Gwiazdy

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie ze swojego piątego wesela. "Może mniej znaczy więcej?"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/ East News

Michał Wiśniewski z pewnością ma już doświadczenie w kwestii organizowania ślubów. W ciągu ostatnich 25 lat wokalista zespołu Ich Troje miał już 5 żon. Ostatni ślub, z Polą Wiśniewską, przebiegał w warunkach dość niezwykłych, bo pandemicznych. Niedawno pan młody podzielił się wzruszającym zdjęciem z "lockdownowego" wesela.

Michał i Pola Wiśniewscy wzięli ślub

Od 2020 r. wszyscy narzeczeni mają pod górkę - planowanie ślubu w pandemii nie jest łatwe. Zresztą, z wiadomych względów huczne wesela i uroczystości z pompą musiały pójść w odstawkę. Ten "jedyny, wyjątkowy dzień" zyskał więc na bardziej kameralnej atmosferze. Choć, musimy wziąć poprawkę na jeden mały szczegół. W przypadku wokalisty Ich Troje to nie jedyny, lecz piąty raz, gdy złożył przysięgę małżeńską.

W najnowszym poście na Instagramie Michał Wiśniewski nawiązał do wspomnień z wesela. Jak je opisał? - Dwoje gości, dobry gramofon oraz wymiana pocałunków i myśli. I tak było - podsumował. Na koniec zadał retoryczne, wymowne pytanie: - Może mniej znaczy więcej?

Michał Wiśniewski o weselu w pandemii

Związek Michała Wiśniewskiego z Polą (Pauliną) przez długi czas pozostawał owiany tajemnicą. Wiadomo, że para poznała się na portalu randkowym. Wyjątkowa uroczystość miała zaś miejsce w podwarszawskiej willi wokalisty. O weselu opowiedział zresztą w rozmowie z Izabelą Janachowską na jej kanale Wedding Dream. - Podobnie wyglądała impreza z Magdą - wyznał w wywiadzie, nawiązując do pierwszego wesela z Magdą Femme z 1996 r. - Myślę, że przyjdzie ten moment, obiecaliśmy to swoim znajomym, że na pewno spotkamy się raz jeszcze - stwierdził piosenkarz na pytanie o skromny, pandemiczny charakter uroczystości. - Z wielką przyjemnością zrobimy to przede wszystkim dla siebie i dla naszych dzieciaków - dodał.

W opublikowanym na Instagramie wpisie piosenkarz odwołał się do tego wywiadu. - Nie wiem co na to Izabela Janachowska, ale czasami musi wystarczyć takie wesele - zażartował. A jakie jest zdanie fanów celebryty?

  • No po prostu pięknie. Wspomnienia bogatsze niż po tradycyjnym weselu.
  • Im skromniejszy ślub, wesele, tym lepsze małżeństwo!!!
  • Jedyna i widać, że mądra, ciepła, czuła, wrażliwa... Taka zawsze będzie dobrą żona. Trzymam kciuki.

- napisali fani Wiśniewskiego.

Zobacz wideo: Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego

Zobacz też:

ONZ: Ponad połowa kobiet jest pozbawionych prawa swobodnego decydowania o swoim ciele

Moda na "hiperplanowanie". A czy Ty wiesz już, co będziesz robić po pandemii?

30-latka w śpiączce urodziła córeczkę i zmarła na COVID-19. "Patrycja nigdy już jej nie przytuli"

Autor: Ola Lipecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości