Gwiazdy

Monika Olejnik trenuje boks. "W sporcie, jak w życiu, od siły ważniejsze jest myślenie"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

W piątek 28 maja nastąpiło kolejne poluzowanie obostrzeń. Wraz z nowymi ustaleniami ponownie zostały otwarte siłownie, kluby fitness i baseny. Wizytą na Sali treningowej pochwaliła się w mediach społecznościowych Monika Olejnik. Jak się okazało, dziennikarka ćwiczy boks. Jak jej idzie?

Monika Olejnik na sali treningowej

Wszyscy zapaleni sportowcy mają powody do radości. Od piątku 28 maja ponownie możemy zagościć na siłowniach, salach fitness czy basenach. We wszystkich tych obiektach obowiązuje jednak reżim sanitarny. Zgodnie z nowym prawem pływalnie mogą przyjmować 50 procent obłożenia obiektu. Na siłowni zaś obowiązuje limit – jedna osoba na 15 metrów kwadratowych.

Mimo nieudogodnień stęsknieni "sportowcy" zajęli już pierwsze miejsca na matach, rowerkach i bieżniach. Salę treningową odwiedziła także Monika Olejnik. Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie oraz filmik, na którym pokazała fanom, jak trenuje boks. Trzeba przyznać, że ma siłę, choć jak sama wyznała w opisie, w sporcie podobnie, jak w życiu - najważniejsze jest myślenie.

Siłownie nareszcie otwarte. W sporcie, jak w życiu. Od siły ważniejsze jest #myślenie #wytrzymałość #zdrowie #kultura #szybkość - daje nam #wolność #sport to #siła rozumu

- czytamy pod zdjęciem.

Monika Olejnik trenuje boks - fani komentują

Nowy post Moniki Olejnik bardzo szybko zainteresował fanów. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci ze zdziwieniem przyglądali się filigranowej dziennikarce trenującej na worku bokserskim. Głos zabrała także koleżanka po fachu, Anna Kalczyńska.

- Monia... kto Cię trenuje? Ja też chcę tego trenera! – wyznała.

Fani poruszyli także kwestię myślenia. Jedna z obserwatorek dodała, że w dzisiejszym świecie jest to cecha, której niestety brakuje sporej grupie ludzi.

  • "W Pani jest taaaka moc"
  • "Moniko.... Myślenie zawsze jest najważniejsze... Szkoda, że tak wielu ludzi z tego zrezygnowało"
  • "Trening przed spotkaniem z Czarnkiem"

– pisali fani.

Kolejny etap luzowania obostrzeń. Otwarte baseny i siłownie

Zobacz także:

Spacer, siłownia czy odpoczynek? Zobacz, jak Polacy spędzają wolne niedziele

Siłownia nie jest dla ciebie? Podobne efekty możesz wypracować w domowym zaciszu

Biurowy wypoczynek: joga, siłownia i masaż

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości