochę ucierpi, ponieważ poświęcisz czas na coś innego, czego nie sposób odłożyć.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj nie ma miejsca na przypadki. Wszystko, co będzie cię spotykać, ma swoje ukryte drugie, a nawet trzecie dno, dlatego zwracaj baczną uwagę na symbole. Twoja tęsknota za bliskością oraz za tym, aby z kimś podzielić się swoimi wątpliwościami, jest ogromna, dlatego skończysz pracę wcześniej, a wieczór wypełnią ci ciepłe uczucia w intymności czterech kątów.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Jeśli ktoś zaleje cię dzisiaj falą emocjonalnej krytyki, nie bierz tego zbytnio do siebie. To po prostu taki wpływ rosnącego Księżyca w znaku Raka. Otaczające cię osoby mogą nie panować nad swoją emocjonalnością. Już od rana możesz odczuwać jakiś dziwny niepokój. Na szczęście wieczór będzie już bardziej udany, towarzyski i rozrywkowy.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Od rana pojawi się przypływ energii. Nie wiesz skąd, nie wiesz jak, ale wszystko idzie po dobrych torach. Czujesz intuicyjnie, że zbliża się koniec pewnych problemów. Korzystne rozwiązania w pracy zostaną przez wszystkich zauważone. Młode Panny zdobywają popularność wśród rówieśników.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj będziesz kolejny raz wystawiać swojego partnera na próbę. Większa część osób z twojego otoczenia jest przyzwyczajona do twoich zmian nastroju i nerwowych reakcji, ale odpuść Wago chociaż odrobinę, ponieważ wszyscy są już mocno zmęczeni twoim trudnym stanem. Jeśli nie jesteś w stanie wykrzesać z siebie nawet odrobiny optymizmu, to odpuść spotkania towarzyskie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj zadbasz o partnera, rodzinę, będziesz czuły i wyrozumiały nawet dla twoich czworonogów. Księżyc ze znaku Raka rozmiękczy cię i pomoże ci znaleźć dla wszystkich czas i uwagę. To dobry dzień, aby zatroszczyć się o osobę, którą darzysz uczuciem, odwdzięczy ci się z ogromnym oddaniem już niebawem.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Trzeba zastosować jakąś kurację i przestać liczyć na to, że jakoś samo się to rozejdzie po kościach. Dzisiaj możesz niedomagać. A to z powodu żołądka, a to chrypka lub katarek, to znowu ból kolana. Zanim zaczniesz realizować swoje ambitne plany, zadbaj o swoje podstawowe potrzeby, zatroszcz się o siebie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj ktoś będzie o tobie intensywnie myślał i może to odczuć nawet tak zatwardziały racjonalista, jak ty Koziorożcu. Moc Księżyca we wrażliwym znaku Raka spowoduje, że zaczniesz być bardziej sentymentalny i wspomnisz o kimś z przeszłości, z kim łączyła cię mocna zażyłość. Przez cały dzień zatopisz się gdzieś w swoich rozważaniach.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Ktoś nie jest zachwycony twoimi propozycjami i pomimo tego, że próbuje to ukryć, czujesz, że nie trafiłeś. Coraz częściej pojawia się myśl, że nie nadajecie na tych samych falach. W pracy również bez rewelacji. Dzisiaj możesz mieć problem ze zrozumieniem najprostszych komunikatów, ponieważ myślami jesteś gdzie indziej.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Piątek będzie przyjemny i dość uczuciowy. Sprzyja ci położenie Srebrnego Globu, który zorganizuje spotkania z przyjaciółmi i pomoże odnaleźć ci tak potrzebną, emocjonalną przystań. Ktoś otworzy przed tobą szeroko swoje ramiona. Będziesz czuć się jak w niebie, ponieważ po zwierzeniach poczujesz się wyzwolona i zaakceptowana.

Wierzchołek domu w znaku ziemi - znaczenie w horoskopie

Kiedy wierzchołek domu umiejscowiony jest w znaku ziemi, to dany dom realizowany jest w sposób typowy dla tego żywiołu. Oznacza to, że na pierwszym miejscu stawiany jest pragmatyzm. Można spodziewać się podejmowania decyzji w sposób spokojny, solidny i stabilny przy jednoczesnym realnym ocenianiu danej sytuacji. To bardzo dobre umiejscowienie drugiego domu, które odpowiedzialne jest za zarabianie i finanse.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Anna Efetova/Getty Images

Pozostałe wiadomości