Horoskop na czwartek. Będziemy bardziej podatni na emocje innych osób

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop, znaki zodiaku

Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 2 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka. Na niebie brak większych układów pomiędzy dużymi ciałami niebieskimi, ale na uwagę zasługuje fakt, że nasz naturalny satelita będzie dzisiaj w zarządzanym przez siebie znaku, przez co działa mocniej i intensywniej.

Horoskop dzienny na czwartek, 2 lutego 2023 r.

Rosnący Srebrny Glob narzuci nam większą wrażliwość i podatność na emocje innych osób. Połączymy się z innymi za pomocą telepatii i empatii. Astronumerologia dnia również skłania nas do tego, abyśmy spojrzeli z większym szacunkiem i estymą na Lunę. W dacie mamy dużo dwójek, które są naturalnymi zwierciadłami i obrazują moc działania Księżyca, a na dodatek cała data, również redukuje się do dwójki! Dzisiaj mamy focus na drugiego człowieka. Zagrożeniem jest to, że będziemy przypisywać innym swoje uczucia i projektować na otoczenie własne przeżycia. Zagrożenia płynące ze strony wody wzrastają w tym dniu znacznie ponad normę.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na czwartek, 2 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będziesz wyjątkowo tkliwy i drażliwy, a momentami nawet płaczliwy. Zupełnie jak nie ty! Możesz mieć poczucie, że chcesz stanąć w prawdzie i skonfrontować się z cudzym punktem widzenia. Pamiętaj, że dzisiaj większa część twoich przeczuć czy domysłów, może być bardzo przesadzona.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Nareszcie poczujesz się stabilniej. Rosnący Księżyc w znaku Raka pomaga ci w opanowaniu i rozplanowaniu swoich obowiązków. Nie będziesz już tak podatny na presję ze strony pracodawcy. Śmiało powiesz "nie" i skupisz się na priorytetach rodzinnych. Wieczorem będziesz towarzyszył ważnej dla ciebie osobie w tym, co przeżywa.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj zaakceptuj to, że jesteś wrażliwy i delikatny. Nie musisz zawsze żywo dyskutować ani udowadniać swoich racji. Potraktuj swoje potrzeby ze zrozumieniem. Rosnący Księżyc ze znaku Raka spowoduje, że zechcesz się komuś zwierzyć i z kimś porozmawiać o swoim kłopocie uczuciowym.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

To jest dzień, w którym Srebrny Glob rozdaje karty. Możesz mieć poczucie, że cały świat jest twoją prywatną planetą, na której rządzą twoje łzy bądź śmiech. Dzisiaj nie łatwo będzie ci opanować swoje lęki lub zapanować nad niekorzystnymi przeczuciami. Woda w mieszkaniu może sprawić duży kłopot, ale woda może cię również uzdrowić.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W czwartek będziesz przygaszony i poczujesz przytłaczające cię zmęczenie. Dzisiaj będzie ci się chciało głównie spać. Gdybyś tylko mógł, zostałbyś przez cały dzień w domu i nie wychodził spod kołdry. Takiej możliwości możesz nie mieć, więc trzeba będzie się ruszyć, ale pamiętaj o tym, aby się dużo cieplej niż zazwyczaj ubrać.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj poczujesz się nareszcie potraktowana z należytą uwagą i szacunkiem. Otrzymasz wsparcie z zewnątrz a dzięki temu ulgę wewnętrzną. Otrzymasz potrzebne ci do działania wskazówki, ktoś coś zrozumiale wyjaśni. To będzie owocny czwartek. Współpraca w domu również się powiedzie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

W tym dniu będziesz reagować na wszystko przesadnie, żeby nie użyć słowa histerycznie. Nic nie jest w stanie cię uspokoić. Masz wrażenie, że wokół ciebie zaciska się jakaś pętla. Zdecydowanie powinnaś przystopować z takim podejściem, ponieważ nie ma realnych podstaw poza twoimi emocjami.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

W czwartek możesz coś zrealizować i dopiąć swego. Zbierzesz wokół siebie osoby, które myślą podobnie do ciebie i pod twoim kierownictwem zrobicie coś, co aż się prosiło, żeby to wreszcie dokończyć. Będziesz mieć poczucie, że dokonał się jakiś ważny postęp. Możesz mieć powody do zadowolenia z siebie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Możesz poczuć się tak, jakby na twoją głowę ktoś wylał kubeł zimnej wody. Dzisiaj będziesz zaskoczony czyjąś postawą wobec ciebie. Oczekiwałeś innego zachowania, a tutaj taka niesympatyczna sytuacja. Członkowie twojej rodziny mogą wykazać się egoizmem, co będzie dla ciebie trudne do zaakceptowania.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W opozycyjnym znaku Raka aż kipi od energii wzrastającego Księżyca. Dzięki temu będziesz mieć poczucie, że twoje życie partnerskie i sercowe również ulega znacznemu podgrzaniu. Dzisiaj nie czas skupiać się na pracy i obowiązkach, kiedy czekają cię miłe chwile tylko we dwoje. Jeśli nie możesz się wyrwać, daj znać telefonem, że myślisz i jesteś zaangażowany.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Rosnący Księżyc w znaku Raka nie współgra z twoim biopolem i możesz poczuć się wewnętrznie zmęczony, czy też rozbity jakimiś ciężkimi doświadczeniami. Praca, firma, szkoła czy wspólne lokum są dzisiaj jak pole bitwy, na którym odbywają się jakieś utarczki, których masz już serdecznie dość. Położysz się spać wcześniej, co jest najlepszym wyjściem.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj masz szczęście do ludzi, którzy zaoferują ci bezinteresownie wsparcie lub jakieś korzyści. Porozumiesz się z innymi bez zbędnych słów. Telepatia zadziała na pełną skalę. Wystarczy, że o kimś pomyślisz i już rozbrzmiewa dzwonek telefonu. To udany czwartek.

Wierzchołek domu w znaku powietrza - znaczenie w horoskopie

Osoby z umiejscowionym wierzchołkiem w znaku powietrza charakteryzują się intelektualnym podejściem do spraw. Dobrze dystansują się i analizują dostępne informacje, korzystają ze zdobytych kontaktów. Nie poddają się impulsowi, wolą wszystko obejrzeć z każdej możliwej strony. Pułapką może być nadmierne analizowanie i trudności z podjęciem decyzji.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: FotoCuisinette/Getty Images

Pozostałe wiadomości