Gwiazdy

Jak będą wyglądać święta Roksany Węgiel? "To taki czas, że można się totalnie odciąć"

Gwiazdy

Roksana Węgiel należy do grona najzdolniejszych wokalistek młodego pokolenia. 15-latka z sukcesem łączy naukę w szkole z karierą oraz życiem prywatnym i opieką nad braćmi. W nowym roku czekają ją nowe wyzwania. Opowiedziała o nich w rozmowie z Piotrkiem Wojtasikiem.

Roksana Węgiel w kuchni "MasterChef Junior"

Nastolatka opowiedziała o swoich planach będąc w Krakowie, gdyż to właśnie tam odbywają się nagrania "MasterChefa Junior". Roxie będzie gościem jednego z odcinków najnowszej edycji kulinarnego show, do którego w tym roku zgłosiło się najwięcej uczestników . Okazało się, że najczęściej dzieciaki podczas castingów przygotowują bezy, które wokalistka uwielbia.

- Ja się tak cieszę, że mogę tu dzisiaj być i nie mogę się doczekać, aż będę mogła spróbować tych wszystkich bez - mówiła w Dzień Dobry TVN Roksana Węgiel.

Choć nastolatka przyznała, że sama niewiele ma wspólnego z kuchnią, stara się podczas świąt pomagać rodzicom w przygotowaniu potraw.

- Głównie to mama i tata, ja pomagam, aczkolwiek nie zawsze mi to dobrze wychodzi. W sumie nie mam tak za bardzo czasu na co dzień podszkolić swoich umiejętności kulinarnych, ale na święta oczywiście całą rodziną pomagamy i przygotowujemy te potrawy - dodała piosenkarka.

Rodzina Roxie

Rodzina jest dla Roksany niezwykle ważna. Nastolatka cieszy się, że ma z najbliższymi wspaniały kontakt. Chętnie angażuje się także w opiekę nad młodszymi braćmi.

- Pomagam mamie w szczególności przy tym małym, bo on ma dopiero 9 miesięcy, więc jednak potrzebuje więcej uwagi. A Maksiu już jest tak naprawdę taki, że można z nim pogadać - stwierdziła nastolatka.

Prawdziwą opoką są dla niej rodzice. Wie, że zawsze jej pomogą. Ponadto, jej tata udziela się nawet w mediach społecznościowych - założył konto na Instagramie o nazwie "Stwórca Roxie", gdzie dodaje zdjęcia dzieci i podkreśla, jak bardzo jest z nich dumny.

- Bardzo mnie wspierają. Wiem, że mogę zawsze na nich liczyć , bo w show-biznesie różnie bywa, a tutaj wiem, że mam takie zaufane osoby - powiedziała Roxie.

Piosenkarka zdradziła również, że poza "MasterChefem Junior" będzie można ją zobaczyć również w innych projektach, które właśnie finalizuje.

- Ten rok był trochę mniej intensywny, niż zeszłe dwa lata, ale (...) teraz w grudniu zaczęło się dużo dziać. Tak nagle po prostu wybuchło kilka projektów, które właśnie dopinam . Choć oczywiście grudzień - właściwie święta - to taki czas, że można się totalnie odciąć, nie myśleć o niczym, tylko w cudownej atmosferze spędzić czas z rodziną - dodała Roksana Węgiel.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości