Gwiazdy

"Tokio. Cena sukcesu" - autorski cykl Anity Werner. "To nie jest program o sporcie, to program o ludziach"

Gwiazdy

Anita Werner zaprasza na nowy autorski program "Tokio. Cena sukcesu". Widzowie w każdym odcinku zobaczą rozmowę dziennikarki ze znanym sportowcem przygotowującym się do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio. - To ludzie z krwi i kości, mają swoje emocje, dramaty, słabości. W tych rozmowach udało mi się do nich dotrzeć – zapowiedziała autorka.

Do rozpoczęcia igrzysk pozostały trzy miesiące. Latem do Tokio zawita tysiące sportowców – w tym reprezentanci Polski. Już teraz, za sprawą autorskiego programu Anity Werner możemy poczuć sportowego ducha. Przez sześć kolejnych tygodni dziennikarka TVN rozmawia z najlepszymi polskimi atletami.

"Tokio. Cena sukcesu" – o czym jest program?

W każdym odcinku "Tokio. Cena sukcesu" zobaczymy nie tylko szczerą rozmowę Anity Werner z gościem, ale i ich wspólny trening. - W ten sposób poznaję tajniki przygotowań fizycznych i mentalnych moich gości i na własnej skórze przekonuję się, jak potwornie wyczerpujący potrafi być zaledwie mały wycinek takiego treningu – wyjaśniła dziennikarka w mediach społecznościowych.

Co więcej, nie kryje też ekscytacji, że w końcu może pokazać to, nad czym pracowała przez ostatnie miesiące. - Nowy tydzień, nowy program! A w nim mistrzynie, mistrzowie i ludzka strona ich medali - ból, zmęczenie i łzy. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę Wam pokazać, nad czym pracowałam – napisała na Instagramie.

Zaznaczyła też, że "Tokio. Cena sukcesu" to nie jest program o sporcie, a o ludziach. - Rozmawiam w nim z polskimi olimpijczykami, utytułowanymi sportowcami, którzy szczerze i wprost opowiadają, jak na co dzień wygląda droga do zwycięstwa i ile kosztuje. Jaką cenę ma sukces i ile porażek trzeba przeżyć, żeby w końcu go osiągnąć . Kiedy mistrzowie zdobywają medale, wydaje nam się, że są z innej planety, ale przecież to ludzie z krwi i kości, mają swoje emocje, dramaty, słabości. W tych rozmowach udało mi się do nich dotrzeć – zapowiedziała Anita Werner.

- Żyjemy czasach, w których potrzebujemy pozytywnych inspiracji i przepisu na przezwyciężanie trudnych chwil, a ci ludzie to chodzące przykłady - dodała.

Premiera "Tokio. Cena sukcesu": Anita Werner i Magdalena Piekarska-Twardochel

Tuż przed emisją pierwszego odcinka dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z Magdaleną Piekarską-Twardochel, polską szpadzistką, mistrzynią Europy i srebrną medalistką mistrzostw świata.

- Magda jest szpadzistką, ale przede wszystkim niesamowicie waleczną kobietą. Wygrała z rakiem, wróciła do sportu i znów zdobywa medale. Jej historia pokazuje, że wszystko jest możliwe! – napisała dziennikarka.

"Tokio. Cena sukcesu" - gdzie i kiedy oglądać?

"Tokio. Cena sukcesu" - nowy autorski program Anity Werner już od poniedziałku 26 kwietnia w TVN24 GO. Audycja ma być w przyszłości emitowana także na antenie TVN24 i w Eurosporcie.

W programie "Tokio. Cena sukcesu" Anita Werner spotka się m.in. z Adamem Kszczotem (bieg na 800 m), Aleksandrą Mirosław (wspinaczka sportowa na czas) czy Fabianem Drzyzgą (siatkówka).

Zobacz wideo: Bieganie na dzień dobry z Anitą Werner i Michałem Kołodziejczykiem. "Dobrze robi na głowę, formę i kondycję"

Zobacz także:

Oscary 2021. "Nomadland" najlepszym filmem roku. O czym jest?

"MasterChef Junior". Poznaliśmy najlepszą piątkę młodych kucharzy. Kto opuścił program?

Glenn Close skradła show na oscarowej gali. Cały świat mówi o tym, co zrobiła

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN24

Pozostałe wiadomości