Gwiazdy

Syn Gwen Stefani mocno ucierpiał podczas domowego odosobnienia. Co stało się chłopcu?

Gwiazdy

Cover Video/x-news

Czas pandemii okazał się wyjątkowo pechowy dla syna Gwen Stefani i Gavina Rossdale’a. 11-latek 2 razy poważnie się poturbował i złamał obie ręce. Ojciec Zumy zapewnił jednak, że chłopiec dzielnie zniósł oba zdarzenia.

Syn Gwen Stefani złamał obie ręce

Zuma, syn Gwen Stefani i Gavina Rossdale’a padł ofiarą wyjątkowego pecha w trakcie domowego odosobnienie. Jego ojciec zdradził w show "What’s cooking", że 11-latek miał na swoim koncie 2 niebezpieczne incydenty. Najpierw niefortunnie spadł z krzesła, przez co złamał swoją prawą rękę. Jakby jednak tego było mało, parę tygodni później chłopiec miał wypadek na rowerze. W efekcie złamał drugą ręką i zranił nogę – konieczne było nawet założenie szwów. Gavin Rossdale podkreślił, że chłopiec bardzo dzielnie zniósł całą sytuację.

Jest taki odważny i silny. To naprawdę twarde dziecko

- podkreślił muzyk.

Rozwód Gwen Stefani i Gavina Rossdale’a

Zuma Rossdale to jedno z trojga dzieci Gwen Stefani i Gavin Rossdale. Doczekali się jeszcze 2 synów: Kingstona i Apolla. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu - wokalista łamał przysięgę swoimi licznymi zdradami. Mimo rozwodu oboje dzielą się opieką nad swoimi latoroślami.

Od 5 lat wokalistka jest szczęśliwa z Blake’em Sheltonem, z którymi niedawno kupiła pierwszy wspólny domu. Od jakiegoś już czasu zagraniczne media informują o ślubnych planach zakochanych.

Według ostatnich doniesień ceremonia prawdopodobnie odbędzie się on w momencie, gdy tylko zostaną zniesione obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Zobacz także:

Obsada "Magdy M." po latach. Joanna Brodzik opowiedziała nam o scenie pocałunku z Pawłem Małaszyńskim

Wakacyjna Agnieszka Dygant zachwyca formą. Fanka: "Super i ta figura nastolatki"

Anna Lewandowska wybrała się z mężem na randkę. Nie wszystko jednak przebiegło zgodnie z planem

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości