Gwiazdy

„Róże Gali 2019”: Tłumy gwiazd na czerwonym dywanie

Gwiazdy

W poniedziałek, 18 listopada odbyła się 17. plebiscyt Róż Gali. Kto pojawił się na wydarzeniu? Relacje z imprezy specjalnie dla Dzień Dobry TVN zdała Agnieszka Jastrzębska.

W poniedziałek w gmachu Ufficio Primo w Warszawie odbyła się już 17. edycja plebiscytu „Róże Gali”. Na imprezę tłumnie przybyły gwiazdy polskiego show-biznesu. Wśród nich znaleźli się m.in. Kinga Rusin, Ania Karwan, Joanna Horodyńska, Borys Szyc, Patrycja Markowska, Grażyna Wolszczak, Natalia Janoszek i Margaret, Natalia Siwiec, Katarzyna Cichopek. Jak celebryci prezentowali się na czerwonym dywanie? Zobaczcie sami!

"Róże Gali 2019"

Podczas kolejnego plebiscytu „Róże Gali” nominowani do nagrody zostali twórcy, którzy zabłysnęli osiągnięciami w dziedzinie sztuki i mediów. Statuetki przyznano w kategorii online, muzyka, film, książka, teatr oraz debiut. Jury w składzie Anna Zejdler, Jerzy Schejbal, Grażyna Torbicka, Krzysztof Głuchowski oraz Małgorzata Łupina przyznało także nagrodę specjalną za działalność charytatywną, oraz dodatkową nagrodę dla noblistki Olgi Tokarczuk.

„Róże Gali” – gwiazdy

Nagrodą w kategorii muzyka zostali uhonorowani Patrycja i Grzegorz Markowscy za wspólny album zatytułowany "Droga. Jak wokalistyka wspomina współprace z tatą?

Wiele ludzi mi odradzało nagrywanie płyty z tatą. Trzeba wierzyć w odruchy serca, bo ja myślę, że publiczność i ludzie czują, kiedy muzykę tworzy się właśnie nie z komercyjnych pobudek, tylko takich odruchów serca.

– przyznała Patrycja Markowska.

Nagrodę za osiągnięcia aktorskie otrzymała Magdalena Cielecka, która podczas wydarzenia podkreślała, jak ważna dla otoczenia jest wolność sztuki.

King Rusin została doceniona za propagowanie eko świadomości w Internecie.

Moją głowę i serce zajmuje od bardzo wielu lat walka o polskie środowisko naturalne. Jestem gotowa walczyć do krwi ostatniej o to, żeby jeszcze cokolwiek zostało dla naszych dzieci i wnuków.

Na gali wraz ze swoją partnerką pojawił się Borys Szyc. Aktor podczas plebiscytu występował na scenie, gdzie zaśpiewał piosenkę Prince’a.

Para wywołała małe poruszenie, wkrótce aktor kolejny raz zostanie ojcem. Ciężarna Justyna Nagłowska wyglądała pięknie.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości