Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz spełniła marzenie. Zagrała u boku wybitnego aktora i pokazała wspólne zdjęcie

Gwiazdy

Aktualizacja:
MATEUSZ GROCHOCKI/East News

Sonia Bohosiewicz pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie radosną nowiną. Gwiazda po raz kolejny miała okazję zagrać na jednym planie z wybitnym aktorem Januszem Gajosem. "Dziś spełniło się jedno z moich marzeń!" – dodała.

Sonia Bohosiewicz spełniła marzenie

Sonia Bohosiewicz to aktorka, którą od lat możemy podziwiać zarówno na deskach teatru jak i w wielu serialowych i filmowych rolach. Medialnie zadebiutowała w 1998 roku w teledysku Anity Lipnickiej "Historia jednej miłości". Aktorskie doświadczenie zdobywała na scenie Teatru Starego w Krakowie. Największą popularność przeniosły jej role Hanki B. w filmie "Rezerwat", Nataszy w filmie "Wojna polsko-ruska", a także role w serialach telewizyjnych: "39 i pół" czy "Usta usta".

Mimo ogromnego doświadczenia Sonia ceni sobie warsztat wybitnych polskich aktorów. Jak przyznała, gra na jednym z planów z Januszem Gajosem, była dla niej wielkim zaszczytem i spełnianiem marzeń.

Dziś spełniło się jedno z moich marzeń! Znowu zagrałam z Januszem Gajosem! Ktoś pamięta może, gdzie kiedyś zagraliśmy razem? Może… wyślę Leniwą Żonę jednej z osób z prawidłowym tytułem. Podpowiem. Teatr telewizji

– napisała Sonia.

Fani weszli w interakcję z Sonią

Sonia zachęciła fanów do zabawy. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci zgadywali, w jakiej produkcji aktorka miała już okazję zagrać z Januszem Gajosem. Wśród odpowiedzi obserwatorzy stawiali na dwa tytuły: "Wielka Magia" oraz "Obywatel".

- "Wielka Magia i jeszcze Piotr Fronczewski do kompletu. Ohh jestem ciekawa, co teraz za film kręcicie, taka obsada", "Ja tam poproszę Was więcej na ekranie" - pisali fani.

Zobacz wideo: Sonia Bohosiewicz i jej ormiańskie korzenie

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości