Parada Równości

  Parada Równości w Warszawie to wydarzenie, które każdego roku niesie za sobą szereg niepowtarzalnych emocji. W sobotę, 25 czerwca br. na ulicach stolicy odbył się marsz, który zwieńczono pokazem finałowego sezonu serialu "Kontrola". Nie zabrakło też innych atrakcji. Na Placu Defilad stanęło Miasteczko Równości, a w nim wyjątkowe stoisko, przygotowane z myślą o fanach produkcji.

  Kreacja wzbudziła emocje wśród fanów gwiazdy.

  "Cały czas wierzę, że śluby w Polsce będą możliwe"

  "Poszukiwałem różnych rozwiązań".

  Lucas Adelon na ulicach miast budzi niemałe emocje. Kiedy wychodzi z domu w pełnej charakteryzacji, ludzie biorą go za Magdę Gessler, Adele czy Dagmarę Kaźmierską z "Królowych życia". Drag queen ma jednak za sobą wiele więcej wcieleń. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl artysta wytłumaczył, na czym polega sztuka, którą się zajmuje. Na planie asystowała mu drag siostrzenica, Lucy d'Arc.

  Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z dziećmi wybrała się na Paradę Równości, która przeszła w niedzielę ulicami Warszawy. Najstarszy syn gwiazdy – Stanisław, opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z wydarzenia. Nie spodziewał się, że będzie musiał się z tego tłumaczyć.

  Monika Miller jak nikt inny ceni sobie różnorodność. Artystka nieustająco walczy o wolność i równość. Jej najnowszy singiel "Euforia" to manifest, w którym wraz z Joanną Lazer z Red Lips stają w obronie praw społeczności LGBT+. Singiel wokalistek z okazji Pride Month niesie za sobą mocne przesłanie.

  Parada Równości odbywa się cyklicznie. Zaostrzenie kar dla ludzi znęcających się nad zwierzętami, zawieranie związków partnerskich, godne traktowanie emigrantów - to tylko niektóre hasła tegorocznej Parady Równości. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Mariusz Drozdowski - Jej Perfekcyjność. Jak reagują warszawiacy na ludzi idących ulicami w marszu równości?