Gwiazdy

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan wziął udział w Paradzie Równości. Usłyszał: "Myślałem, że jesteś hetero"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z dziećmi wybrała się na Paradę Równości, która przeszła w niedzielę ulicami Warszawy. Najstarszy syn gwiazdy – Stanisław, opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z wydarzenia. Nie spodziewał się, że będzie musiał się z tego tłumaczyć.

XX Parada Równości w Warszawie

Za nami XX Parada Równości w Warszawie. Uczestnicy tłumnie zgromadzili się na Placu Defilad, niosąc tęczowe flagi, flagi Unii Europejskiej i transparenty wspierające osoby LGBT+. Podczas marszu można było spotkać osoby ze świata kultury i show-biznesu, m.in. Martę Wierzbicką, Julię Kamińską czy Małgorzatę Rozenek-Majdan, która w tęczowej sukience wraz z synami: Stanisławem, Tadeuszem i małym Henrykiem ochoczo uczestniczyła w wydarzeniu.

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan z tęczowym parasolem

Stanisław Rozenek, najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan, podobnie jak jego mama, zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z wydarzenia. Uśmiechnięty od ucha do ucha pozował z parasolem w kolorach tęczy.

Happy pride month

- napisał.

Post ten spotkał się z zainteresowaniem internautów. Projektant Łukasz Jemioł skomentował wpis emotikonem "czerwone serce", a jeden z obserwujących poszedł o krok dalej. Potwierdził tym samym, że dziś nawet osoby wspierające społeczność LGBT+ mogą być oskarżane i piętnowane. Dla młodego człowieka może to być traumatyczne doświadczenie.

"Damn, i thought you're straight bro" (w wolnym tłumaczeniu - "Myślałem, że jesteś hetero, bracie") – napisał. Stanisław Rozenek bardzo szybko zaczął tłumaczyć, że jest hetero i tylko wspiera Paradę Równości.

Stanisław Rozenek - kim jest?

Stanisław Rozenek jest synem Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej byłego męża, aktora Jacka Rozenka. Przyszedł na świat w 2006 roku. Natomiast 10 lat później wraz ze swoją mamą i młodszym bratem wystąpił w programie Dzień Dobry TVN. Nastolatek interesuje się projektowaniem ubrań, a jego pierwsze prace można podziwiać na Instagramie. Na Dzień Matki podarował Perfekcyjnej Pani Domu marynarkę w kwiaty własnego projektu.

Zobacz także:

Agata i Piotr Rubikowie pochwalili się, którą rocznicę ślubu świętują. Zakochani spędzają czas w Paryżu

Katarzyna Glinka odpowiada na plotki o rozstaniu z ojcem swojego syna. "Błagał, błagał i ubłagał"

Anna Kalczyńska szczerze o wychowywaniu dzieci. "Nie zawsze znam odpowiedź na trudne pytania"

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim filmowym debiucie: Praca na planie fabuły jest czymś niesamowitym

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości