Horoskop na niedzielę. Emocje będą naładowane jak beczka z prochem

Źródło:
Astrolog Merkurja
Kosmogram znaków zodiaku

Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 5 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, Srebrny Glob znajduje się w znaku Lwa. Dzisiaj o godzinie 19.28 na niebie uściśli się Pełnia Głodnego Księżyca. Jego ludowa nazwa nawiązuje do trudności w znalezieniu odpowiedniej ilości pożywienia oraz rozpoczynania się w lutym Wielkiego Postu. Oprócz siły naszego naturalnego satelity odczujemy również moc kwadratury Wenus i Marsa.

Horoskop dzienny na niedzielę, 5 lutego 2023 r.

Ten dzień może dać popalić wielu znakom zodiaku. Emocje będą tak naładowane jak beczka z prochem. Wystarczy iskra, aby dokonała się eksplozja różnego rodzaju uczuć i doznań. Nie będziemy się gryźć w język ani hamować w wyrażaniu opinii. Nawet jeśli ktoś by chciał skontrolować swoje reakcje, może to być bardzo trudne, o ile niemożliwe do wykonania. Pełnia Księżyca w gorącym znaku Lwa, poparta konfliktem Wenus i Marsa może nam rozgrzać krew i wyzwolić głęboko skrywane namiętności. Dzisiaj wyjątkowo łatwo o pożar.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

horoskop dzienny na niedzielę, 5 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Kwadratura pomiędzy Wenus a Marsem może spowodować sprzeczki i nerwy w twoim partnerstwie. Dzisiaj nie dasz sobie w kaszę dmuchać i nawet zbyt mocno zareagujesz na zaczepki swojej drugiej połówki. Na szczęście jak ogień szybko powstanie, tak szybko się ugasi i wieczorna Pełnia w Lwie doprowadzi do namiętnej zgody.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Co by tu napisać, aby nie minąć się z prawdą, ale cię nie przytłoczyć? Pod żadnym względem nie będzie to spokojny i cichy dzień. Dzisiaj wszystko staje na ostrzu noża, a ty sam dokładasz do tego swój palec, o ile nie całą pięść. Zamiast tonować nastroje to gasisz pożar benzyną… Może to ciśnienie musi ujść.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Energia będzie cię roznosić od wewnątrz. Masz przed sobą dzień pełen skrajnych emocji. Znajdujący się w twoim znaku zodiaku Mars będzie w kwadraturze z Wenus. To znak, że będziesz się mocno spierać, ale to dlatego, że zależy ci na tej osobie. Wieczorna Pełnia Księżyca w znaku Lwa da satysfakcję i podniesie twój poziom optymizmu i radości życia.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Pełnia Śnieżnego Księżyca sama w sobie jest dość przyjemna i energetyzująca, ale dzisiaj nakłada się na nią trudny wpływ kwadratury Wenus i Marsa. Mocne słowa mogą pogłębić dotychczasowy kryzys, więc lepiej ich nie wypowiadać. W zamian za to wspólne kino, teatr i długi, wieczorny spacer będzie idealnym remedium na wasze oddalenie się od siebie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Masz dzisiaj wyjątkowo intensywny czas. Niebo postawiło sobie za punkt honoru, abyś się nie nudził. Wieczorna Pełnia Księżyca w twoim własnym znaku będzie ukoronowaniem soboty, ale wcześniej wydarzy się wiele ciekawych historii po drodze. Korzystaj z nadarzających się zaproszeń i nie odmawiaj sobie żadnych luksusów ani przyjemności. Dzisiaj magia działa na wszystkich poziomach.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Kwadratura Wenus i Marsa tworzy z twoim znakiem półkrzyż, więc nie jest to idealny dzień na wyznawanie komuś miłości bądź próbę bliższego zapoznania się z osobą, która wpadła ci w oko. W niedzielę możesz mieć trudności komunikacyjne. Dojdzie do jakiejś pomyłki, opóźnienia bądź przeinaczenia.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiejsza Pełnia Księżyca jest okraszona wpływem kwadratury Wenus i Marsa, więc pomimo tego, że lubisz się ze znakiem Lwa, to nie będzie ci lekko. Będziesz mieć poczucie, że nagłe i niezrozumiałe sytuacje partnerskie zdarzają się ostatnio zdecydowanie zbyt często. Nie możesz pojąć motywów postępowania bliskiej osoby i na tym tle dojdzie dzisiaj do trudnej dyskusji.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Układ na niebie jest dość problematyczny. Nie martw się, nie tylko ty masz dzisiaj poczucie, że świat działa na twoją niekorzyść, a ludzie robią ci na złość. Wszystko może się komplikować i wymagać, abyś włoży w to o wiele więcej wysiłku niż zakładałeś. No trudno. Tak czasami jest i trzeba to zaakceptować.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj robisz na kimś piorunujące wrażenie. Masz charyzmę, masz pewność siebie, a na dodatek będziesz wiedział co powiedzieć, aby trafić do kogoś w stu procentach. W niedzielę jesteś mistrzem ceremonii, gdziekolwiek się nie pojawisz. Pełnia Księżyca w znaku Lwa dorzuca pretekstów do rozrywki towarzyskiej i oczywiście nie odmówisz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzień przyniesie ci kilka zaskoczeń i spore zdziwienie. Warto rzucić okiem na to co robią i z kim spotykają się bliskie ci osoby. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz coś, co powinno zapalić ci czerwoną, ostrzegawczą lampkę w głowie. Ostatnio byłeś zbyt zajęty pracą, ale w niedzielę nadarzy się okazja, aby poznać pewne fakty.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W opozycyjnym znaku Lwa dochodzi dzisiaj o godzinie 19.28 do uściślenia się Pełni Księżyca. Możesz mieć poczucie, że twoje życie partnerskie nagle rozkwita i ożywa. Wszystko będzie się kręcić wokół twojej relacji. Dzisiaj wiele zdarzeń przybierze nieoczekiwanie ekscytujący obrót. Wieczór będzie wyglądał zupełnie inaczej niż sobie wyobrażałeś. Samotne Wodniki nagle na kogoś wpadną.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Znajdująca się w twoim znaku Wenus jest dzisiaj w kwadraturze z bogiem sporów i planetą siły czyli Marsem. Nie wszystko będzie szło gładko. Dzisiaj chcąc nie chcąc możesz się wplątać w jakąś kłótnię lub intrygę osób, z którymi na co dzień nie masz do czynienia. Będziesz nie w tym miejscu, w którym trzeba i nie o tej porze, o której powinnaś.

Jakości kardynalne w horoskopie

Jakości kardynalne oznaczają inicjatywę oraz szybkie początki. Do znaków kardynalnych zalicza się Barana, Wagę, Raka oraz Koziorożca. Na rysunku kosmogramu tworzą one krzyż kardynalny. Składa się on z czterech kwadratur. Symbolizują one również pory roku – kiedy Słońce wchodzi w znak Barana nadchodzi wiosna, Raka – lato, Waga – jesień, a Koziorożec zimę. 

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto / Getty Images

Pozostałe wiadomości