Gwiazdy

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z mamą. Fani zachwyceni: "A ja myślałem, że to twoja siostra"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Mikołaj Roznerski może liczyć na wsparcie mamy. Ma z nią bardzo bliski kontakt. Doskonale to widać na zdjęciu, na którym mocno ją przytula i całuje w policzek. Fani aktora stwierdzili, że kobieta wygląda tak młodo, że można pomyśleć, że jest jego siostrą.

Mikołaj Roznerski z mamą

Nie ma wątpliwości, że najwierniejszą i największą fanką Mikołaja Roznerskiego jest jego własna mama! Dorota Bieniarz ogląda każdą produkcję z udziałem ukochanego syna. W rodzinnym domu aktora wiszą na ścianach plakaty z filmów, w których wystąpił - co mogli zobaczyć widzowie programu "Uwaga!" w 2017 roku w ramach cyklu "Kulisy sławy".

Kobieta stara się również regularnie bywać na jego spektaklach. Tym razem miała okazję zobaczyć swojego syna na deskach Teatru Imka. Mikołaj pochwalił się na swoim koncie na Instagramie zdjęciem z panią Dorotą. Czule ją obejmuje i całuje w policzek. Wyznał, jaką recenzję usłyszał od mamy po występie.

- Moja 38-letnia miłość... Mama była na spektaklu "Kontrakt" i powiedziała, że daliśmy ze Zdzisiem Wardejnem radę, konfrontując się z Mrożkiem. No, a jak mama powie, to nie ma... - zażartował Roznerski.

Fani aktora są pod wrażeniem, że ma tak piękną mamę, która bardzo młodo wygląda. Prawią jej same komplementy: "Ale piękne zdjęcie, uściski dla mamy!", "Mama jak siostra", "Jaka fajna mama", "Mama ma zawsze rację!", "Cudowna kobieta", "Miło popatrzeć na takie zdjęcia", "A ja myślałem, że to twoja siostra" - czytamy w komentarzach.

Siostra Mikołaja Roznerskiego

Mikołaj Roznerski ma dwójkę rodzeństwa - brata i siostrę. Agata Roznerska trzyma się z dala od show-biznesu. Pracuje w salonie samochodowym, a oprócz tego jest trenerką personalną. Rodzeństwo od najmłodszych lat utrzymuje ze sobą bardzo bliski, przyjacielski kontakt.

- Agata to był nasz rodzynek. Nasi rodzice rozwiedli się, kiedy była mała. Nasze drogi wtedy na chwilę się rozeszły. Ja zostałem z tatą, a mój brat i siostra z mamą. Ale bardzo staraliśmy się pilnować, żeby te więzi były. Ja ją bardzo kochałem, zawsze w nią wierzyłem, zawsze wspierałem i wspieram - powiedział Roznerski w Dzień Dobry TVN.

Choć na co dzień Mikołaj i Agata mieszkają w dwóch różnych miastach, to nie narzekają na brak kontaktu. - W tych czasach to jest tak ułatwione, że widzimy się albo na telefonie, albo na Skype. Czy to mój syn dzwoni do ciotki, czy ciotka do niego. Jak każde z nas ma słabszy moment, to możemy liczyć na siebie. Ona jest bardzo mądrą młodą kobietą i ja się z jej zdaniem bardzo liczę - dodał aktor.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem zawodowo i prywatnie

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości