Horoskop na wtorek. Które znaki będą mieć owocny koniec miesiąca?

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop, znaki zodiaku

Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 31 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Bliźniąt. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale odczujemy bardzo pozytywny wpływ, który będzie zasługą trygonu pomiędzy naszymi najjaśniejszymi ciałami niebieskimi, czyli Słońcem i Księżycem. Ze szczególną energią zadziała on w powietrznych znakach czyli w Bliźniętach, Wadze i Wodniku. Te znaki zodiaku mają przed sobą przyjemny i owocny koniec miesiąca.

Horoskop dzienny na wtorek, 31 stycznia 2023 r.

Dzisiaj będziemy bardzo kontaktowi i zaczniemy dążyć do wprowadzenia w nasze relacje pozytywnych zmian. Rozmowy popłyną wartko i bezproblemowo. Jeśli potrzebujemy jakiejś informacji, to błyskawicznie ją otrzymamy.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na wtorek, 31 stycznia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Możesz się skupić na tym, aby przekazać komuś potrzebną wiedzę. Uda ci się to w zupełności i pomożesz komuś w pozbyciu się ograniczeń. Dzięki temu zaskarbisz sobie wdzięczność i niebawem ktoś ci się sowicie zrewanżuje. Uwierz w swoje umiejętności, ponieważ są one naprawdę rewelacyjne, a twoja wiedza na wysokim poziomie.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Twoja niezgoda na czyjeś postępowanie staje się coraz ostrzejsza. Masz już dość podszywania się pod twoją pracę lub podpinania się pod twoje sukcesy. Ty wykonujesz czarną robotę, a ktoś przychodzi postawić na tym swoją wizytówkę. Jeśli nie zaprotestujesz dzisiaj, niebawem będzie za późno.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzień powinien wyglądać tak, jakbyś sam pisał na niego scenariusz. Z każdym się dogadasz. Wszystko udaje ci się wręcz w magiczny sposób. Masz pod kontrolą swoją energię i użyjesz jej w słusznym celu. Czeka cię jakaś nagroda za wysiłek całego miesiąca. Być może dodatkowa kwota lub zapowiedź premii?

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Ktoś przeciąga strunę i bada na ile może sobie pozwolić. Nawet twoja cierpliwość ma jakieś granice. Dzisiaj nie będziesz silił się na uprzejmości i możesz boleśnie odgryźć się swoim oponentom. Bardzo dobrze! Niech otoczenie wie, że nie może względem ciebie postępować lekceważąco czy bez szacunku.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Planety się tobą opiekują i w razie potrzeby popchną w miejsce, w którym otrzymasz pomocne podpowiedzi. Możesz skorzystać z cudzej uprzejmości i dzięki temu będzie ci znacznie łatwiej. Ktoś pozwoli ci z czegoś uszczknąć porcję dla siebie. Pamiętaj o zasadzie wzajemności na przyszłość.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj lepiej nie narażać się na niepotrzebny szwank. Siła planet akcentuje trygon powietrzny, zatem, aby uniknąć kłopotów przyłóż większą wagę do tego co mówisz i do kogo. Twoje niefortunne słowa mogą być komuś na rękę. W garde może drapać, a chrypa dać się we znaki.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Twoje relacje z innymi będą układały się dzisiaj pomyślniej i sympatyczniej. Ludzie będą traktować cię życzliwie i uprzejmie, ale to nie znaczy, że będą z tego wymierne profity. Przed tobą lekki, przyjemny czas i całkiem udany dzień bez większych zmartwień, za to z ciekawymi rozmowami i wymianą informacji w tle.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Będziesz pochłonięty tym, aby naprostować i ponaprawiać coś, co udało się komuś popsuć. Potrzebujesz więcej skupienia, aby podołać tej mozolnej dłubaninie, ale ktoś będzie ci w tym ustawicznie przeszkadzał. Dzisiaj możesz tracić cierpliwość. Na wyczekiwaną, romantyczną randkę nie starczy teraz czasu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Rosnący Księżyc w znaku Bliźniąt sprawi, że nie będziesz mógł przestać mówić. Jesteś podekscytowany i zdeterminowany, aby spędzić z kimś czas na negocjacjach i dyskusjach. Impas w pracy minie i wszystkie opcje ponownie są na stole. Pamiętaj, że twój zapał mija szybko, dlatego zadbaj dzisiaj o konkrety i podpisy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj powinieneś postawić na pewne i skuteczne działania, których finał znasz. Nie podejmij niczego ryzykownego, nie kupuj niczego, czego pochodzenia nie jesteś pewien. Możesz się pomylić i boleśnie odczuć skutki tych nieporozumień w portfelu. Zapomnij o wsparciu przyjaciół, w ostatnim dniu stycznia jesteś zdany na swoją wiedzę i kompetencje.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Znajdziesz dzisiaj sposób, aby nareszcie zaradzić jakiemuś kłopotowi, który towarzyszył ci od kilkunastu dni. Twój powietrzny trygon jest mocno zasilony i zobaczysz, że dojdzie do przełomowej rozmowy lub właściwej wymiany zdań, która naprowadzi cię na trop. Słowa są dzisiaj kluczem do twojego sukcesu, zatem rozmawiaj, rozmawiaj i nie unikaj żadnych dyskusji.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Nie jesteś gotowa na pewną konfrontację, dlatego się do niej nie zmuszaj. Twoje kroki powinny być ostrożne i niezbyt gwałtowne. Dzisiaj nie możesz wykluczyć takiej możliwości, że ktoś celowo wprowadza cię w błąd. Wieczorem pojawi się okazja do zobaczenia czegoś ciekawego. Wystawa, film lub jakiś dokument zachęcą cię do rzucenia okiem.

Co oznacza posadowienie wierzchołka domu

Posadowienie, a więc umiejscowienie wierzchołka domu podczas odczytywania horoskopu horarnego i urodzinowego jest niezwykle ważne. Posadowione są one w 12 znakach, którym przypisuje się żywioły i to one odgrywają tu kluczową rolę. Ważna jest umiejętność umiejscowienia wierzchołka, a więc początku granicy domu w danym znaku.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Jeremy Villasis Philippines/Getty Images

Pozostałe wiadomości