Horoskop na środę. Jak rozpoczniemy nowy miesiąc? Plotki dzisiaj mogą okazać się zgubne

Źródło:
Astrolog Merkurja

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 1 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 21.11 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Raka. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale można zwrócić uwagę na kwinkunks, który utworzy się pomiędzy Wenus a planetoidą Ceres. 

Horoskop dzienny na środę, 1 lutego 2023 r.

Dzisiaj sprawy pomiędzy kobietami i w kobiecym gronie mogą nie iść prawidłowo. Niektóre panie poczują, że mają sobie coś do wyjaśnienia i zapragną skonfrontować swoje stanowiska. Plotki, ploteczki i ich zgubne skutki mogą się aktywować z zupełnie nieoczekiwanego miejsca. Późny wieczór, po przejściu Księżyca do znaku Raka zapragniemy spędzić w bezpiecznym miejscu i przemyśleć sobie wydarzenia dnia raz jeszcze.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na środę, 1 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Układ na niebie ma na ciebie uzdrawiający i uwalniający wpływ. Pierwszy dzień nowego miesiąca będzie dla ciebie jak nowa ścieżka do kolejnych schodków kariery. Twoje dokonania są w tej chwili dyskutowane szerzej niż myślisz, ale w tym dobrym, pożytecznym dla ciebie kontekście. Ktoś robi ci dobrą prasę.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Szykuje się trudna środa. Kwinkunks pomiędzy Wenus a Ceres ponownie zaogni jakieś sporne kwestie dotyczące podziału zakupów, czy też innych domowych obowiązków. Możecie się wzajemnie oskarżać, a co gorsza ranić niesprawiedliwymi słowami. Nie wyczerpuj swojej energii na takie bezowocne poczynania.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj poruszasz się na drodze ekspresowej. Rosnący Księżyc, który przebywa w twoim znaku wraz z Marsem gnają cię w dobrym kierunku. Zgodnie z twoim zwyczajem złapiesz się kilku czynności naraz, ale ze wszystkimi poradzisz sobie wyśmienicie. Nie będziesz na próżno tracić energii, wszystkie twoje działania zwieńczysz sukcesem.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Twoje rozdrażnienie nie odpuszcza. Nadal masz potrzebę udowodnienia swojej racji. Będziesz dyskutował w ożywiony sposób i mówił więcej niż zazwyczaj. Trzymaj się twardych faktów. Dzień nie będzie najlepszy, ale to się zmieni wieczorem. Księżyc przejdzie do twojego znaku i nareszcie znajdziesz swoją nagrodę i satysfakcję.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Miesiąc zacznie się w bardzo dobrym klimacie. Nabierzesz rozpędu jeśli chodzi o jakieś edukacyjne pomysły i cele. Jeśli jesteś szkolnym Lwem wpadniesz na pomysł dołączenia do jakiegoś dodatkowego kursu. Lwy pracujące mogą zapisać się na naukę języka lub jakieś wykłady. Dzisiaj z łatwością chłoniesz wiedzę i wiadomości.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Trzeba wreszcie posłuchać swojego ciała i zareagować na sygnały, które ci wysyła. Kwadratura Księżyca ze znaku Bliźniąt przyniesie ci jakieś nerwobóle i ewidentne oznaki, że jesteś przemęczona. Ile można działać na najwyższych obrotach? Zwolnij. Wycisz się. Znajdź trzydzieści minut na drzemkę w ciągu dnia.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Środa będzie szybka, ale udana. Dzisiaj musisz działać prężnie i pod presją czasu. Nic nie szkodzi. Dzięki wsparciu Księżyca ze znaku Bliźniąt poradzisz sobie wyśmienicie. Z pełnym zaangażowaniem wpiszesz się w jakąś prace zespołową. Twoje życie towarzyskie i koleżeńskie również będzie kwitnąć.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Na nic się jak widać zdało pieczołowite planowanie. Sytuacja idzie swoim trybem i ty możesz się temu tylko przyglądać. Ulga przyjdzie po wejściu Księżyca do znaku Raka. Twoje pragnienie, aby z kimś spędzić czas może się zrealizować dopiero późnym wieczorem. Nawet jeśli się nie spotkacie, to dobre emocje znajdą ujście przez telefon.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Otoczenie za tobą nie nadąża i powoli ma już dość twoich zwariowanych pomysłów. Dzisiaj nie znasz umiaru również w wydawaniu pieniędzy. Uważaj, ponieważ twoja hojność zamienia się w rozrzutność. Wieczorem trochę opamiętania przyniesie Księżyc w znaku Raka. Zdobędziesz się na jakąś ważną refleksję.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj wszystko chwilowo może się zatrzymać, a nawet cofnąć. Zatrzymają się w miejscu twoje negocjacje, projekty a nawet umówienie się na weekendową imprezę stanie pod znakiem zapytania. W środę nie sposób będzie niczego ustalić. Poczekaj do jutra, ponieważ nagle wszyscy zmienią zdanie lub zadeklarują się tak jak tego oczekujesz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Nadal sprzyja ci rosnący Księżyc w powietrznym znaku Bliźniąt. To co wypowiesz zostanie usłyszane i dotrze do właściwego adresata. Dzisiaj masz rękę do zakupów. Znajdziesz jakąś naprawdę wartą uwagi ofertę. Masz możliwość przywrócić zgodę wśród ludzi, z którymi spędzasz dużo czasu. Twoje rozwiązania będą idealne.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj czeka cię jakaś próba sił. Nie jesteś w tym dobra i zazwyczaj unikasz bezpośrednich starć, ale nadszedł na to czas. Kwadratura rosnącego Księżyca w stosunku do twojego znaku wymusza na tobie zajęcie jakiegoś stanowiska i wręcz samoobronę. Nie bój się bronić swoich interesów czy dobrego imienia. Masz do tego pełne prawo.

Wierzchołek domu w znaku ognia - znaczenie w horoskopie

Kiedy wierzchołek domu znajduje się w żywiole ognia osoba taka ma skłonności do bycia energetyczną, dynamiczną, ale również wybuchową. Będzie odważna, niezależna i samodzielna, a co więcej będzie się wykazywać własną inicjatywą. Takie ustawienie powoduje, że chętnie podejmujemy ryzyko, czasem może być to zbyt pochopne.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto / Getty Images

Pozostałe wiadomości