Gwiazdy

Przebój "Coco Jamboo" ma już 25 lat. Zespół Mr. President dzięki niemu zarobił mnóstwo pieniędzy

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
„Coco Jamboo” ma 25 lat
Dzień Dobry TVN„Coco Jamboo” ma 25 lat

"Coco Jamboo" to jeden z największych hitów muzyki dance lat 90. Zespół Mr. President złożony z Delroya Rennallsa, T-Seven i Lady Danii zyskał dzięki niemu międzynarodową sławę i zapisał się w kanonie gwiazd muzyki ostatniej dekady XX wieku. Grupę rozwiązano w 2008 roku, ale jedyny mężczyzna w składzie, znany jako Layzee, wciąż kontynuuje muzyczną działalność.

25 lat "Coco Jamboo"

Delroy Rennalls świetnie wspomina czasy, w których utwór "Coco Jamboo" znajdował się na szczytach list przebojów. Nie dość, że fani pokochali tę piosenkę, to jeszcze przyniosła twórcom wielki zysk.

- W tę piosenkę zaangażowanych było tyle osób, że każda zarobiła dobre pieniądze i wiedzie całkiem fajne życie - przyznał Rennalls w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską.

Co ciekawe, muzyk nie był przekonany do tytułu "Coco Jamboo". - Zapytałem producentów, czy nie robią sobie ze mnie żartów, gdy powiedzieli, jaki ma mieć tytuł ta piosenka. Ale kiedy usłyszałem pierwsze dźwięki, uznałem, że jest w porządku. Ostatecznie rap do utworu napisałem 15 minut przed wejściem do studia i była to najszybciej napisana przeze mnie rzecz w życiu. Wszedłem, zarapowałem i wszyscy oniemieli. Wtedy też pomyślałem, że w tej piosence jest coś wyjątkowo , a ja po prostu muszę wyluzować - wspominał Delroy.

Zobacz wideo: Lata 90. to były czasy, teraz nie ma czasów

Lata 90. to były czasy, teraz nie ma czasów
Lata 90. to były czasy, teraz nie ma czasów
Dzień Dobry TVN

Losy członków zespołu Mr. President

Czy członkowie zespołu po latach mają ze sobą kontakt? - Jestem w kontakcie z Judith, która dziś zajmuje się jazdą konną i opiekuje zwierzętami. Z Danielą nie widziałem się już od dawna. Wiem, że ma się dobrze, ale minęło trochę czasu od kiedy się widzieliśmy - powiedział Rennalls. Jak dodał, koleżanki z grupy zawsze kradły całą uwagę i przez to nie miał wielkiej grupy fanów.

- Byłem w zespole z dwoma dziewczynami. To oznaczało, że zarówno fani jak i fanki, wszyscy interesowali się głównie nimi. Mnie nikt nie kochał, nigdy nie miałem groupies. Jako zespół tak, ale ja osobiście nie. Prawda jest taka, żeby zdobyć trochę atencji fanek, zadawałem się z kolegami z boysbandów - opowiadał muzyk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości